Sprinter X-Shop

Datum konání: 14. února 2012 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://novobowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Sprinter X-Shop
Články:
Sprinter X-Shop, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Čermák Pavel 188 264 177 234 182 198 224 213 268 216,44
2. Beštová Kateřina 129 224 247 210 204 222 184 224 279 213,67
3. Plechata Tomáš 205 151 159 223 176 257 232 226 208 204,11
4. Smrž Jan 180 202 217 205 203 190 246 223 150 201,78
5. Dyršmíd Roman 224 168 245 219 213 268 194 199 246 219,56
6. Kolář Jan st. 278 242 196 180 238 216 201 182 223 217,33
7. Bárta Karel st. 202 236 217 192 214 206 202 196 204 207,67
8. Polívka Dalibor 145 178 189 184 176 235 223 181 179 187,78
9. Olarescu Jana 194 150 214 203 172 246 167 189 168 189,22
10. Kolářová Hana 162 180 181 214 188 161 210 145 134 175,00
11. Brzák Vlastimil 233 213 226 169 200 256 189 213 212,38
12. Kulhánek Vratislav 193 225 258 197 279 210 183 213 219,75
13. Pojda Daniel 183 212 148 210 243 233 178 202 201,13
14. Řezník Filip 192 156 203 187 175 228 168 204 189,13
15. Havel Petr ml. 262 183 181 238 172 253 189 191 208,63
16. Malec Jaromír 156 224 235 183 202 255 179 192 203,25
17. Mach Libor 236 219 193 201 212 237 168 203 208,63
18. Včeliš Michal 216 237 225 192 193 217 148 224 206,50
19. Pádár Karel 243 142 179 196 181 167 149 192 181,13
20. Žabka Zdeněk 226 201 202 200 233 251 192 177 210,25
21. Oudran Petr 265 181 152 183 185 191 178 182 189,63
22. Pechar Patrik 130 136 221 133 164 220 134 162 162,50
23. Rain David 178 170 185 254 199 163 158 176 185,38
24. Janovská Jana 180 180 176 183 155 167 127 166 166,75
25. Schönová Jana 154 156 167 198 158 215 154 129 166,38
26. Drábek Aleš 166 218 205 196 153 246 147 180 188,88
27. Vítek Jozef st. 181 192 175 168 185 238 158 147 180,50
28. Bergmanová Lucie 139 164 182 152 213 169 138 122 159,88
29. Musil Jaroslav 163 233 167 194 190 165 138 157 175,88
30. Janovský Michal 211 215 226 177 172 170 153 143 183,38
31. Synek Aleš 266 212 235 268 184 179 224,00
32. Kopička Petr 212 203 188 205 201 187 199,33
33. Vacek Pavel 201 222 166 202 268 206 210,83
34. Guič Boris 189 166 191 225 153 179 183,83
35. Větrovský Jaromír 177 248 179 168 146 214 188,67
36. Pádárová Ivana 173 193 216 194 161 169 184,33
37. Novotná Soňa 155 172 180 197 159 142 167,50
38. Novotný Evžen 174 215 211 163 182 160 184,17
39. Volčko Vladimír 171 190 152 200 182 190 180,83
40. Perman Milan st. 177 158 181 203 169 179 177,83
41. Pechar Miroslav 161 168 198 196 209 174 184,33
42. Rechtorik Milan 152 161 179 198 215 216 186,83
43. Sedláček Daniel 200 182 167 204 202 163 186,33
44. Nejedlík Tomáš 151 142 171 190 116 162 155,33
45. Juřinová Josefína 157 161 179 141 159 144 156,83
46. Nosek Richard 183 165 185 191 203 175 183,67
47. Dvořáček Ladislav 171 201 183 181 156 168 176,67
48. Větrovský Jaroslav 194 170 149 203 180 149 174,17
49. Havlíček Zdeněk st. 151 167 202 160 178 154 168,67
50. Fryšová Věra 177 202 129 154 134 156 158,67
51. Lanč Radek 216 187 196 168 136 175 179,67
52. Havlíčková Michaela 193 148 173 182 127 159 163,67
53. Růžek Jan 167 156 185 208 187 179 180,33
54. Pleticha Jaroslav st. 150 176 191 147 179 177 170,00
55. Mára Zdeněk 172 157 152 161 156 214 168,67
56. Gottštein Václav st. 187 169 183 180 178 147 174,00
57. Vítková Jaroslava 112 153 131 167 179 163 150,83
58. Kovaříček Jaroslav 201 160 175 139 180 191 174,33
59. Slavíková Kateřina 160 142 160 161 187 151 160,17
60. Dědič Dalibor 146 149 143 205 202 195 173,33
61. Klement Miroslav 160 128 194 162 182 129 159,17
62. Hlúch Tomáš 127 140 201 149 192 177 164,33
63. Schön Viktor st. 173 156 167 148 156 162 160,33
64. Novotný Jiří 147 192 124 175 123 158 153,17
65. Klečka Jiří 165 144 152 131 166 155 152,17
66. Bittersmann Milan 176 140 142 146 213 163 163,33
67. Bergman Václav 198 129 147 122 126 211 155,50
68. Palma Zdeněk 177 148 132 113 150 193 152,17
69. Vlčková Pavlína 150 178 122 145 165 139 149,83
70. Praska Tomáš 170 174 120 104 143 144 142,50
71. Horák Ludvík 124 215 163 135 169 153 159,83
72. Straka Zdeněk 141 115 118 164 187 120 140,83
73. Lipový Tomáš 169 138 156 148 141 166 153,00
ReKulhánek Vratislav 166 193 247 210 204 215 205,83
ReOlarescu Jana 146 159 192 191 202 227 186,17
ReJanovský Michal 152 235 179 199 200 155 186,67
ReŘezník Filip 174 162 236 151 179 223 187,50
ReBeštová Kateřina 152 205 182 173 235 185 188,67
ReVacek Pavel 134 181 204 213 212 208 192,00
ReKolář Jan st. 196 180 180 141 235 178 185,00
ReKolářová Hana 146 225 165 172 127 159 165,67
ReVolčko Vladimír 166 157 169 169 198 173 172,00
ReBárta Karel st. 179 155 203 172 197 162 178,00
ReSchönová Jana 148 180 133 125 154 177 152,83
ReNovotný Evžen 150 149 174 177 145 242 172,83
ReDvořáček Ladislav 152 161 156 170 186 175 166,67
ReNosek Richard 158 159 181 181 156 201 172,67
RePolívka Dalibor 173 159 178 202 133 168 168,83
ReSlavíková Kateřina 170 173 155 154 126 155 155,50
RePalma Zdeněk 130 137 106 141 150 190 142,33
ReSchön Viktor st. 171 146 111 149 148 131 142,67

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS