Sprinter X-Shop

Datum konání: 8. února 2011 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Sprinter X-Shop
Články:
Sprinter X-Shop, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Marval Michal 220 170 213 177 200 200 236 279 211,88
2. Váchová Věra 244 181 185 177 193 216 221 202 202,38
3. Kulhánek Vratislav 218 181 180 200 232 166 185 243 200,63
4. Sedláček Daniel 224 215 185 216 202 179 214 210 205,63
5. Kubát Jiří ml. 211 179 132 241 193 173 227 178 191,75
6. Oudran Petr 242 213 187 183 174 203 202 210 201,75
7. Síbrt Ivan 193 181 193 173 225 193 209 202 196,13
8. Kolářová Hana 187 162 135 174 172 236 164 188 177,25
9. Lebedová Zuzana 177 161 179 193 168 164 175 180 174,63
10. Slavíková Kateřina 182 189 150 170 168 168 171 178 172,00
11. Ivanciv Petr 201 171 166 254 235 214 182 184 200,88
12. Zemek Antonín 179 164 161 191 210 181 169 166 177,63
13. Žabka Zdeněk 145 187 210 199 194 223 167 193 189,75
14. Soukup Jiří 221 158 217 175 211 204 184 180 193,75
15. Synek Aleš 188 193 189 177 202 203 185 176 189,13
16. Větrovský Jaromír 158 213 213 198 203 209 167 170 191,38
17. Olarescu Jana 168 132 184 222 148 180 139 161 166,75
18. Dvořáček Ladislav 243 150 170 178 188 177 141 176 177,88
19. Turyna Jiří 173 213 237 234 202 213 212,00
20. Firek Petr 254 208 179 193 188 194 202,67
21. Straka Zdeněk 157 215 142 158 224 146 173,67
22. Hála Milan 185 190 170 174 224 158 183,50
23. Kopička Petr 178 187 162 230 197 194 191,33
24. Větrovský Jaroslav 170 177 145 258 194 158 183,67
25. Kolář Jan st. 202 170 246 170 178 176 190,33
26. Raclavský Pavel 214 155 228 204 155 163 186,50
27. Drábek Aleš 158 213 200 181 212 171 189,17
28. Rain David 156 167 201 172 196 242 189,00
29. Nováková Miluše 124 164 186 195 188 166 170,50
30. Fryšová Věra 145 152 179 172 155 210 168,83
31. Růžek Jan 169 203 210 176 191 168 186,17
32. Havel Petr ml. 196 201 144 175 177 203 182,67
33. Vacek Pavel 161 167 190 174 199 213 184,00
34. Babka Jan 195 179 174 160 183 164 175,83
35. Bergman Václav 138 154 180 146 194 171 163,83
36. Bárta Karel st. 150 147 200 159 210 204 178,33
37. Korynta Jan 131 188 205 136 200 164 170,67
38. Zeman Lukáš 228 186 172 178 175 140 179,83
39. Egert Jiří 158 181 176 191 190 177 178,83
40. Rechtorik Milan 237 125 208 192 136 175 178,83
41. Lebeda František 181 191 147 167 178 197 176,83
42. Pádárová Ivana 143 172 149 169 176 173 163,67
43. Schönová Jana 173 143 151 132 195 163 159,50
44. Kváš Petr 180 206 152 138 210 177 177,17
45. Drážný Ivo 179 160 171 181 189 163 173,83
46. Schön Viktor st. 128 201 173 170 144 162 163,00
47. Krepindl Tomáš 203 148 183 171 142 189 172,67
48. Císařovský Stanislav 130 101 154 192 146 159 147,00
49. Lipový Tomáš 164 164 189 158 168 176 169,83
50. Opatrný Pavel 161 144 172 178 172 203 171,67
51. Brzák Vlastimil 169 158 167 147 177 211 171,50
52. Šlechtický Michael 168 144 172 167 130 200 163,50
53. Vejmola Petr 176 144 167 158 128 168 156,83
54. Opatrná Jana 156 198 160 123 149 158 157,33
55. Volčko Vladimír 149 125 170 166 152 176 156,33
56. Malec Jaromír 187 186 159 157 133 200 170,33
57. Borovec Jiří 108 167 131 203 152 181 157,00
58. Hřebík Lumír 203 204 124 189 160 117 166,17
59. Nosek Richard 161 170 128 198 152 181 165,00
60. Ludvík František 201 144 149 153 164 160 161,83
61. Chaloupka Václav 145 143 192 135 146 180 156,83
62. Horáček Tomáš 135 155 158 150 137 159 149,00
63. Musil Jaroslav 118 172 146 161 137 159 148,83
64. Chládková Hana 145 121 141 111 179 136 138,83
65. Grimm František 156 126 147 122 149 182 147,00
66. Ouška Tomáš 141 159 150 152 138 144 147,33
67. Větrovská Jaroslava 142 117 125 144 101 139 128,00
68. Kolář Václav 151 180 149 124 132 160 149,33
69. Kosař Tomáš 115 149 199 160 131 143 149,50
70. Stehlík Radim 185 132 152 169 119 125 147,00
71. Šolc Miloslav 152 134 123 148 165 129 141,83
72. Nejedlík Tomáš 116 129 105 130 114 126 120,00
73. Seidl Jiří 102 126 124 124 157 115 124,67
74. Nováková Michaela 121 156 110 98 100 101 114,33
75. Seidl Petr 108 122 81 146 100 120 112,83
ReVětrovský Jaromír 168 168 185 201 178 233 188,83
ReKulhánek Vratislav 201 182 220 181 173 169 187,67
ReDrábek Aleš 179 164 184 180 210 208 187,50
ReSynek Aleš 178 183 160 223 194 182 186,67
ReSlavíková Kateřina 168 154 194 147 142 181 164,33
ReKolářová Hana 127 166 179 167 144 181 160,67
ReMarval Michal 187 165 185 194 182 174 181,17
ReHavel Petr ml. 171 155 147 185 213 190 176,83
ReVacek Pavel 162 194 180 160 196 179 178,50
ReRůžek Jan 157 207 191 164 225 125 178,17
ReBárta Karel st. 153 179 202 189 179 135 172,83
ReBergman Václav 144 124 163 160 168 151 151,67
ReBabka Jan 185 165 146 153 169 149 161,17
ReSchön Viktor st. 146 161 162 179 129 165 157,00
ReVětrovský Jaroslav 165 141 224 143 151 152 162,67
ReKváš Petr 161 163 202 160 179 140 167,50
ReBrzák Vlastimil 173 156 156 186 146 169 164,33
ReŠlechtický Michael 129 120 129 203 136 204 153,50
ReŽabka Zdeněk 158 168 184 138 175 124 157,83
ReOudran Petr 167 160 181 114 162 169 158,83
ReKulhánek Vratislav 163 194 190 177 202 186 185,33
ReDrábek Aleš 179 152 189 193 201 194 184,67
ReVacek Pavel 170 163 179 178 143 209 173,67
ReBabka Jan 159 181 161 166 149 141 159,50
ReKulhánek Vratislav 141 173 164 238 179 193 181,33
ReDrábek Aleš 152 183 134 203 177 190 173,17

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS