Sprinter X-Shop

Datum konání: 13. července 2010 - 15. července 2010 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Sprinter X-Shop 4
Články:
Sprinter X-Shop, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Větrovský Jaroslav 127 212 213 208 206 213 212 209 200,00
2. Rain David 245 225 203 178 182 190 200 202 203,13
3. Nosek Richard 180 234 198 158 210 179 211 183 194,13
4. Vacek Pavel 164 246 177 227 222 267 175 199 209,63
5. Marval Jiří 136 211 213 182 258 163 187 185 191,88
6. Kulhánek Vratislav 203 221 180 187 208 194 198 167 194,75
7. Sedláček Daniel 234 181 177 201 173 203 209 146 190,50
8. Synek Aleš 203 233 193 243 175 214 178 180 202,38
9. Malec Jaromír 192 176 189 214 222 222 201 155 196,38
10. Brzák Vlastimil 210 169 203 246 183 168 172 176 190,88
11. Kopička Petr 225 177 180 300 209 145 168 182 198,25
12. Kocman Lukáš 185 185 221 235 198 191 156 163 191,75
13. Ivanciv Petr 207 227 206 213 217 201 170 166 200,88
14. Kolář Jan ml. 174 237 234 189 238 173 172 142 194,88
15. Marval Michal 215 235 185 247 230 225 144 147 203,50
16. Bittersmann Milan 152 245 174 161 202 234 103 166 179,63
17. Krepindl Tomáš 189 202 245 199 218 246 216,50
18. Dyršmíd Roman 256 259 170 214 174 225 216,33
19. Váradi Jakub 203 248 173 203 222 222 211,83
20. Hájek Jan 204 194 179 221 227 206 205,17
21. Mrázek Jan 190 212 162 162 177 206 184,83
22. Rýdel Jan 211 181 169 193 234 173 193,50
23. Pechar Miroslav 160 170 188 211 218 198 190,83
24. Egert Jiří 196 184 195 183 203 184 190,83
25. Hráský Tomáš 237 242 171 191 115 146 183,67
26. Drábek Aleš 169 204 169 223 200 198 193,83
27. Lebeda František 178 184 225 161 197 182 187,83
28. Schönová Jana 187 165 191 208 183 157 181,83
29. Wehrberger Karel 198 178 176 198 175 183 184,67
30. Zeman Lukáš 212 209 186 177 155 185 187,33
31. Borovec Jiří 120 168 203 188 183 213 179,17
32. Křenek Vladan 164 133 159 191 227 171 174,17
33. Kolář Jan st. 192 196 227 186 188 163 192,00
34. Firek Petr 150 196 191 180 214 203 189,00
35. Větrovský Jaromír 198 186 182 211 198 152 187,83
36. Podlipský Marcel 158 190 156 169 183 223 179,83
37. Raclavský Pavel 165 211 255 193 162 149 189,17
38. Korynta Jan 165 219 145 163 175 212 179,83
39. Rechtorik Milan 150 217 132 182 188 257 187,67
40. Dvořáček Ladislav 194 210 139 216 186 157 183,67
41. Olarescu Jana 204 178 184 176 167 153 177,00
42. Žabka Zdeněk 220 185 185 193 157 149 181,50
43. Bárta Karel st. 165 222 199 147 181 166 180,00
44. Havel Petr ml. 174 234 201 118 204 170 183,50
45. Soukup Jiří 221 182 145 206 179 190 187,17
46. Kosař Tomáš 201 164 198 163 167 182 179,17
47. Čižinský Jaroslav 177 166 227 185 154 187 182,67
48. Šimek Martin 148 208 242 151 192 159 183,33
49. Fryšová Věra 136 128 171 191 159 237 170,33
50. Jirásek Filip 157 208 195 186 125 189 176,67
51. Stehlík Radim 182 201 172 152 172 156 172,50
52. Šlechtický Michael 174 178 164 155 173 152 166,00
53. Hruška Karel 155 221 170 173 161 133 168,83
54. Černý František 188 123 142 146 237 156 165,33
55. Kváš Petr 147 162 181 173 140 175 163,00
56. Drážný Ivo 191 137 192 147 135 211 168,83
57. Vojtíšek Jan 189 177 158 157 126 194 166,83
58. Kubát Jiří ml. 123 145 127 162 190 215 160,33
59. Lebedová Zuzana 168 145 164 150 148 181 159,33
60. Gregor Tomáš 108 142 146 161 193 156 151,00
61. Kolářová Hana 132 143 168 180 144 161 154,67
62. Mrázková Olga 157 181 160 124 143 130 149,17
63. Raclavská Lea 146 139 152 144 157 160 149,67
64. Ouška Tomáš 158 159 142 181 154 145 156,50
65. Musil Jaroslav 171 158 114 121 191 138 148,83
66. Juřinová Josefína 129 138 128 125 163 157 140,00
67. Beneš Dušan 123 162 132 153 132 136 139,67
68. Opatrná Jana 162 157 154 204 144 130 158,50
69. Větrovská Jaroslava 134 149 160 124 132 137 139,33
70. Opatrný Pavel 163 189 156 147 167 137 159,83
71. Bendík Stanislav 140 144 164 126 156 171 150,17
72. Horáček Tomáš 154 131 131 169 132 136 142,17
73. Schön Viktor st. 168 163 113 134 142 137 142,83
74. Serbusová Marcela 153 136 114 126 124 133 131,00
75. Novák Jan 137 148 146 104 160 142 139,50
76. Janovská Jana 155 132 130 164 121 109 135,17
ReSedláček Daniel 237 173 174 222 150 149 184,17
ReOpatrný Pavel 202 176 186 169 169 145 174,50
ReEgert Jiří 188 178 191 142 181 196 179,33
ReKubát Jiří ml. 128 166 212 193 178 209 181,00
ReBárta Karel st. 221 211 207 214 216 190 209,83
ReDrábek Aleš 234 191 186 192 153 186 190,33
ReDrážný Ivo 204 193 150 189 172 171 179,83
ReDvořáček Ladislav 210 193 145 153 182 174 176,17
ReDvořáček Ladislav 174 146 130 164 185 152 158,50
ReHavel Petr ml. 148 235 165 206 212 180 191,00
ReIvanciv Petr 210 189 215 227 156 221 203,00
ReIvanciv Petr 212 191 204 182 199 178 194,33
ReMarval Jiří 180 220 164 212 168 219 193,83
ReŽabka Zdeněk 201 177 128 154 157 192 168,17

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS