Žižkovská Xbowling devítka

Datum konání: 12. března 2019 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Dvořáček David
Telefon:
776 032 320
Email:
david.dvoracek@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Xbowling devítka Žižkov
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Gurgul Lukáš 192 223 221 246 298 262 278 298 252,25 43
2. Colon Josef 201 202 241 244 246 243 278 278 241,63 42
3. Rain David 278 268 229 256 298 241 261,67 41
4. Horáček Petr 237 169 203 262 220 215 245 224 221,88 40
5. Russ Martin 208 247 183 266 204 278 223 242 231,38 39
6. Ondrejec Petr 181 160 280 226 253 275 191 254 227,50 38
7. Kouba Václav 278 277 220 242 263 178 243,00 37
8. Kaňka Jan 188 242 277 243 240 244 216 219 233,63 36
9. Volek Pavel 266 171 265 266 223 211 233,67 35
10. Petr Vrba 192 222 278 154 211 280 189 240 220,75 34
11. Kober Ivan 220 254 256 251 189 231 233,50 33
12. Kotjužanský Jiří 208 190 230 241 190 263 200 218 217,50 32
13. Ivanciv Petr 278 191 209 253 211 222 159 257 222,50 31
14. Kaprálek Petr 198 171 228 218 222 221 192 139 198,63 30
15. Janeček Václav 210 193 213 220 180 252 153 163 198,00 29
16. Javůrek Pavel 209 207 206 222 243 185 212,00 28
17. Karbusický Zbyněk 300 241 213 190 195 232 228,50 27
18. Dvořáček David 252 228 199 253 241 179 225,33 26
19. Švec Ladislav 277 252 200 175 264 152 220,00 25
20. Janiga Oldřich 191 221 243 181 230 182 208,00 24
21. Nečas František 169 191 233 226 232 144 199,17 23
22. Brázda Bohumil 224 218 221 190 177 195 204,17 22
23. Holoubek Miroslav 218 220 184 208 172 192 199,00 21
24. Uhlířová Hana 198 198 146 296 175 176 198,17 20
25. Vohryzka Jaromír 253 177 220 207 214,25 19
26. Merva Vladimír 219 221 241 168 212,25 18
27. Roth Jan 145 187 255 225 203,00 17
28. Jirsa Miloš 157 210 231 214 203,00 16
29. Květenský Vítězslav 211 215 208 178 203,00 15
30. Převorová Monika 180 217 233 179 202,25 14
31. Mervová Jarmila 243 158 188 219 202,00 13
32. Mazzaferro Edita 163 159 233 244 199,75 12
33. Suchánková Miloslava 211 159 158 264 198,00 11
34. Brůčková Kateřina 221 174 219 176 197,50 10
35. Sojka Petr 251 184 186 168 197,25 9
36. Lacina Jaroslav 200 210 189 189 197,00 8
37. Kofroň David 211 185 190 201 196,75 7
38. Veselý Filip 176 200 198 186 190,00 6
39. Vohryzková Dáša 231 156 145 221 188,25 5
40. Fink Zdeněk 176 191 178 167 178,00 4
41. Vodička Jiří 166 205 129 173 168,25 3
42. Kamenská Marie 124 177 170 144 153,75 2
43. Serbusová Marcela 121 169 159 155 151,00 1

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červenec
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červenec
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červenec
Schönová Jana
Family S
Schönová Jana

Schönová Jana

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červenec