Opel Bowling Cup

Datum konání: 6. dubna 2018 - 8. dubna 2018 Místo: Klíše

Informace k turnaje

Kontakt:
Závladská Svatava
Telefon:
725 848 651
Email:
svataz@seznam.cz
Web:
http://opelbowlingcup9.webnode.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Opel Bowling Cup - Memoriál Anny Novákové
Články:
Opel Bowling Cup, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Krňáková Šárka 121 194 143 126 145 188 193 180 227 166 235 209 177,25 36
2. Homola Lukáš 211 191 155 203 225 216 225 188 246 206,67 35
3. Závladská Svatava 160 150 193 177 245 125 217 191 181 182,11 34
4. Vrážel Jiří 232 216 195 207 211 173 220 184 211 205,44 33
5. Krňák Pavel 210 224 174 176 166 197 191 187 229 194,89 32
6. Oliva Miroslav 176 200 234 181 167 209 226 198 172 195,89 31
7. Klepáček Mašková Yvona 122 137 155 158 125 156 169 210 163 172 190 187 162,00 30
8. Černíková Karolína 172 143 155 200 146 172 166 178 208 176 253 124 174,42 29
9. Ševčík Vlastimil 192 178 225 160 208 160 197 174 199 188,11 28
10. Hübst Vladimír 160 226 191 212 201 130 197 197 169 187,00 27
11. Horňák Vladimír 213 196 202 129 205 169 216 180 156 185,11 26
12. Kabrhel Petr 253 120 160 177 158 169 194 193 175 257 124 162 178,50 25
13. Kassas Abdul 190 168 191 145 140 184 168 190 223 192 203 124 176,50 24
14. Černík Vojtěch 119 137 176 156 201 230 179 205 212 162 196 158 177,58 23
15. Pláničková Zdenka 153 137 151 164 152 146 178 144 154 166 147 152 153,67 22
16. Zlesák Ivan 147 171 214 175 191 134 162 198 179 160 168 172 172,58 21
17. Klepáček Adolf 171 150 170 183 177 222 153 175 181 175,78 20
18. Čížek Jozef 146 178 171 209 168 185 170 128 123 164,22 19
19. Vokurka Jaroslav 211 145 203 172 168 131 165 167 180 123 150 126 161,75 18
20. Sotolář Zdeněk 155 143 182 172 152 180 174 190 170 114 163,20 17
21. Závladský Dušan 116 182 194 159 183 139 171 170 179 165,89 16
22. Černíková Michaela 148 159 156 128 145 132 128 188 118 144,67 15
23. Štulc Jan 168 125 162 118 152 139 175 154 173 151,78 14
24. Sailerová Dita 162 123 146 124 130 139 127 144 163 139,78 13
25. Jandejsková Alexandra 167 153 121 165 158 177 140 136 146 151,44 12
26. Květoň Jiří 156 168 171 163 173 146 119 165 135 155,11 11
27. Homola Ladislav 142 208 157 133 178 114 136 159 142 152,11 10
28. Schelle Harald 112 133 125 154 126 143 129 100 153 130,56 9
29. Šmejkalová Ivana 126 127 121 142 154 102 141 90 117 124,44 8
30. Plánička Vojtěch 148 190 136 143 124 184 130 123 136 146,00 7
31. Jandejsek Aleš 167 145 104 163 171 174 154,00 6
32. Novák Jiří st. 150 163 149 148 141 159 151,67 5
33. Kučaba Miroslav 165 154 140 181 150 128 153,00 4
34. Loos Viktor 106 128 122 154 154 88 125,33 3
35. Krňáková Věra 100 119 90 115 88 110 103,67 2
36. Zeman Martin SČ 120 143 126 107 88 115 116,50 1
ReSchelle Harald 108 100 93 124 155 115 115,83
ReVokurka Jaroslav 134 169 188 155 142 160 158,00
ReKrňáková Věra 73 87 95 112 113 95 95,83
ReLoos Viktor 96 92 84 142 105 134 108,83

Krátké zprávy

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

22.05.2019 v 13:32

STK vydala rozpis do hracích rund na Finále Prestige P190 a P165.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165