QubicaAMF Cup - muži

Datum konání: 8. září 2018 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
není součástí žádné série
Články:
Česká kvalifikace pro Světový pohár QubicaAMF

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Mlynář Ondřej 185 290 232 266 215 234 247 225 223 223 215 223 274 218 233,57 43
2. Lorenc Jaroslav 244 258 236 243 207 217 173 181 249 209 223 249 247 226 225,86 42
3. Včeliš Michal 258 167 268 209 186 248 175 220 248 233 247 220 213 190 220,14 41
4. Tříska Jan 207 226 247 279 258 206 221 203 247 245 221 194 171 196 222,93 40
5. Jedlička Jan 196 203 218 204 167 237 218 224 209 225 211 220 211,00 39
6. Rác Václav 195 191 268 197 198 161 195 184 205 224 149 191 196,50 38
7. Hindrák Jiří 224 213 214 193 224 233 201 197 234 180 211,30 37
8. Rain David 201 194 214 222 225 225 172 265 205 188 211,10 36
9. Homola Lukáš 209 259 203 214 228 222 188 220 184 207 213,40 35
10. Kinc Denis 225 161 244 236 235 257 234 232 209 169 220,20 34
11. Liebich Tomáš 234 204 217 246 187 161 223 166 206 172 201,60 33
12. Vojkovský Matěj 217 218 257 212 220 258 258 212 177 165 219,40 32
13. Vrážel Jiří 235 208 201 213 226 206 200 220 213,63 31
14. Uhlíř Jiří 190 198 221 226 247 269 185 223 219,88 30
15. Heligr Ondřej 181 228 208 216 203 203 215 182 204,50 29
16. Erben Roman 193 234 229 168 201 205 167 225 202,75 28
17. Macek Jan 216 212 156 224 214 192 238 148 200,00 27
18. Vlachovič Jakub 246 239 236 263 182 222 186 188 220,25 26
19. Květenský Vítězslav 187 212 278 138 168 169 182 179 189,13 25
20. Horáček Petr 231 183 214 254 196 245 140 213 209,50 24
21. Uher Radovan 180 256 181 214 236 188 188 165 201,00 23
22. Pitaš Vladimír 243 193 173 175 208 180 170 158 187,50 22
23. Harbáček Ladislav 217 200 202 211 165 223 158 160 192,00 21
24. Polívka Dalibor 170 181 207 257 149 180 155 151 181,25 20
25. Sýkora Jan 162 172 157 243 225 178 189,50 19
26. Teame Habtegabriel 160 189 213 204 179 192 189,50 18
27. Kváča Václav 195 222 158 197 189 175 189,33 17
28. Hladík Karel 197 228 198 178 157 161 186,50 16
29. Kordulík Václav ml. 167 199 178 184 172 213 185,50 15
30. Weber Zdeněk 203 185 155 206 184 153 181,00 14
31. Kolář Jan st. 193 178 178 177 154 200 180,00 13
32. Závladský Dušan 156 204 189 173 171 185 179,67 12
33. Mára Zdeněk 201 156 168 185 163 202 179,17 11
34. Butal Jaroslav st. 176 201 158 169 187 183 179,00 10
35. Nejezchleba Stanislav 178 166 235 187 157 142 177,50 9
36. Kunc Oto 151 168 218 173 156 193 176,50 8
37. Colon Josef 166 159 192 183 138 202 173,33 7
38. Vacík Matěj 167 178 168 169 147 184 168,83 6
39. Soukup Libor 152 124 173 210 147 191 166,17 5
40. Chejlava Michal 148 131 160 174 184 189 164,33 4
41. Květoň Jiří 146 169 136 155 181 191 163,00 3
42. Homola Ladislav 131 156 212 161 141 161 160,33 2
43. Štícha Bohumil 211 103 173 136 150 141 152,33 1

Krátké zprávy

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

22.05.2019 v 13:32

STK vydala rozpis do hracích rund na Finále Prestige P190 a P165.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165