Sprinter X-Shop

Datum konání: 4. května 2010 - 6. května 2010 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Sprinter X-Shop 4
Články:
Sprinter X-Shop, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Drábek Aleš 198 225 182 201 177 206 175 268 204,00
2. Kopička Petr 180 207 159 204 226 235 215 233 207,38
3. Soukup Jiří 213 243 191 171 182 225 234 212 208,88
4. Egert Jiří 174 201 210 199 188 201 202 199 196,75
5. Synek Aleš 197 217 243 266 156 167 178 226 206,25
6. Krepindl Tomáš 180 191 170 255 186 199 215 179 196,88
7. Rechtorik Milan 199 182 217 199 212 148 189 193 192,38
8. Marval Jiří 184 223 196 201 178 199 179 208 196,00
9. Třešková Zuzana 222 194 174 190 204 211 204 154 194,13
10. Babka Jan 175 152 267 176 187 138 178 186 182,38
11. Dvořáček Ladislav 205 196 190 195 191 159 171 194 187,63
12. Vacek Pavel 185 235 202 156 256 172 199 162 195,88
13. Schönová Jana 209 202 165 178 151 199 171 170 180,63
14. Včeliš Michal 155 203 209 189 245 185 174 182 192,75
15. Ivanciv Petr 186 223 171 202 188 204 170 179 190,38
16. Větrovský Jaroslav 184 220 226 197 185 156 151 178 187,13
17. Fryšová Věra 190 253 115 224 149 164 169 138 175,25
18. Opatrný Pavel 201 213 221 223 167 202 161 129 189,63
19. Kubát Jiří ml. 189 172 216 254 192 179 200,33
20. Dyršmíd Roman 208 174 192 205 183 224 197,67
21. Marval Michal 185 267 216 205 163 139 195,83
22. Rýdel Jan 201 181 212 204 159 189 191,00
23. Schön Viktor st. 167 166 180 150 201 201 177,50
24. Včeliš Jaroslav 179 133 191 216 172 184 179,17
25. Sedláček Ivo 168 192 210 141 172 184 177,83
26. Kolář Jan ml. 195 188 140 180 219 186 184,67
27. Šefl Martin 178 190 226 191 172 174 188,50
28. Podlipský Marcel 166 160 144 185 187 220 177,00
29. Čižinský Jaroslav 203 195 193 144 167 202 184,00
30. Růžek Jan 176 160 215 202 212 166 188,50
31. Havel Petr ml. 212 122 212 148 211 183 181,33
32. Jirásek Filip 191 154 164 209 168 214 183,33
33. Křenek Vladan 187 179 198 148 165 151 171,33
34. Firek Petr 180 188 191 169 163 212 183,83
35. Nosek Richard 155 201 168 179 181 223 184,50
36. Sedláček Daniel 214 191 171 158 184 175 182,17
37. Žabka Zdeněk 149 210 198 170 145 204 179,33
38. Opatrná Jana 137 176 173 179 217 210 182,00
39. Lebeda František 141 193 202 131 190 203 176,67
40. Větrovský Jaromír 189 192 164 157 163 216 180,17
41. Rain David 170 244 148 178 160 196 182,67
42. Raclavský Pavel 182 171 178 210 181 147 178,17
43. Bárta Karel st. 180 214 159 165 149 158 170,83
44. Brzák Vlastimil 182 195 167 170 182 159 175,83
45. Chaloupka Václav 181 207 189 158 123 183 173,50
46. Pleticha Jaroslav st. 161 125 192 201 190 194 177,17
47. Kolář Jan st. 140 138 230 182 168 208 177,67
48. Lanč Radek 159 176 211 143 174 203 177,67
49. Marvalová Nicol 166 134 208 160 149 160 162,83
50. Drážný Ivo 170 156 149 157 174 203 168,17
51. Bendík Stanislav 161 179 149 159 170 160 163,00
52. Hráský Tomáš 208 126 168 183 161 129 162,50
53. Musil Jaroslav 169 184 153 128 158 162 159,00
54. Pechar Miroslav 153 182 148 185 169 177 169,00
55. Šimek Martin 165 223 169 186 133 156 172,00
56. Straková Irena 129 145 166 169 235 161 167,50
57. Olarescu Jana 161 133 143 145 181 152 152,50
58. Horáček Tomáš 160 137 169 122 167 140 149,17
59. Guič Boris 119 213 157 146 161 119 152,50
60. Korynta Jan 146 194 164 127 158 145 155,67
61. Ludvík František 165 175 161 133 158 173 160,83
62. Serbusová Marcela 117 168 117 150 143 140 139,17
63. Wehrberger Karel 190 124 143 175 176 123 155,17
64. Gregor Tomáš 134 139 136 156 135 160 143,33
65. Beneš Dušan 130 120 123 117 144 173 134,50
66. Kolářová Hana 138 130 126 137 160 152 140,50
67. Malec Jaromír 158 173 128 148 174 143 154,00
68. Lebedová Zuzana 178 176 132 139 131 111 144,50
69. Juřinová Josefína 113 112 116 114 143 164 127,00
70. Větrovská Jaroslava 132 129 92 132 130 145 126,67
71. Pechar Patrik 116 120 131 101 133 134 122,50
72. Zeman Lukáš 184 176 149 131 160,00
73. Černý František 102 113 172 141 132,00
ReBárta Karel st. 151 158 199 171 150 156 164,17
ReDyršmíd Roman 185 138 227 212 186 165 185,50
ReHoráček Tomáš 124 158 131 150 167 127 142,83
ReHoráček Tomáš 156 134 139 101 166 154 141,67
ReIvanciv Petr 205 136 183 206 210 212 192,00
ReMarval Michal 166 160 191 182 209 194 183,67
ReSchön Viktor st. 138 134 176 157 137 216 159,67
ReSynek Aleš 218 183 188 177 184 203 192,17
ReŽabka Zdeněk 170 162 146 172 152 164 161,00

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS