Sprinter Cup

Datum konání: 23. června 2021 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter Cup
Články:
Sprinter Cup, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Matějka Antonín 181 180 218 245 179 200,60 37
2. Straková Irena 169 193 206 223 159 190,00 36
3. Bail Šimon 194 185 224 194 157 190,80 35
4. Bittersmann Milan 175 202 195 195 167 186,80 34
5. Teame Habtegabriel 206 222 190 209 178 201,00 33
6. Kolářová Hana 183 145 245 160 140 174,60 32
7. Štafa Pavel 200 195 195 154 135 175,80 31
8. Hřebík Lumír 165 187 180 188 161 176,20 30
9. Colon Josef 186 192 225 180 141 184,80 29
10. Liebichová Fantová Ingrid 167 181 174 197 145 172,80 28
11. Janočková Krystyna 187 160 200 171 150 173,60 27
12. Leiske Petr 177 156 202 187 150 174,40 26
13. Mračko Tomáš 161 171 178 206 160 175,20 25
14. Kopřiva Milan 200 161 188 145 127 164,20 24
15. Vacek Pavel 192 169 175 191 161 177,60 23
16. Jirsa Miloš 146 158 196 177 145 164,40 22
17. Kolář Jan st. 177 212 181 182 140 178,40 21
18. Bočanová Ivana 169 163 182 158 136 161,60 20
19. Dutka Miroslav 189 148 172 161 102 154,40 19
20. Schönová Jana 175 159 157 169 146 161,20 18
21. Ďaďo Ján 158 174 216 180 135 172,60 17
22. Slavíková Kateřina 145 190 183 154 130 160,40 16
23. Marek Jakub 170 148 181 155 98 150,40 15
24. Kvasnička Ondřej 222 160 153 145 131 162,20 14
25. Bula Martin 169 158 159 180 133 159,80 13
26. Germář Milan 151 177 163 154 135 156,00 12
27. Brázda Bohumil 142 170 180 137 115 148,80 11
28. Lencová Anežka 138 163 166 150 128 149,00 10
29. Vlček Josef 161 158 179 129 118 149,00 9
30. Soukupová Dana 157 125 154 171 123 146,00 8
31. Bočan Josef 162 149 182 191 139 164,60 7
32. Suchánková Miloslava 139 153 159 149 136 147,20 6
33. Guič Boris 155 153 138 168 131 149,00 5
34. Horáček Petr 147 163 145 175 117 149,40 4
35. Korecký Michal 130 145 162 146 126 141,80 3
36. Sopková Irena 135 158 123 124 116 131,20 2
37. Janovský Zdeněk 110 110 93 123 92 105,60 1

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Campus Bowling

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Klíše

Krátké zprávy

22.09.2021 v 14:23

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Praze .

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejleší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura