Sprinter 900Global

Datum konání: 6. března 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter 900Global
Články:
Sprinter 900Global, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 279 229 234 244 246 197 200 232,71 41
2. Rain David 202 254 206 185 239 222 214 217,43 40
3. Bočan Josef 174 267 255 266 205 184 247 228,29 39
4. Nejezchleba Stanislav 159 191 206 171 175 223 191 188,00 38
5. Hřebík Lumír 158 186 158 201 181 196 172 178,86 37
6. Honzík Jakub 139 206 128 174 194 194 190 175,00 36
7. Kvasnička Ondřej 169 160 177 184 181 171 259 185,86 35
8. Matějka Antonín 171 223 189 191 200 179 186 191,29 34
9. Adamec Miroslav 173 164 186 206 186 188 186 184,14 33
10. Straková Irena 190 180 191 224 155 165 224 189,86 32
11. Košatová Renáta 141 178 160 171 191 175 169 169,29 31
12. Kolářová Hana 166 152 191 187 183 142 173 170,57 30
13. Kopřiva Milan 173 231 187 181 198 192 150 187,43 29
14. Colon Josef 200 182 223 174 149 193 171 184,57 28
15. Sovová Alena 164 200 159 173 183 161 155 170,71 27
16. Jirsa Miloš 165 136 231 138 138 151 201 165,71 26
17. Slavíková Kateřina 172 174 167 180 127 189 170 168,43 25
18. Liebichová Ingrid 146 182 185 183 121 174 179 167,14 24
19. Ďaďo Ján 205 158 190 228 156 209 145 184,43 23
20. Leiske Petr 160 177 175 183 140 180 192 172,43 22
21. Soukupová Dana 131 198 125 202 135 148 152 155,86 21
22. Vacek Pavel 210 187 219 237 130 180 172 190,71 20
23. Suchánek Jan 175 182 193 180 153 121 146 164,29 19
24. Bočanová Ivana 166 142 153 182 134 159 148 154,86 18
25. Guič Boris 237 185 141 201 191,00 17
26. Havlíček Zdeněk st. 169 157 168 205 174,75 16
27. Dutka Miroslav 112 178 172 157 154,75 15
28. Schönová Jana 169 136 148 153 151,50 14
29. Samek Karel 141 166 153 151 152,75 13
30. Valo Karel 166 126 168 131 147,75 12
31. Malcová Gabriela 137 160 165 153 153,75 11
32. Suchánková Miloslava 160 145 116 158 144,75 10
33. Stupka Jan 152 153 160 162 156,75 9
34. Jedlička Jan 200 205 145 115 166,25 8
35. Korecký Michal 107 159 159 153 144,50 7
36. Egert Jiří 149 140 120 191 150,00 6
37. Boháč Martin 101 139 183 163 146,50 5
38. Dostál Luboš 153 158 135 137 145,75 4
39. Vopička Karel 149 149 148 173 154,75 3
40. Vrzal Pavel 130 141 124 150 136,25 2
41. Schön Viktor st. 135 83 97 125 110,00 1

Krátké zprávy

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

07.04.2019 v 15:56

Titul v juniorské Extralize družstev vybojoval tým XBOWLING ŽIŽKOV.

06.04.2019 v 12:29

Otevřena OBSAZOVAČKA na 10. turnaj Prestige.

Galerie

Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - březen
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - březen
Horáček Petr
Tajfun
Horáček Petr

Horáček Petr

Tajfun
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - březen
Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - březen
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen
Pláničková Zdenka
BK Klíše
Pláničková Zdenka

Pláničková Zdenka

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen