STORM Prague BC

Datum konání: 31. října 2013 - 2. listopadu 2013 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
STORM Prague Bowling Cup
Články:
STORM Prague BC, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mužík Michal 186 244 189 237 170 218 175 209 231 300 257 235 223 221,08
2. Krňák Pavel 170 238 201 215 185 197 259 216 214 224 211 215 169 208,77
3. Čermák Pavel 192 207 223 238 197 214 175 248 236 243 228 215 218,00
4. Macek Jan 225 161 259 267 267 228 244 232 212 218 225 216 229,50
5. Nováková Miluše 182 184 212 268 232 176 202 235 220 222 215 213,45
6. Brendl Jiří 181 196 188 213 247 227 203 185 242 224 201 209,73
7. Polívka Dalibor 187 243 221 193 180 170 238 168 258 199 193 204,55
8. Straková Irena 174 178 227 211 201 199 183 237 241 221 155 202,45
9. Homola Lukáš 233 235 211 215 225 247 216 222 213 216 223,30
10. Stulík Jiří 213 211 215 236 215 200 234 169 211 205 210,90
11. Beštová Kateřina 214 225 212 209 236 181 207 194 215 185 207,80
12. Mička Daniel 222 156 234 227 214 202 217 213 207 196 208,80
13. Kala Rostislav 223 174 194 210 236 195 169 202 210 245 205,80
14. Váchová Věra 160 189 243 196 228 192 195 205 211 180 199,90
15. Holubčák Petr 170 223 237 222 208 228 209 200 198 203 209,80
16. Krňáková Šárka 167 184 289 180 169 222 178 164 168 236 195,70
17. Vítek David 193 216 156 227 269 170 200 175 172 244 202,20
18. Lébrová Jana 170 191 212 220 201 188 188 172 199 198 193,90
19. Hřebík Lumír 199 197 141 204 203 191 179 186 180 142 182,20
20. Slezák Luboš 207 194 172 188 178 202 174 169 178 176 183,80
21. Hanusíková Blanka 201 205 168 197 233 190 203 176 146 169 188,80
22. Stulíková Dagmar 173 180 212 193 234 168 131 171 168 198 182,80
23. Talaš Vlastimír 165 168 226 180 187 171 175 152 138 174 173,60
24. Havlíček Zdeněk st. 250 173 225 170 163 206 171 130 181 152 182,10
25. Hanušová Dana 177 189 227 232 161 189 195,83
26. Závladský Dušan 229 180 172 178 192 235 197,67
27. Lorenc Jaroslav 214 183 202 201 198 223 203,50
28. Janovský Michal 189 225 209 194 206 194 202,83
29. Olarescu Jana 184 212 195 199 207 169 194,33
30. Vacek Pavel 155 193 173 256 257 174 201,33
31. Hindrák Jiří 204 180 214 203 206 197 200,67
32. Pechar Patrik 181 198 162 182 204 154 180,17
33. Dědič Dalibor 185 190 177 226 204 198 196,67
34. Růžek Jan 183 159 212 216 194 231 199,17
35. Plechata Tomáš 179 198 159 194 235 229 199,00
36. Szakos Oto 181 158 189 202 205 202 189,50
37. Pindurová Jana 150 192 192 186 204 188 185,33
38. Chládek Daniel 210 160 172 184 212 192 188,33
39. Drábek Aleš 170 247 170 206 185 175 192,17
40. Fleischmann Jan st. 197 193 201 182 187 169 188,17
41. Verbič Miroslav 202 163 201 182 192 170 185,00
42. Větrovský Jaromír 182 166 206 206 151 151 177,00
43. Breindlová Anna 145 190 224 164 162 176 176,83
44. Synek Aleš 204 165 173 178 203 227 191,67
45. Borovec Jiří 205 191 189 176 208 137 184,33
46. Žabka Zdeněk 155 237 191 159 246 145 188,83
47. Ruml David 176 201 151 172 191 212 183,83
48. Gutwirth Oto 242 131 178 226 203 182 193,67
49. Lukeš Vladimír 152 143 157 189 191 222 175,67
50. Typolt Pavel 186 199 210 165 192 179 188,50
51. Růžička Jaroslav 188 151 164 148 215 174 173,33
52. Kolář Jan st. 183 194 193 182 194 211 192,83
53. Dvořáček David 168 214 201 160 164 189 182,67
54. Ševčík Vlastimil 178 188 157 178 173 234 184,67
55. Marval Michal 226 207 170 193 164 189 191,50
56. Kučírek František 189 198 159 159 138 182 170,83
57. Glezgo Štefan 169 190 202 166 161 178 177,67
58. Vrňata David 191 153 200 204 187 166 183,50
59. Hurka Jiří 176 158 168 204 176 201 180,50
60. Guič Boris 159 179 152 211 191 179 178,50
61. Švec Ladislav 162 257 205 149 168 159 183,33
62. Klečka Jiří 188 172 183 167 169 167 174,33
63. Bobek Vlastimil 174 181 147 155 234 189 180,00
64. Kocmanová Jana 166 185 178 182 164 176 175,17
65. Nosek Richard 192 152 179 212 194 156 180,83
66. Bělecký Jiří 171 179 165 174 195 171 175,83
67. Bočan Josef 178 152 185 169 201 170 175,83
68. Homola Ladislav 145 157 183 201 193 203 180,33
69. Rechtorik Milan 154 196 208 199 176 160 182,17
70. Levák Karel 178 190 222 150 162 141 173,83
71. Závladská Svatava 196 205 136 161 156 192 174,33
72. Erben Roman 139 175 170 210 151 176 170,17
73. Vondra Josef 190 153 191 180 156 162 172,00
74. Vokál Josef 162 213 148 137 176 206 173,67
75. Hostaš Jan 143 178 182 122 188 214 171,17
76. Bešík Josef st. 192 188 172 139 160 123 162,33
77. Mištera Karel 147 189 191 167 145 181 170,00
78. Schön Viktor st. 127 181 184 166 167 158 163,83
79. Včeliš Jaroslav 132 142 133 209 143 186 157,50
80. Kolářová Hana 144 164 230 180 135 142 165,83
81. Kolář Jan ml. 203 187 182 188 156 131 174,50
82. Schönová Jana 151 158 178 161 151 151 158,33
83. Fifka Jaroslav 179 157 160 150 200 161 167,83
84. Větrovský Jaroslav 210 144 148 154 179 187 170,33
85. Turina Jaroslav 166 162 171 182 174 184 173,17
86. Souček Roman 168 134 150 216 161 137 161,00
87. Gruncl Josef 132 150 188 155 167 158 158,33
88. Vojtěchová Markéta 142 165 135 134 168 148 148,67
89. Hampl Milan 177 168 135 147 147 170 157,33
90. Egert Jiří 96 144 171 134 145 202 148,67
91. Fleischmann Jan ml. 141 151 155 145 146 166 150,67
92. Vrňata Zdeněk 147 149 164 140 149 150 149,83
ReRuml David 167 166 203 234 169 135 179,00
ReKolář Jan st. 169 195 157 185 217 161 180,67
ReSchön Viktor st. 166 150 166 158 152 141 155,50
ReBeštová Kateřina 185 161 203 197 169 237 192,00
ReČermák Pavel 236 180 161 205 163 198 190,50
ReVacek Pavel 180 170 201 141 192 213 182,83
ReGuič Boris 171 191 130 162 181 133 161,33
ReHostaš Jan 142 189 172 117 158 178 159,33
ReFleischmann Jan st. 131 164 164 185 183 167 165,67
ReFleischmann Jan ml. 135 129 166 169 160 144 150,50
ReBorovec Jiří 175 178 181 174 201 145 175,67
ReRechtorik Milan 212 188 137 179 193 139 174,67
ReOlarescu Jana 164 190 116 146 174 171 160,17
ReKolář Jan st. 214 162 188 201 172 192 188,17
ReSchön Viktor st. 135 143 130 181 176 160 154,17
ReVondra Josef 170 214 158 119 153 146 160,00
ReŽabka Zdeněk 157 163 222 161 146 178 171,17
ReSynek Aleš 123 154 159 176 241 170 170,50
ReDrábek Aleš 163 192 176 159 179 214 180,50
ReVětrovský Jaroslav 132 192 184 148 128 150 155,67
ReVětrovský Jaromír 180 134 179 150 186 182 168,50
ReOlarescu Jana 158 179 191 136 166 186 169,33
ReMička Daniel 224 193 189 189 221 160 196,00
ReMužík Michal 204 201 224 166 235 184 202,33
ReŽabka Zdeněk 205 124 162 162 200 187 173,33
ReKučírek František 151 162 123 170 178 188 162,00
ReLukeš Vladimír 124 131 143 153 128 146 137,50
ReNováková Miluše 181 159 176 205 193 256 195,00
ReKrňáková Šárka 170 182 164 180 158 156 168,33
ReBobek Vlastimil 170 190 163 162 183 176 174,00
ReBreindlová Anna 191 165 183 133 175 169 169,33
ReZávladská Svatava 134 161 157 169 184 136 156,83
ReVerbič Miroslav 151 169 154 185 155 152 161,00
ReŠevčík Vlastimil 253 177 181 129 176 148 177,33
ReKrňáková Šárka 154 177 189 179 205 126 171,67
ReGlezgo Štefan 163 154 174 192 208 175 177,67
RePindurová Jana 175 157 201 158 181 180 175,33
ReHanušová Dana 188 151 176 143 183 221 177,00
ReRůžička Jaroslav 177 201 178 143 173 156 171,33
ReStulík Jiří 177 165 181 210 197 188 186,33
ReStulíková Dagmar 144 167 166 167 192 173 168,17
RePolívka Dalibor 179 193 174 184 178 225 188,83
ReHindrák Jiří 197 172 222 198 178 147 185,67
ReVerbič Miroslav 151 169 154 185 155 152 161,00

Krátké zprávy

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

09.10.2019 v 10:55

STK provedla a zveřejnila rozřazení do hracích rund na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS