Sprinter X-Shop

Datum konání: 11. ledna 2011 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Sprinter X-Shop
Články:
Sprinter X-Shop 2011, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Růžek Jan 235 258 199 158 201 237 179 244 213,88
2. Bárta Karel st. 218 195 228 215 269 205 181 224 216,88
3. Malec Jaromír 234 235 238 193 169 226 200 211 213,25
4. Rain David 232 211 213 228 253 209 222 182 218,75
5. Sedláček Daniel 203 256 236 204 266 206 206 190 220,88
6. Žabka Zdeněk 231 193 189 204 235 234 189 195 208,75
7. Marval Michal 247 167 201 230 258 258 170 224 219,38
8. Větrovský Jaroslav 242 222 177 248 269 182 157 221 214,75
9. Oudran Petr 192 189 215 222 249 222 212 166 208,38
10. Rechtorik Milan 214 199 203 231 224 233 185 178 208,38
11. Kolář Jan st. 214 247 216 202 209 209 186 168 206,38
12. Schön Viktor st. 229 226 195 160 236 168 189 130 191,63
13. Ludvík František 213 199 259 233 196 200 163 181 205,50
14. Marvalová Nicol 254 176 187 246 210 236 147 168 203,00
15. Kopička Petr 213 223 185 217 239 244 190 145 207,00
16. Opatrný Pavel 243 221 232 238 224 196 179 145 209,75
17. Drábek Aleš 172 269 172 258 182 253 172 157 204,38
18. Brzák Vlastimil 177 211 235 212 224 203 163 152 197,13
19. Lipový Tomáš 235 154 213 233 231 227 215,50
20. Vacek Pavel 212 203 169 225 251 201 210,17
21. Korynta Jan 173 163 205 232 212 192 196,17
22. Lebedová Zuzana 233 189 204 167 160 173 187,67
23. Dyršmíd Roman 214 140 193 208 246 250 208,50
24. Kolář Jan ml. 242 201 166 209 206 214 206,33
25. Marval Jiří 224 215 198 127 245 222 205,17
26. Větrovský Jaromír 184 199 257 212 167 210 204,83
27. Lebeda František 139 183 298 189 202 203 202,33
28. Kváš Petr 167 203 248 191 209 207 204,17
29. Nosek Richard 180 227 226 179 200 203 202,50
30. Soukup Jiří 224 195 187 238 212 162 203,00
31. Kubát Jiří ml. 195 216 183 191 171 199 192,50
32. Čižinský Jaroslav 183 187 203 239 183 189 197,33
33. Egert Jiří 209 179 138 221 225 208 196,67
34. Jakovec Lukáš 173 155 204 195 202 150 179,83
35. Nevečeřal Karel 176 199 158 201 129 187 175,00
36. Krepindl Tomáš 151 222 202 206 192 199 195,33
37. Babka Jan 225 185 162 210 162 188 188,67
38. Dvořáček Ladislav 171 177 160 193 180 256 189,50
39. Schönová Jana 177 204 155 163 172 193 177,33
40. Čermáková Petra 203 193 186 165 197 160 184,00
41. Synek Aleš 212 215 147 227 189 178 194,67
42. Gregor Tomáš 173 204 156 174 180 158 174,17
43. Císařovský Stanislav 165 179 147 163 131 194 163,17
44. Musil Jaroslav 146 168 183 161 220 178 176,00
45. Olarescu Jana 146 178 215 138 169 183 171,50
46. Bergman Václav 163 173 170 173 178 147 167,33
47. Hlúch Tomáš 157 204 198 208 160 157 180,67
48. Pechar Miroslav 151 165 176 238 217 170 186,17
49. Bittersmann Milan 166 248 162 221 183 140 186,67
50. Kosař Tomáš 180 214 174 200 153 158 179,83
51. Kolářová Hana 153 169 189 127 180 165 163,83
52. Podlipský Marcel 164 152 153 232 160 180 173,50
53. Pechar Patrik 99 163 174 182 129 158 150,83
54. Straka Zdeněk 142 140 175 193 166 183 166,50
55. Zeman Lukáš 149 183 202 198 203 140 179,17
56. Větrovská Jaroslava 128 148 157 170 146 142 148,50
57. Kovaříček Jaroslav 139 189 192 180 161 209 178,33
58. Hřebík Lumír 160 168 173 233 148 178 176,67
59. Ouška Tomáš 178 144 163 172 148 188 165,50
60. Opatrná Jana 161 148 153 161 142 194 159,83
61. Kolářová Hana 143 156 160 120 137 151 144,50
62. Šimek Martin 191 133 189 150 139 148 158,33
63. Beneš Dušan 126 133 87 110 74 123 108,83
ReBárta Karel st. 193 224 220 236 190 192 209,17
ReMalec Jaromír 165 217 175 206 258 239 210,00
ReSynek Aleš 224 172 227 216 192 225 209,33
ReMarvalová Nicol 244 161 180 193 191 202 195,17
ReKolář Jan ml. 251 186 241 216 175 161 205,00
ReSchön Viktor st. 233 181 190 172 211 166 192,17
ReDyršmíd Roman 167 196 222 217 236 190 204,67
ReBrzák Vlastimil 190 201 216 225 174 202 201,33
ReEgert Jiří 212 193 151 178 190 219 190,50
ReGregor Tomáš 153 167 155 215 194 158 173,67
ReMarval Michal 187 190 161 234 187 185 190,67
ReKorynta Jan 166 196 200 180 136 171 174,83
ReVětrovský Jaromír 214 193 227 121 176 159 181,67
ReKolářová Hana 146 165 142 204 157 153 161,17
ReŽabka Zdeněk 162 212 211 163 139 177 177,33
ReOudran Petr 205 173 153 185 172 202 181,67
ReSchönová Jana 161 146 167 178 169 139 160,00
ReBabka Jan 199 147 156 131 192 129 159,00
ReKolář Jan ml. 199 200 176 221 211 213 203,33
ReDyršmíd Roman 213 206 191 232 184 142 194,67
ReSynek Aleš 181 163 234 149 213 221 193,50
ReBrzák Vlastimil 176 212 190 213 145 171 184,50
ReEgert Jiří 172 166 176 191 214 182 183,50
ReŽabka Zdeněk 161 191 157 163 159 203 172,33
ReGregor Tomáš 179 121 186 149 167 129 155,17
ReBrzák Vlastimil 171 193 204 188 175 155 181,00

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS