Strašnická Xbowling Devítka

Datum konání: 15. ledna 2019 Místo: Xbowling Strašnice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.strasnice.xbowling.cz/cs/

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Xbowling Devítka Strašnice
Články:
Strašnická Xbowling Devítka, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Makovec Jaromír 235 250 179 221 266 300 276 264 248,88 39
2. Lhota Rudolf 220 266 204 208 208 205 246 290 230,88 38
3. Kotjužanský Jiří 196 199 191 228 177 222 254 244 213,88 37
4. Matějka Antonín 228 216 212 209 210 244 227 268 226,75 36
5. Jakovec Lukáš 221 246 231 230 221 188 190 300 228,38 35
6. Švec Ladislav 241 256 225 266 251 229 244,67 34
7. Vrba Petr 232 275 277 244 276 191 249,17 33
8. Colon Josef 212 209 208 266 198 254 229 222 224,75 32
9. Stupka Jan 232 222 222 267 214 203 235 212 225,88 31
10. Trojan Josef 239 239 200 210 208 188 236 196 214,50 30
11. Zelenková Jitka 179 218 188 164 197 209 191 223 196,13 29
12. Květenský Vítězslav 260 227 243 241 198 206 229,17 28
13. Roth Jan 253 236 227 255 211 179 226,83 27
14. Ozimý Stanislav 223 221 176 199 214 222 191 178 203,00 26
15. Mazzaferro Edita 214 175 179 244 203 231 205 155 200,75 25
16. Jirsa Miloš 235 255 252 180 181 226 187 164 210,00 24
17. Kučera Zdeněk 154 234 238 179 181 232 179 167 195,50 23
18. Brázda Bohumil 218 172 252 178 184 238 165 163 196,25 22
19. Doubrava Jan 161 288 171 256 171 212 209,83 21
20. Suchánková Miloslava 246 236 230 196 207 166 213,50 20
21. Jindřich Martin 142 254 172 162 189 176 182,50 19
22. Loněk Daniel 179 189 186 252 178 176 193,33 18
23. Rybová Eva 179 242 162 186 189 157 185,83 17
24. Uhlířová Hana 198 207 166 179 173 172 182,50 16
25. Sovová Alena 225 246 187 192 158 178 197,67 15
26. Dvořáček David 185 227 234 197 169 162 195,67 14
27. Veselý Filip 199 241 167 218 171 160 192,67 13
28. Kučera Martin 199 198 246 154 142 155 182,33 12
29. Černý Milan Vymetači 237 220 229 163 212,25 11
30. Fink Zdeněk 199 206 189 155 187,25 10
31. Jakubík Tomáš 225 208 121 156 177,50 9
32. Cvrková Jana 288 166 124 122 175,00 8
33. Kučerová Vasilika 147 151 237 156 172,75 7
34. Jindřich Radek 170 168 138 192 167,00 6
35. Samek Karel 138 156 206 165 166,25 5
36. Vodička Jiří 145 128 185 200 164,50 4
37. Barák Zbyšek 178 116 189 158 160,25 3
38. Roušarová Kateřina 190 137 160 150 159,25 2
39. Jindřich Bohumil 158 156 99 140 138,25 1

Krátké zprávy

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - únor
Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - únor
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - únor
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - únor
Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor