Sprinter 900Global

Datum konání: 9. ledna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter 900Global
Články:
Sprinter 900Global, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Paračka Andrej 201 201 198 172 256 194 193 202,14 31
2. Jedlička Jan 211 228 216 182 226 146 277 212,29 30
3. Liebichová Fantová Ingrid 181 186 190 145 210 195 179 183,71 29
4. Nejezchleba Stanislav 206 196 208 200 184 178 207 197,00 28
5. Straková Irena 234 184 198 225 190 209 165 200,71 27
6. Múčka Martin 192 165 202 215 172 203 211 194,29 26
7. Kopřiva Milan 146 149 230 231 214 177 194 191,57 25
8. Hřebík Lumír 172 169 213 181 175 169 170 178,43 24
9. Kolář Jan st. 215 158 243 161 234 198 178 198,14 23
10. Kolářová Hana 176 169 166 157 133 167 199 166,71 22
11. Schönová Jana 184 169 190 156 163 144 177 169,00 21
12. Colon Josef 193 190 185 179 147 198 172 180,57 20
13. Slavíková Kateřina 188 177 181 172 178 150 157 171,86 19
14. Ďaďo Ján 180 217 202 170 191 187 150 185,29 18
15. Košatová Renáta 183 192 147 193 165 145 174 171,29 17
16. Suchánek Jan 144 177 189 171 173 164 125 163,29 16
17. Suchánková Miloslava 166 158 185 139 105 169 182 157,71 15
18. Jirsa Miloš 178 177 160 189 129 158 152 163,29 14
19. Kvasnička Ondřej 188 169 234 195 187 126 158 179,57 13
20. Lencová Anežka 170 177 154 181 138 143 150 159,00 12
21. Kolář Jan ml. 192 247 192 195 206,50 11
22. Guič Boris 165 176 231 190 190,50 10
23. Malcová Gabriela 170 154 222 145 172,75 9
24. Rain David 200 170 230 153 188,25 8
25. Egert Jiří 189 171 131 184 168,75 7
26. Vacek Pavel 164 167 221 180 183,00 6
27. Adamec Miroslav 159 162 167 182 167,50 5
28. Korynta Jan 175 158 186 131 162,50 4
29. Mračko Tomáš 169 158 167 145 159,75 3
30. Korecký Michal 157 155 158 129 149,75 2
31. Schön Viktor st. 163 117 150 148 144,50 1

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen