Sprinter 900Global

Datum konání: 9. října 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter 900Global
Články:
Sprinter 900Global, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vacek Pavel 238 233 183 179 200 259 225 216,71 40
2. Straková Irena 156 211 205 181 203 230 205 198,71 39
3. Suchánek Jan 154 205 176 178 215 182 187 185,29 38
4. Matějka Antonín 204 156 192 206 235 182 181 193,71 37
5. Rain David 172 185 225 147 211 188 247 196,43 36
6. Kvasnička Ondřej 194 258 192 158 180 202 227 201,57 35
7. Colon Josef 187 181 199 276 161 205 200 201,29 34
8. Nejezchleba Stanislav 163 178 183 202 182 194 196 185,43 33
9. Hřebík Lumír 157 133 181 149 188 193 185 169,43 32
10. Brázda Bohumil 176 168 173 179 173 226 170 180,71 31
11. Malcová Gabriela 203 204 157 171 189 193 179 185,14 30
12. Schön Viktor st. 175 158 232 149 171 210 167 180,29 29
13. Suchánková Miloslava 198 195 148 145 192 160 174 173,14 28
14. Slavíková Kateřina 164 185 172 184 171 210 167 179,00 27
15. Valo Karel 157 193 188 131 210 137 159 167,86 26
16. Havlíček Zdeněk st. 192 191 215 167 169 147 192 181,86 25
17. Liebichová Fantová Ingrid 171 150 186 157 206 172 152 170,57 24
18. Kolářová Hana 178 202 159 150 178 149 157 167,57 23
19. Stupka Jan 207 205 179 182 140 177 172 180,29 22
20. Dostál Luboš 195 148 160 187 143 191 161 169,29 21
21. Jirsa Miloš 163 132 148 190 176 158 127 156,29 20
22. Vrzal Pavel 188 169 199 215 158 137 176 177,43 19
23. Schönová Jana 163 134 161 156 138 140 137 147,00 18
24. Boháč Martin 178 145 166 199 91 154 159 156,00 17
25. Hradil Vavřinec 170 213 226 189 199,50 16
26. Sovová Alena 178 174 146 171 167,25 15
27. Nejezchleba Daniel 159 170 151 151 157,75 14
28. Rác Václav 183 157 188 194 180,50 13
29. Korecký Michal 170 126 116 218 157,50 12
30. Paračka Andrej 157 207 165 160 172,25 11
31. Egert Jiří 151 126 180 170 156,75 10
32. Adamec Miroslav 138 168 169 171 161,50 9
33. Čížek Daniel 223 124 181 148 169,00 8
34. Švácha Jan 196 126 157 126 151,25 7
35. Plas Michal 143 147 163 157 152,50 6
36. Kopřiva Milan 175 150 135 148 152,00 5
37. Samek Karel 121 130 160 128 134,75 4
38. Engelman Stanislav 105 168 129 152 138,50 3
39. Javůrek Pavel 165 130 137 136 142,00 2
40. Marek Jakub 128 98 165 111 125,50 1

Krátké zprávy

11.08.2020 v 12:46

Právě byla otevřena obsazovačka na 3. turnaj Prestige tour v Pardubicích.

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

Galerie

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červen

Kolářová Hana
BC BLACK RIDERS, o.s.
Kolářová Hana

Kolářová Hana

BC BLACK RIDERS, o.s.

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červen

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - červen

Kolářová Hana
BC BLACK RIDERS, o.s.
Kolářová Hana

Kolářová Hana

BC BLACK RIDERS, o.s.

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červen

Dutka Miroslav
bez klubové příslušnosti
Dutka Miroslav

Dutka Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červen

Sovová Ivana - JČ
bez klubové příslušnosti
Sovová Ivana - JČ

Sovová Ivana - JČ

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS