Sprinter 900Global

Datum konání: 6. února 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter 900Global
Články:
Sprinter 900Global, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Colon Josef 183 206 193 203 183 181 241 198,57 41
2. Straková Irena 183 205 170 190 210 177 224 194,14 40
3. Leiske Petr 205 130 198 190 193 192 247 193,57 39
4. Ďaďo Ján 201 190 171 202 222 158 238 197,43 38
5. Bočan Josef 185 213 241 185 235 177 188 203,43 37
6. Egert Jiří 149 149 212 187 194 233 147 181,57 36
7. Bočanová Ivana 170 206 150 163 167 189 179 174,86 35
8. Nejezchleba Stanislav 170 178 184 188 190 199 160 181,29 34
9. Havlíček Zdeněk st. 183 168 208 192 153 136 235 182,14 33
10. Suchánek Jan 202 198 175 234 161 163 170 186,14 32
11. Hřebík Lumír 184 190 180 192 181 165 158 178,57 31
12. Kvasnička Ondřej 148 158 222 211 173 153 230 185,00 30
13. Liebichová Fantová Ingrid 167 246 204 221 150 155 180 189,00 29
14. Jirsa Miloš 137 178 168 203 172 166 149 167,57 28
15. Kolářová Hana 177 145 209 178 143 131 202 169,29 27
16. Jedlička Jan 161 175 181 245 192 203 166 189,00 26
17. Kopřiva Milan 206 142 196 169 151 149 208 174,43 25
18. Rain David 212 201 207 226 170 143 189 192,57 24
19. Vrzal Pavel 169 230 212 187 212 132 138 182,86 23
20. Paračka Andrej 181 211 239 207 125 191 155 187,00 22
21. Košatová Renáta 204 201 167 152 140 154 147 166,43 21
22. Suchánková Miloslava 189 137 158 162 157 116 152 153,00 20
23. Soukupová Dana 131 126 204 193 131 120 153 151,14 19
24. Schön Viktor st. 177 158 153 234 89 131 117 151,29 18
25. Kolář Jan st. 180 199 259 225 215,75 17
26. Múčka Martin 206 170 236 171 195,75 16
27. Mračko Tomáš 181 181 164 180 176,50 15
28. Matějka Antonín 164 187 164 182 174,25 14
29. Korynta Jan 161 169 181 165 169,00 13
30. Lencová Anežka 155 180 158 143 159,00 12
31. Slavíková Kateřina 139 135 168 202 161,00 11
32. Schönová Jana 154 148 128 193 155,75 10
33. Vopička Karel 178 204 208 126 179,00 9
34. Valo Karel 123 165 183 143 153,50 8
35. Dostál Luboš 124 194 165 152 158,75 7
36. Honzík Jakub 168 146 158 143 153,75 6
37. Vacek Pavel 163 156 192 175 171,50 5
38. Korecký Michal 140 124 158 154 144,00 4
39. Urbánek Jan 160 156 121 160 149,25 3
40. Samek Karel 105 152 142 155 138,50 2
41. Krynická Drahomíra 139 116 157 115 131,75 1

Krátké zprávy

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

22.05.2019 v 13:32

STK vydala rozpis do hracích rund na Finále Prestige P190 a P165.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen