STORM Prague BC

Datum konání: 3. října 2013 - 5. října 2013 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
STORM Prague Bowling Cup
Články:
STORM Prague BC, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Holubčák Petr 164 223 193 189 176 195 212 254 193 223 224 233 233 208,62
2. Mužík Michal 217 195 203 231 181 193 198 228 235 203 234 185 201 208,00
3. Macek Jan 212 182 225 189 160 213 218 246 223 213 233 197 209,25
4. Švec Ladislav 155 144 153 202 217 203 158 216 205 180 200 156 182,42
5. Synek Aleš 176 175 172 221 257 185 173 212 182 201 217 197,36
6. Beštová Kateřina 186 188 212 189 155 192 196 199 225 173 206 192,82
7. Kutina Karel 203 193 214 214 147 202 246 248 238 212 198 210,45
8. Homola Lukáš 201 234 166 173 156 181 290 205 170 174 182 193,82
9. Typolt Pavel 177 189 167 154 255 242 147 184 223 201 193,90
10. Homola Ladislav 234 193 237 228 168 183 150 179 181 244 199,70
11. Krňák Pavel 187 172 179 214 210 172 181 200 189 179 188,30
12. Hřebík Lumír 178 174 190 231 143 168 194 142 134 213 176,70
13. Drábek Aleš 200 143 178 218 203 223 220 172 174 179 191,00
14. Nosek Richard 175 203 184 169 167 205 210 180 176 157 182,60
15. Hindrák Jiří 167 196 233 194 170 180 189 155 192 202 187,80
16. Hanušová Dana 224 225 202 173 217 162 142 148 170 216 187,90
17. Chládek Daniel 169 176 226 219 162 199 129 224 155 160 181,90
18. Stulík Jiří 190 146 190 154 196 205 183 203 127 159 175,30
19. Marval Michal 190 198 185 191 191 227 181 187 195 132 187,70
20. Stulíková Dagmar 183 130 166 198 151 219 137 148 114 212 165,80
21. Bobek Vlastimil 157 182 176 218 199 159 180 155 145 150 172,10
22. Oliva Miroslav 174 173 193 193 226 205 178 182 136 163 182,30
23. Fleischmann Jan ml. 187 152 188 154 204 161 114 181 160 155 165,60
24. Pindurová Jana 172 142 165 192 192 221 152 153 136 148 167,30
25. Koník Miroslav 213 203 189 150 189 141 180,83
26. Císařovský Stanislav 187 172 154 227 163 165 178,00
27. Krňáková Šárka 173 137 167 181 154 214 171,00
28. Egert Jiří 129 203 157 167 180 157 165,50
29. Ševčík Vlastimil 157 190 174 198 179 152 175,00
30. Martinkovič Peter 201 167 204 144 190 131 172,83
31. Růžička Jaroslav 158 125 195 157 168 162 160,83
32. Beran Jiří st. 193 206 137 157 199 144 172,67
33. Bárta Karel st. 172 149 197 169 186 189 177,00
34. Nováková Miluše 167 139 161 193 160 208 171,33
35. Semerák Stanislav 194 136 168 184 151 213 174,33
36. Breindlová Anna 156 164 190 167 152 137 161,00
37. Vacek Pavel 147 147 236 173 206 157 177,67
38. Krajčovič Branislav 151 162 168 165 203 169 169,67
39. Lébrová Jana 167 162 161 189 167 169 169,17
40. Včeliš Michal 184 213 181 176 149 158 176,83
41. Větrovský Jaromír 153 148 125 182 155 188 158,50
42. Šimánek Ladislav 169 155 157 201 155 197 172,33
43. Čermák Pavel 119 170 179 146 207 231 175,33
44. Lorenc Jaroslav 154 146 181 169 225 177 175,33
45. Olarescu Jana 162 169 148 213 151 153 166,00
46. Hanusíková Blanka 150 169 150 164 158 193 164,00
47. Bešík Josef st. 134 132 157 182 162 156 153,83
48. Flegelová Dáša 148 142 152 158 112 179 148,50
49. Fleischmann Jan st. 196 169 148 146 180 153 165,33
50. Ruml David 141 148 203 126 171 165 159,00
51. Guič Boris 183 131 199 153 130 155 158,50
52. Čižinský Jaroslav 190 140 145 156 220 137 164,67
53. Galba Pavol 168 156 166 163 138 194 164,17
54. Lukeš Vladimír 163 168 138 130 184 112 149,17
55. Bočan Josef 138 135 181 188 165 146 158,83
56. Klečka Jiří 155 127 134 172 183 146 152,83
57. Rechtorik Milan 201 197 153 128 179 142 166,67
58. Bílek Miroslav 130 192 110 163 149 159 150,50
59. Včeliš Jaroslav 150 144 135 149 125 155 143,00
60. Žabka Zdeněk 156 183 152 172 161 148 162,00
61. Schön Viktor st. 199 138 144 145 137 129 148,67
62. Kolář Jan st. 124 154 211 177 153 168 164,50
63. Verbič Miroslav 204 127 140 136 175 139 153,50
64. Havel Petr ml. 170 153 151 160 158 181 162,17
65. Vrňata Zdeněk 151 150 135 158 165 177 156,00
66. Levák Karel 153 135 154 151 146 165 150,67
67. Schönová Jana 161 145 123 132 162 133 142,67
68. Borovec Jiří 137 110 110 167 122 248 149,00
69. Větrovský Jaroslav 161 115 163 140 200 140 153,17
70. Hedl Marcel 147 146 184 166 135 116 149,00
71. Vyšín Jan 130 173 158 142 147 190 156,67
72. Kučírek František 127 121 123 161 149 111 132,00
73. Mištera Karel 145 138 129 128 157 141 139,67
74. Janovská Jana 124 95 149 161 167 141 139,50
75. Talaš Vlastimír 137 111 113 153 169 117 133,33
76. Dědič Dalibor 146 136 119 151 165 160 146,17
77. Vrňata David 124 135 147 131 151 161 141,50
78. Slezák Luboš 175 99 117 126 146 131 132,33
79. Vavrla Zdeněk 117 105 146 156 120 142 131,00
80. Hampl Milan 121 167 120 123 106 159 132,67
81. Vojtěchová Markéta 108 108 109 112 125 108 111,67
ReKolář Jan st. 145 167 151 173 151 186 162,17
ReRuml David 134 157 184 148 115 150 148,00
ReŽabka Zdeněk 149 165 152 138 158 151 152,17
ReRuml David 158 146 137 148 164 113 144,33
ReFleischmann Jan st. 134 198 123 161 135 175 154,33
ReFleischmann Jan ml. 123 133 126 139 152 168 140,17
ReBeštová Kateřina 147 127 181 191 164 153 160,50
ReVacek Pavel 172 156 180 164 166 133 161,83
ReGuič Boris 180 163 124 151 108 148 145,67
ReVětrovský Jaromír 183 143 130 167 122 177 153,67
ReSchön Viktor st. 99 127 128 108 171 113 124,33
ReVětrovský Jaroslav 150 163 136 158 158 104 144,83
ReŠimánek Ladislav 152 155 167 167 159 165 160,83
ReŽabka Zdeněk 131 174 158 164 179 152 159,67
ReSchön Viktor st. 145 140 131 155 146 130 141,17
ReRechtorik Milan 156 143 168 140 114 144 144,17
ReOlarescu Jana 125 151 145 144 99 154 136,33
ReBorovec Jiří 138 121 172 126 117 124 133,00
ReSynek Aleš 184 183 212 179 176 175 184,83
ReEgert Jiří 162 132 197 176 135 140 157,00
ReFleischmann Jan st. 164 178 138 202 124 129 155,83
ReKutina Karel 157 177 184 168 165 134 164,17
ReHavel Petr ml. 124 160 165 200 181 127 159,50
ReBorovec Jiří 170 119 159 124 155 130 142,83
ReMarval Michal 172 191 161 189 170 157 173,33
ReMužík Michal 231 175 216 119 143 200 180,67
ReKutina Karel 203 147 170 162 200 234 186,00
ReStulík Jiří 167 158 196 144 174 125 160,67
RePindurová Jana 122 189 147 162 136 173 154,83
ReČermák Pavel 144 175 193 163 140 178 165,50
ReKrňáková Šárka 126 152 148 136 165 155 147,00
ReLukeš Vladimír 133 126 156 105 118 152 131,67
ReNováková Miluše 147 162 173 121 211 182 166,00
ReOliva Miroslav 178 168 207 181 199 180 185,50
ReKučírek František 178 139 97 130 126 119 131,50
ReRůžička Jaroslav 173 150 153 158 169 149 158,67
RePindurová Jana 146 178 150 146 134 180 155,67
ReLébrová Jana 158 185 155 147 161,25
ReKoník Miroslav 120 145 187 123 143,75
ReVerbič Miroslav 169 138 128 125 149 155 144,00
ReBorovec Jiří 166 114 147 124 160 151 143,67
ReŠevčík Vlastimil 126 138 135 160 169 158 147,67
ReBreindlová Anna 157 165 136 149 127 210 157,33
ReStulík Jiří 223 159 193 141 131 154 166,83
ReStulíková Dagmar 147 142 132 126 135 188 145,00
ReMartinkovič Peter 154 120 136 204 203 143 160,00
ReHedl Marcel 122 124 159 128 158 145 139,33
ReKrňáková Šárka 131 204 179 196 164 146 170,00
ReOliva Miroslav 168 201 210 181 159 211 188,33
ReBobek Vlastimil 192 192 135 181 195 156 175,17
ReHanusíková Blanka 148 165 141 144 181 164 157,17
ReGalba Pavol 164 177 136 157 150 139 153,83
ReKrajčovič Branislav 121 137 137 163 210 131 149,83
ReLorenc Jaroslav 168 185 158 141 161 138 158,50

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS