Večerní Růže

Datum konání: 6. března 2019 Místo: Radava - Pha

Informace k turnaje

Kontakt:
Kotáb Jiří
Telefon:
602 489 860
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Večerní růže
Články:
Večerní Růže, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Mojková Helena 278 216 149 146 252 239 213,33 35
2. Mazzaferro Edita 200 174 254 161 198 220 201,17 34
3. Kubíčková Jana 156 144 151 164 193 231 173,17 33
4. Rychterová Anna 221 196 218 171 177 196 196,50 32
5. Doubravová Květa 199 198 200 112 148 228 180,83 31
6. Vlčková Stanislava 83 180 143 175 210 159 158,33 30
7. Volfelová Marta 104 199 136 208 211 145 167,17 29
8. Veselá Eva 172 141 185 222 152 193 177,50 28
9. Borodáčová Hana 167 190 172 205 224 113 178,50 27
10. Málková Lenka 145 115 178 144 153 189 154,00 26
11. Staňková Veronika 190 121 205 193 131 187 171,17 25
12. Müllerová Markéta 153 128 127 270 176 134 164,67 24
13. Kauerová Romana 133 141 167 158 163 149 151,83 23
14. Kotábová Věra 161 140 209 153 138 163 160,67 22
15. Doubravová Anna 149 188 105 132 163 143 146,67 21
16. Suchánková Miloslava 150 199 131 165 120 185 158,33 20
17. Ottlová Jana 109 127 112 148 126 169 131,83 19
18. Drbalová Marie 224 227 151 197 135 145 179,83 18
19. Machytková Šárka 138 122 187 166 147 134 149,00 17
20. Serbusová Marcela 94 149 132 155 135 140 134,17 16
21. Svítková Adéla 181 117 181 146 112 159 149,33 15
22. Petrželová Ivana 104 154 197 117 153 115 140,00 14
23. Cidlinská Šárka 117 106 143 131 104 153 125,67 13
24. Rojíková Jana 166 171 155 136 118 121 144,50 12
25. Skalská Martina 132 142 127 113 128,50 11
26. Říhová Barbora 110 156 115 122 125,75 10
27. Maršálková Vlaďka 100 118 93 121 108,00 9
28. Zvonařová Dana 117 122 107 105 112,75 8
29. Bucharová Leona 75 69 104 107 88,75 7
30. Holbová Monika 137 90 107 91 106,25 6
31. Rábová Pavla 71 53 130 68 80,50 5
32. Vránová Lucie 116 121 95 101 108,25 4
33. Budínová Evženie 93 85 75 105 89,50 3
34. Košťálová Lucie 66 51 71 107 73,75 2
35. Betková Miloslava 70 88 69 76 75,75 1

Krátké zprávy

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

07.04.2019 v 15:56

Titul v juniorské Extralize družstev vybojoval tým XBOWLING ŽIŽKOV.

06.04.2019 v 12:29

Otevřena OBSAZOVAČKA na 10. turnaj Prestige.

Galerie

Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - březen
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - březen
Horáček Petr
Tajfun
Horáček Petr

Horáček Petr

Tajfun
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - březen
Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - březen
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen
Pláničková Zdenka
BK Klíše
Pláničková Zdenka

Pláničková Zdenka

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen