Nom. turnaj sen. reprezentace - muži

Datum konání: 6. ledna 2019

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Nom. turnaj sen. reprezentace
Články:
1. Nominační turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Čermák Pavel 224 257 171 207 242 220 220,17
2. Bočan Josef 189 189 194 184 300 220 212,67
3. Vrážel Jiří 237 199 227 204 189 205 210,17
4. Švec Ladislav 220 205 213 204 223 193 209,67
5. Drábek Aleš 183 192 240 247 202 188 208,67
6. Mráček Petr 191 179 223 258 172 218 206,83
7. Vondráček Adam 170 186 232 179 228 241 206,00
8. Synek Aleš 206 202 233 200 215 159 202,50
9. Mach Libor 174 210 201 154 244 224 201,17
10. Hindrák Jiří 196 190 245 185 198 157 195,17
11. Mára Zdeněk 181 149 186 197 255 184 192,00
12. Burian Ivan 193 196 197 191 200 174 191,83
13. Bílek Miroslav 233 202 188 147 192 181 190,50
14. Vopička Karel 171 168 225 188 148 215 185,83
15. Květenský Vítězslav 158 183 173 197 178 201 181,67
16. Frýbort Otakar 195 209 191 179 163 146 180,50
17. Žabka Zdeněk 145 192 178 209 180 173 179,50
18. Křesťan Miroslav 204 179 168 185 159 174 178,17
19. Malec Jaromír 135 222 162 181 183 178 176,83
20. Fleischmann Jan st. 135 174 191 216 166 173 175,83
21. Polívka Dalibor 163 204 147 192 188 157 175,17
22. Stupka Jan 163 167 196 157 178 189 175,00
23. Pitaš Vladimír 152 169 186 158 187 188 173,33
24. Slezák Luboš 192 192 176 167 154 151 172,00
25. Butal Jaroslav st. 150 150 205 211 147 167 171,67
26. Mlynář Marek 139 180 218 176 159 156 171,33
27. Uhlíř Jiří 180 169 155 171 194 154 170,50
28. Engelman Stanislav 137 148 143 234 130 215 167,83
29. Barkman Radek 181 137 140 178 170 171 162,83
30. Bobek Vlastimil 182 158 153 128 176 175 162,00
31. Stulík Jiří 182 121 155 164 176 167 160,83
32. Dohnálek Stanislav 179 195 160 115 180 135 160,67
33. Semerák Stanislav 190 167 148 154 135 168 160,33
34. Egert Jiří 156 165 173 154 158 145 158,50
35. Kunc Oto 136 138 173 172 152 159 155,00

Krátké zprávy

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165