Sprinter Cup

Datum konání: 21. července 2021 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter Cup
Články:
Sprinter Cup, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Liebich Tomáš 258 160 255 205 144 204,40 38
2. Colon Josef 214 216 168 255 166 203,80 37
3. Mračko Tomáš 202 155 213 206 153 185,80 36
4. Matějka Antonín 191 213 181 212 167 192,80 35
5. Havlíček Zdeněk st. 166 191 198 191 157 180,60 34
6. Kvasnička Ondřej 171 162 211 234 158 187,20 33
7. Guič Boris 175 173 225 181 166 184,00 32
8. Hřebík Lumír 174 191 181 179 113 167,60 31
9. Bittersmann Milan 211 180 195 189 177 190,40 30
10. Slavíková Kateřina 166 171 197 198 165 179,40 29
11. Málková Lenka 193 176 160 182 160 174,20 28
12. Straková Irena 193 202 149 189 146 175,80 27
13. Brázda Bohumil 214 144 194 162 135 169,80 26
14. Kolář Jan st. 203 191 204 179 174 190,20 25
15. Kopřiva Milan 166 189 172 176 163 173,20 24
16. Kolářová Hana 144 181 173 192 147 167,40 23
17. Nejezchleba Stanislav 159 200 149 201 142 170,20 22
18. Suchánková Miloslava 147 179 160 194 133 162,60 21
19. Květenský Vítězslav 190 176 161 176 151 170,80 20
20. Marek Jakub 136 211 140 200 134 164,20 19
21. Jarovský Albert 169 213 170 182 165 179,80 18
22. Soukupová Dana 164 159 192 156 138 161,80 17
23. Liebichová Fantová Ingrid 159 166 192 147 132 159,20 16
24. Bočan Josef 187 203 176 167 159 178,40 15
25. Nosková Jitka 145 198 147 176 115 156,20 14
26. Leiske Petr 163 166 192 158 143 164,40 13
27. Korecký Michal 139 183 193 135 133 156,60 12
28. Bail Šimon 169 145 163 185 122 156,80 11
29. Štafa Pavel 149 131 144 232 121 155,40 10
30. Janočková Krystyna 152 156 157 170 130 153,00 9
31. Matoušková Hana 145 173 163 140 125 149,20 8
32. Schönová Jana 133 179 142 166 115 147,00 7
33. Korynta Jan 171 185 131 138 131 151,20 6
34. Vacek Pavel 144 167 155 187 143 159,20 5
35. Bočanová Ivana 140 176 148 139 134 147,40 4
36. Schön Viktor st. 135 149 141 139 125 137,80 3
37. Sopková Irena 137 134 136 126 125 131,60 2
38. Janovský Zdeněk 137 114 113 165 110 127,80 1
ReMálková Lenka 140 137 152 131 157 143,40
ReStraková Irena 164 201 146 155 189 171,00
ReLiebichová Fantová Ingrid 127 103 131 173 171 141,00

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Campus Bowling

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Klíše

Krátké zprávy

22.09.2021 v 14:23

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Praze .

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejleší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura