Valašská devítka

Datum konání: 29. září 2019 Místo: Xbowling ValMez

Informace k turnaje

Kontakt:
Roubalík Petr
Telefon:
778 486 248
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Valašská devítka
Články:
Valašská devítka, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Klein David 263 276 211 193 202 182 278 277 221 233,67 35
2. Capil Radomír 190 229 221 186 228 225 243 268 220 223,33 34
3. Helešic Tomáš 193 232 171 267 231 245 264 232 203 226,44 33
4. Fojtíková Ivana 198 244 221 219 243 203 227 191 266 223,56 32
5. Křížan Jiří 159 171 288 256 213 238 220 207 253 222,78 31
6. Krčma Milan ml. 214 225 244 255 233 253 224 236 220 233,78 30
7. Mičkal Jaroslav 187 243 244 200 300 209 266 218 178 227,22 29
8. Kortyš Jiří 241 214 263 266 192 200 258 240 142 224,00 28
9. Váňa Antonín 244 180 224 187 216 207 233 236 159 209,56 27
10. Krčma Milan st. 212 257 193 182 255 224 189 174 218 211,56 26
11. Capilová Nela 202 177 193 225 193 195 179 182 171 190,78 25
12. Nedoma Martin 205 186 198 252 227 190 212 165 165 200,00 24
13. Horák Alois 212 225 189 230 180 214 208,33 23
14. Píka Rostislav 191 202 219 229 224 166 205,17 22
15. Šmelcer Ladislav 134 263 216 242 183 169 201,17 21
16. Vávra Lukáš 297 197 155 154 222 138 193,83 20
17. Zádrapa Libor 226 205 143 276 158 189 199,50 19
18. Mikliš Petr st. 192 233 254 214 172 158 203,83 18
19. Roudný Pavel 162 265 146 228 200,25 17
20. Dorňáková Irena 253 182 186 142 190,75 16
21. Kadlečík Libor 171 205 241 167 196,00 15
22. Brichta Vladimír 182 180 157 255 193,50 14
23. Růčka Miroslav 210 217 158 172 189,25 13
24. Pavlíček Svatopluk 221 191 138 179 182,25 12
25. Trojek Ondřej 124 216 203 198 185,25 11
26. Hermanová Marie 207 184 136 208 183,75 10
27. Jurča Vladimír 212 158 156 197 180,75 9
28. Mičkalová Kateřina 154 120 170 194 159,50 8
29. Roudná Hana 138 169 160 156 155,75 7
30. Miklišová Miroslava 179 136 196 155 166,50 6
31. Pavlíček Dominik 129 154 155 183 155,25 5
32. Hubertová Žaneta 152 150 190 109 150,25 4
33. Stodůlka Ladislav 164 170 155 110 149,75 3
34. Nečasová Linda 97 152 134 138 130,25 2
35. Capilová Dagmar 140 117 142 155 138,50 1

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - leden

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - leden

Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - leden

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - leden

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS