Sprinter X-Shop

Datum konání: 5. dubna 2011 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Sprinter X-Shop
Články:
Sprinter X-Shop, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Sedláček Daniel 242 246 255 237 212 245 254 243 241,75
2. Marval Michal 222 278 259 235 279 254 237 230 249,25
3. Žabka Zdeněk 246 245 162 216 200 244 201 247 220,13
4. Bárta Karel st. 222 176 226 256 226 269 245 205 228,13
5. Nováková Miluše 209 245 196 202 226 178 234 170 207,50
6. Soukup Jiří 180 222 256 238 202 209 198 234 217,38
7. Růžek Jan 169 237 204 258 195 208 214 211 212,00
8. Čižinský Jaroslav 225 234 235 183 176 215 162 257 210,88
9. Rechtorik Milan 235 230 199 232 208 212 184 235 216,88
10. Musil Jaroslav 196 192 181 236 194 229 191 198 202,13
11. Váchová Věra 235 199 200 159 233 241 193 190 206,25
12. Fryšová Věra 195 212 156 185 189 206 189 171 187,88
13. Kolář Jan st. 220 234 227 222 217 237 222 149 216,00
14. Novotný Evžen 238 204 245 238 189 236 162 182 211,75
15. Nosek Richard 213 268 176 211 183 216 157 200 203,00
16. Váradi Jakub 146 202 209 258 237 246 149 210 207,13
17. Drábek Aleš 227 249 192 169 257 183 199 138 201,75
18. Havel Petr ml. 265 214 161 226 212 220 134 193 203,13
19. Brzák Vlastimil 190 224 246 225 168 214 162 163 199,00
20. Gregor Tomáš 175 198 224 206 162 224 123 144 182,00
21. Ivanciv Petr 220 245 206 234 200 171 174 137 198,38
22. Pechar Patrik 145 177 182 194 179 210 137 109 166,63
23. Krepindl Tomáš 204 222 227 212 199 216 128 173 197,63
24. Větrovský Jaroslav 200 158 203 245 195 245 133 131 188,75
25. Lipový Tomáš 246 192 264 259 180 198 223,17
26. Balouš Zdeněk 157 203 278 168 247 202 209,17
27. Plechata Tomáš 162 188 274 237 183 185 204,83
28. Podlipský Marcel 167 168 217 203 259 214 204,67
29. Hájek Jan 235 210 179 234 191 218 211,17
30. Turyna Jiří 197 181 236 198 207 223 207,00
31. Malec Jaromír 180 190 218 223 243 199 208,83
32. Olarescu Jana 188 170 204 200 191 191 190,67
33. Síbrt Ivan 246 212 165 197 253 184 209,50
34. Sádlík Vojtěch ml. 209 205 203 214 189 236 209,33
35. Grimm František 203 200 201 196 161 192 192,17
36. Dvořáček Ladislav 218 182 193 245 168 200 201,00
37. Čermáková Petra 188 217 182 227 166 196 196,00
38. Hála Milan 183 235 202 189 182 225 202,67
39. Dyršmíd Roman 205 214 203 195 220 208 207,50
40. Kopička Petr 188 224 177 195 214 246 207,33
41. Rain David 209 185 204 215 226 198 206,17
42. Slavíková Kateřina 155 187 167 201 179 221 185,00
43. Novotná Soňa 196 149 169 188 216 168 181,00
44. Mráček Petr 212 214 162 247 211 187 205,50
45. Janovský Michal 175 203 161 223 175 201 189,67
46. Synek Aleš 221 178 212 196 201 204 202,00
47. Lebeda František 169 219 152 209 213 236 199,67
48. Pádárová Ivana 169 169 191 202 201 200 188,67
49. Oudran Petr 213 164 191 247 213 183 201,83
50. Větrovský Jaromír 171 228 222 205 170 187 197,17
51. Kváš Petr 171 192 208 195 232 182 196,67
52. Kolářová Hana 188 156 212 147 180 171 175,67
53. Korynta Jan 187 150 181 222 174 193 184,50
54. Lebedová Zuzana 135 235 182 173 172 168 177,50
55. Vlčková Pavlína 215 155 150 189 141 178 171,33
56. Stehlík Radim 214 182 163 224 158 162 183,83
57. Vejmola Petr 204 176 166 154 191 193 180,67
58. Schönová Jana 166 178 199 189 174 143 174,83
59. Straka Zdeněk 159 187 181 185 177 178 177,83
60. Kubát Jiří ml. 177 190 155 173 231 192 186,33
61. Kolář Václav 142 160 162 215 205 202 181,00
62. Jelínek Petr st. JČ 201 196 184 159 185 190 185,83
63. Marvalová Nicol 218 177 168 163 171 156 175,50
64. Pádár Karel 205 173 161 146 187 180 175,33
65. Císařovský Stanislav 178 157 210 111 178 149 163,83
66. Bočan Josef 245 190 159 162 170 144 178,33
67. Kolář Jan ml. 213 135 157 165 246 206 187,00
68. Hřebík Lumír 258 146 178 174 147 193 182,67
69. Kurz Ivan 199 210 175 147 184 179 182,33
70. Babka Jan 180 168 154 203 179 173 176,17
71. Nejedlík Tomáš 159 163 149 148 141 155 152,50
72. Ivancivová Kristýna 146 124 131 143 170 195 151,50
73. Pechar Miroslav 137 182 209 202 185 161 179,33
74. Zemek Antonín 147 166 150 178 176 189 167,67
75. Šimek Martin 157 165 181 189 158 193 173,83
76. Kosař Tomáš 164 166 159 191 197 148 170,83
77. Větrovská Jaroslava 154 152 141 118 159 157 146,83
78. Volčko Vladimír 127 155 180 174 172 160 161,33
79. Borovec Jiří 129 168 180 190 147 165 163,17
80. Horák Jaroslav 137 172 194 190 178 142 168,83
81. Bergman Václav 137 153 161 152 142 190 155,83
82. Nevečeřal Karel 135 204 222 118 137 138 159,00
83. Bergmanová Lucie 157 152 126 130 157 129 141,83
84. Seidl Petr 200 129 120 127 139 111 137,67
85. Schön Viktor st. 156 188 163 138 125 155 154,17
86. Ouška Tomáš 143 152 133 136 149 159 145,33
87. Beneš Dušan 120 129 125 112 112 139 122,83
ReKolář Jan st. 279 222 204 246 221 165 222,83
ReŽabka Zdeněk 211 234 167 210 228 193 207,17
ReČižinský Jaroslav 201 150 256 200 235 214 209,33
ReHavel Petr ml. 182 229 233 266 179 160 208,17
ReDrábek Aleš 204 224 202 181 196 229 206,00
RePlechata Tomáš 267 167 185 182 241 137 196,50
ReKrepindl Tomáš 221 177 228 193 206 180 200,83
ReVětrovský Jaroslav 211 196 203 215 149 193 194,50
ReNovotný Evžen 169 202 180 161 190 238 190,00
ReSlavíková Kateřina 167 224 158 182 157 172 176,67
ReVětrovský Jaromír 182 205 194 200 214 173 194,67
ReDvořáček Ladislav 201 226 196 187 136 193 189,83
ReBrzák Vlastimil 214 195 180 186 181 206 193,67
ReOudran Petr 215 197 206 258 149 144 194,83
ReBárta Karel st. 174 170 243 173 226 176 193,67
ReSchönová Jana 165 226 125 157 154 205 172,00
ReKolářová Hana 160 149 167 181 160 154 161,83
ReSynek Aleš 161 187 171 174 201 210 184,00
ReKolář Jan ml. 171 203 157 212 173 177 182,17
ReNejedlík Tomáš 137 180 146 128 118 172 146,83
ReKváš Petr 161 208 169 214 166 128 174,33
ReKorynta Jan 140 172 177 153 169 165 162,67
ReBabka Jan 184 167 159 170 175 137 165,33
ReDrábek Aleš 235 245 192 192 163 202 204,83
ReŽabka Zdeněk 204 162 170 216 181 200 188,83
ReVětrovský Jaroslav 225 147 174 189 226 160 186,83
ReHavel Petr ml. 191 200 190 190 182 175 188,00

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS