Žižkovská Xbowling devítka

Datum konání: 6. srpna 2018 - 7. srpna 2018 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Dvořáček David
Telefon:
776 032 320
Email:
david.dvoracek@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Xbowling devítka Žižkov
Články:
Žižkovská Xbowling devítka, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Nečas František 288 179 244 233 290 233 244,50 42
2. Matějka Antonín 219 233 246 229 300 244 244 278 249,13 41
3. Švec Ladislav 290 246 287 300 276 237 272,67 40
4. Sovová Alena 221 225 213 266 234 254 279 212 238,00 39
5. Kober Ivan 212 255 222 242 206 277 229 247 236,25 38
6. Teame Habtegabriel 245 256 192 226 234 283 247 212 236,88 37
7. Beneš Michal 209 219 249 230 278 288 256 200 241,13 36
8. Colon Josef 238 209 212 180 255 195 221 229 217,38 35
9. Lacina Jaroslav 214 179 217 175 241 207 205 232 208,75 34
10. Kváča Václav 300 266 232 258 208 228 248,67 33
11. Květenský Vítězslav 230 191 214 275 264 209 200 226 226,13 32
12. Ivanciv Petr 210 201 202 266 225 287 213 205 226,13 31
13. Mráček Petr 297 204 187 241 244 300 208 190 233,88 30
14. Halama Miroslav 157 239 220 198 288 177 188 208 209,38 29
15. Makovec Jaromír 197 300 277 183 174 210 223,50 28
16. Merva Vladimír 244 244 197 300 240 234 167 187 226,63 27
17. Roth Jan 252 132 196 254 203 253 190 162 205,25 26
18. Převorová Monika 192 174 212 236 200 245 143 165 195,88 25
19. Kotjužanský Jiří 187 219 220 243 212 231 218,67 24
20. Rain David 222 232 190 256 218 219 222,83 23
21. Janiga Oldřich 169 258 241 186 236 178 211,33 22
22. Ozimý Stanislav 186 138 256 184 210 199 195,50 21
23. Kouba Václav 230 224 188 217 194 211 210,67 20
24. Holoubek Miroslav 184 187 207 254 178 220 205,00 19
25. Kaprálek Petr 159 300 160 201 177 211 201,33 18
26. Hojková Irena 204 224 221 149 203 165 194,33 17
27. Žebro Martin 202 209 227 200 210 148 199,33 16
28. Petr Vrba 221 256 220 215 188 164 210,67 15
29. Fink Zdeněk 216 164 251 217 212,00 14
30. Kofroň David 167 203 181 199 187,50 13
31. Dvořáček David 177 157 234 178 186,50 12
32. Serbusová Marcela 136 242 164 195 184,25 11
33. Hajná Daniela 135 149 182 246 178,00 10
34. Suchánková Miloslava 219 148 181 154 175,50 9
35. Šup Ivan 200 146 141 209 174,00 8
36. Uhlířová Hana 189 167 159 147 165,50 7
37. Kostka Martin 225 198 215 212,67 6
38. Kouřimský Jan 208 217 206 210,33 5
39. Dvořáček David 217 216 198 210,33 4
40. Vodička Jiří 117 167 138 195 154,25 3
41. Kamenská Marie 131 169 135 174 152,25 2
42. Navrátil Marek 139 116 102 127 121,00 1

Krátké zprávy

22.08.2019 v 20:01

Otevřena "obsazovačka" na 3. turnaj PRESTIGE.

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

Galerie

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červenec
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červenec
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červenec
Schönová Jana
Family S
Schönová Jana

Schönová Jana

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červenec