Sprinter 900Global

Datum konání: 7. srpna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter 900Global
Články:
Sprinter 900Global, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rain David 198 170 188 257 238 184 259 213,43 29
2. Liebichová Fantová Ingrid 171 187 220 160 192 195 236 194,43 28
3. Matějka Antonín 181 169 204 235 198 197 202 198,00 27
4. Sovová Alena 178 215 214 188 155 181 218 192,71 26
5. Nejezchleba Stanislav 185 226 201 269 181 201 140 200,43 25
6. Suchánek Jan 195 180 144 204 147 179 203 178,86 24
7. Slavíková Kateřina 164 212 189 151 180 194 171 180,14 23
8. Hřebík Lumír 173 191 204 175 190 151 148 176,00 22
9. Suchánková Miloslava 168 182 147 181 167 149 149 163,29 21
10. Mára Zdeněk 162 170 182 229 190 171 155 179,86 20
11. Malcová Gabriela 154 246 144 182 138 160 181 172,14 19
12. Větrovský Jaromír 185 202 156 140 118 178 141 160,00 18
13. Košatová Renáta 179 192 194 192 166 132 148 171,86 17
14. Vácha Petr 206 221 234 133 170 122 114 171,43 16
15. Stupka Jan 180 234 170 179 124 163 132 168,86 15
16. Malec Jaromír ml. 166 177 214 179 141 154 137 166,86 14
17. Korecký Michal 205 191 194 201 197,75 13
18. Colon Josef 159 185 189 182 178,75 12
19. Straková Irena 173 200 193 148 178,50 11
20. Vrzal Pavel 183 220 186 127 179,00 10
21. Liebich Tomáš 212 160 168 169 177,25 9
22. Adamec Miroslav 148 151 191 194 171,00 8
23. Brázda Bohumil 166 191 168 130 163,75 7
24. Valo Karel 197 131 146 140 153,50 6
25. Malec Jaromír 200 192 155 153 175,00 5
26. Kvasnička Ondřej 173 191 146 156 166,50 4
27. Kostka Martin 158 168 139 161 156,50 3
28. Engelman Stanislav 182 148 153 145 157,00 2
29. Marek Jakub 160 118 132 143 138,25 1

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV