Nom. turnaj sen. reprezentace - muži

Datum konání: 6. ledna 2019

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Nom. turnaj sen. reprezentace
Články:
1. Nominační turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Čermák Pavel 224 257 171 207 242 220 220,17
2. Bočan Josef 189 189 194 184 300 220 212,67
3. Vrážel Jiří st. 237 199 227 204 189 205 210,17
4. Švec Ladislav 220 205 213 204 223 193 209,67
5. Drábek Aleš 183 192 240 247 202 188 208,67
6. Mráček Petr 191 179 223 258 172 218 206,83
7. Vondráček Adam 170 186 232 179 228 241 206,00
8. Synek Aleš 206 202 233 200 215 159 202,50
9. Mach Libor 174 210 201 154 244 224 201,17
10. Hindrák Jiří 196 190 245 185 198 157 195,17
11. Mára Zdeněk 181 149 186 197 255 184 192,00
12. Burian Ivan 193 196 197 191 200 174 191,83
13. Bílek Miroslav 233 202 188 147 192 181 190,50
14. Vopička Karel 171 168 225 188 148 215 185,83
15. Květenský Vítězslav 158 183 173 197 178 201 181,67
16. Frýbort Otakar 195 209 191 179 163 146 180,50
17. Žabka Zdeněk 145 192 178 209 180 173 179,50
18. Křesťan Miroslav 204 179 168 185 159 174 178,17
19. Malec Jaromír 135 222 162 181 183 178 176,83
20. Fleischmann Jan st. 135 174 191 216 166 173 175,83
21. Polívka Dalibor 163 204 147 192 188 157 175,17
22. Stupka Jan 163 167 196 157 178 189 175,00
23. Pitaš Vladimír 152 169 186 158 187 188 173,33
24. Slezák Luboš 192 192 176 167 154 151 172,00
25. Butal Jaroslav st. 150 150 205 211 147 167 171,67
26. Mlynář Marek 139 180 218 176 159 156 171,33
27. Uhlíř Jiří st. 180 169 155 171 194 154 170,50
28. Engelman Stanislav 137 148 143 234 130 215 167,83
29. Barkman Radek 181 137 140 178 170 171 162,83
30. Bobek Vlastimil 182 158 153 128 176 175 162,00
31. Stulík Jiří 182 121 155 164 176 167 160,83
32. Dohnálek Stanislav 179 195 160 115 180 135 160,67
33. Semerák Stanislav 190 167 148 154 135 168 160,33
34. Egert Jiří 156 165 173 154 158 145 158,50
35. Kunc Oto 136 138 173 172 152 159 155,00

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS