Sprinter X-Shop

Datum konání: 5. ledna 2010 - 7. ledna 2010 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Sprinter X-Shop 4
Články:
Sprinter X-Shop 2010, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Marval Michal 161 269 221 261 247 221 224 234 229,75
2. Rain David 214 170 201 196 254 161 226 235 207,13
3. Kopička Petr 215 136 199 157 268 226 222 232 206,88
4. Kolář Jan st. 188 204 247 204 164 189 237 210 205,38
5. Sklenářová Jana 181 205 181 167 200 246 226 199 200,63
6. Černý František 214 168 225 148 244 160 204 187 193,75
7. Krepindl Tomáš 187 125 244 202 201 223 183 189 194,25
8. Janovská Jana 155 157 202 145 183 225 181 174 177,75
9. Žabka Zdeněk 201 182 179 222 185 155 170 200 186,75
10. Bárta Karel st. 182 182 157 195 200 197 174 177 183,00
11. Pechar Miroslav 172 158 203 212 211 221 154 212 192,88
12. Synek Aleš 173 163 189 197 178 289 182 185 194,50
13. Nosek Richard 150 224 203 178 221 205 143 210 191,75
14. Větrovský Jaromír 172 212 186 200 177 182 170 179 184,75
15. Kosař Tomáš 177 224 144 214 189 161 170 168 180,88
16. Fryšová Věra 207 181 163 153 192 183 151 158 173,50
17. Stehlík Radim 184 172 158 202 170 210 140 161 174,63
18. Opatrná Jana 160 174 199 237 188 202 169 152 185,13
19. Marval Jiří 187 205 236 192 209 235 210,67
20. Podlipský Marcel 168 173 207 216 188 160 185,33
21. Jirásek Filip 207 181 174 177 160 236 189,17
22. Opatrný Pavel 160 165 190 202 200 215 188,67
23. Šimek Martin 180 232 176 191 172 183 189,00
24. Kulhánek Vratislav 191 219 160 202 191 181 190,67
25. Kolář Jan ml. 194 180 211 170 175 169 183,17
26. Chaloupka Václav 205 191 186 148 197 170 182,83
27. Váchová Věra 163 159 177 212 204 179 182,33
28. Straková Irena 167 201 139 202 213 172 182,33
29. Brendl Jiří 225 147 178 179 163 210 183,67
30. Zeman Lukáš 147 199 165 200 187 166 177,33
31. Firek Petr 154 191 183 159 158 235 180,00
32. Polák Milan 131 171 190 148 126 233 166,50
33. Spodniak Michal 194 125 220 158 191 193 180,17
34. Větrovský Jaroslav 132 213 176 192 156 169 173,00
35. Pleticha Jaroslav st. 214 147 184 199 174 161 179,83
36. Větrovská Jaroslava 170 164 139 176 128 150 154,50
37. Bittersmann Milan 150 188 173 156 203 192 177,00
38. Kolářová Hana 190 148 170 173 150 150 163,50
39. Sedláček Daniel 172 180 194 130 190 161 171,17
40. Borovec Jiří 122 137 181 180 165 180 160,83
41. Balouš Zdeněk 180 142 154 204 154 158 165,33
42. Horáček Tomáš 178 148 178 154 151 148 159,50
43. Wehrberger Karel 160 148 164 164 176 193 167,50
44. Chaloupková Eva 129 179 166 147 152 165 156,33
45. Járka Ota 193 149 165 156 177 148 164,67
46. Malec Jaromír 139 179 166 174 177 172 167,83
47. Hájek Josef 166 190 138 146 90 137 144,50
48. Kubát Jiří ml. 163 169 149 169 115 154 153,17
49. Růžek Jan 204 216 151 164 158 107 166,67
50. Oudran Petr 131 214 165 152 161 169 165,33
51. Křenek Vladan 140 117 139 139 167 147 141,50
52. Janovský Michal 135 129 132 160 111 137 134,00
53. Pechar Patrik 112 129 136 140 150 115 130,33
54. Kundrlíková Eliška 131 116 126 117 111 167 128,00
ReHoráček Tomáš 150 137 102 219 144 128 146,67
ReKulhánek Vratislav 201 157 155 176 169 168 171,00
ReOpatrný Pavel 194 188 183 154 161 154 172,33
ReOpatrná Jana 185 241 167 172 145 181 181,83
ReMarval Jiří 178 166 159 214 161 195 178,83
ReKulhánek Vratislav 185 151 185 172 167 204 177,33

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS