Sprinter X-Shop

Datum konání: 16. srpna 2011 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Sprinter X-Shop
Články:
Sprinter X-Shop, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Fryšová Věra 173 204 234 189 207 204 194 222 203,38
2. Růžek Jan 231 243 221 216 178 154 228 174 205,63
3. Rechtorik Milan 244 266 235 223 160 299 235 145 225,88
4. Ivanciv Petr 189 211 225 210 204 216 181 195 203,88
5. Synek Aleš 200 220 193 192 215 220 199 161 200,00
6. Havel Petr ml. 217 187 217 209 229 211 182 174 203,25
7. Nosek Richard 215 256 224 209 203 224 209 146 210,75
8. Malec Jaromír 182 193 185 206 245 200 172 176 194,88
9. Brzák Vlastimil 175 240 192 212 164 219 173 162 192,13
10. Gregor Tomáš 171 178 211 138 225 225 145 138 178,88
11. Větrovský Jaroslav 228 215 158 208 237 173 155 156 191,25
12. Spodniak Michal 257 222 201 203 233 237 126 193 209,00
13. Guič Boris 214 234 203 158 178 170 137 157 181,38
14. Volčko Vladimír 202 194 189 225 172 196 161 124 182,88
15. Bárta Karel st. 242 232 236 218 194 255 129 179 210,63
16. Žabka Zdeněk 245 257 246 204 214 266 161 140 216,63
17. Kulhánek Vratislav 189 227 172 202 248 242 150 152 197,75
18. Kopička Petr 198 246 194 178 210 238 150 151 195,63
19. Kolář Jan st. 179 254 189 269 256 226 153 146 209,00
20. Janovský Michal 157 256 205 161 206 233 128 151 187,13
21. Bittersmann Milan 211 218 216 189 188 227 158 128 191,88
22. Vacek Pavel 238 184 214 248 215 203 155 131 198,50
23. Novotný Evžen 221 167 235 233 258 127 135 134 188,75
24. Čižinský Jaroslav 185 214 172 233 236 240 168 106 194,25
25. Včeliš Michal 264 277 236 234 258 249 253,00
26. Kurzveil Jiří 216 246 229 222 224 219 226,00
27. Pádárová Ivana 205 225 224 182 176 221 205,50
28. Čermák Pavel 175 219 185 223 236 203 206,83
29. Mráček Petr 188 236 223 199 204 167 202,83
30. Krepindl Tomáš 219 200 195 186 192 217 201,50
31. Pádár Karel 192 198 200 139 213 168 185,00
32. Jelínek Petr st. JČ 207 165 189 210 180 210 193,50
33. Olarescu Jana 173 157 186 202 171 205 182,33
34. Lebedová Zuzana 161 225 208 157 174 166 181,83
35. Borovec Jiří 195 168 196 192 158 197 184,33
36. Dyršmíd Roman 168 191 222 236 181 191 198,17
37. Egert Jiří 160 194 223 224 211 145 192,83
38. Slavíková Kateřina 204 155 178 168 170 178 175,50
39. Větrovský Jaromír 222 210 186 155 212 166 191,83
40. Rain David 209 159 189 205 176 217 192,50
41. Schön Viktor st. 190 165 169 205 206 160 182,50
42. Nováková Miluše 171 168 148 149 245 201 180,33
43. Bergman Václav 194 207 165 153 213 138 178,33
44. Císařovský Stanislav 245 127 140 124 195 177 168,00
45. Turyna Jiří 151 190 166 204 227 218 192,67
46. Pechar Miroslav 192 212 177 185 182 193 190,17
47. Kolářová Hana 138 148 141 242 145 203 169,50
48. Kocman Lukáš 181 170 179 212 181 161 180,67
49. Lebeda František 210 174 177 140 214 196 185,17
50. Dědič Robert 177 125 170 180 180 169 166,83
51. Nejedlík Tomáš 107 161 193 164 170 145 156,67
52. Bergmanová Lucie 152 147 141 158 166 168 155,33
53. Musil Jaroslav 220 125 169 211 168 156 174,83
54. Korynta Jan 162 216 149 180 148 180 172,50
55. Seidl Jiří 146 173 179 170 168 138 162,33
56. Vejmola Petr 203 171 171 157 130 182 169,00
57. Větrovská Jaroslava 181 144 149 134 141 162 151,83
58. Dvořáček Ladislav 149 183 193 154 191 180 175,00
59. Hála Milan 202 171 149 212 179 156 178,17
60. Včeliš Jaroslav 153 152 152 209 139 169 162,33
61. Schönová Jana 117 151 157 164 148 164 150,17
62. Drážný Ivo 163 193 131 142 158 145 155,33
ReSpodniak Michal 178 221 248 268 226 187 221,33
ReŽabka Zdeněk 226 200 223 232 204 175 210,00
ReBárta Karel st. 172 193 238 179 266 212 210,00
ReJanovský Michal 204 159 214 226 191 200 199,00
ReBrzák Vlastimil 211 197 213 187 198 176 197,00
ReFryšová Věra 186 160 167 188 187 184 178,67
ReEgert Jiří 210 204 182 160 199 194 191,50
ReSchön Viktor st. 176 171 194 195 162 160 176,33
ReSlavíková Kateřina 161 159 168 193 165 154 166,67
ReKopička Petr 146 218 181 219 198 165 187,83
ReKulhánek Vratislav 171 158 206 184 213 190 187,00
ReNosek Richard 212 182 162 158 161 216 181,83
ReBorovec Jiří 181 146 162 159 159 205 168,67
ReVětrovský Jaromír 169 159 167 165 201 200 176,83
ReNováková Miluše 134 198 155 183 137 173 163,33
ReKorynta Jan 147 155 170 166 166 169 162,17
ReVětrovský Jaroslav 153 199 166 148 160 173 166,50
ReSeidl Jiří 162 149 131 115 157 182 149,33
ReJelínek Petr st. JČ 165 169 163 180 130 189 166,00
ReSchönová Jana 111 164 179 149 130 152 147,50
ReBrzák Vlastimil 167 233 183 214 208 171 196,00
ReFryšová Věra 186 179 150 170 210 165 176,67
ReVětrovský Jaromír 179 155 217 154 125 157 164,50
ReSeidl Jiří 163 142 133 134 135 144 141,83
ReBrzák Vlastimil 190 169 212 164 192 166 182,17

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS