1. Regionální liga Severní Morava, 1. kolo

Výsledky, komentář, ligový zpravodaj.

Je tu neděle 21.9. a na dráhy v bowlingovém centru Bowland nastupuje 1. RBL Severní Morava.
Tak jako v nižší soutěži, je nejdříve nutné focení a veškerá administrativa. V této lize se sešli všechny týmy. Jen jeden hráč se maličko pozapomněl a dorazil až na druhé kolo, ale i tak se vše zvládlo bez problému.
Od začátku je vidět, že velkými kandidáty jsou Car Citon Olomouc a Hurikan. Je toto hodně sport i o štěstí, tak pak se uvidí, kdo jak na tom je.
Nejlepší v tomto hracím dni byli:
Antoní König (Car Citon Hurikan), Eleni Skopelidou (BO Chomoutov) a tým Car Citon Olomouc
Další kolo se hraje 26.10. 2014 opět od 9.00
Pěknou neděli z olomouckého Bowlandu
DS

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Car Citon Olomouc 7 4124 589,14 27,0
2. Car Citon Hurikan 7 4028 565,43 27,0
3. BO Litovel 7 3894 526,29 18,0
4. BO Chomoutov 7 3845 539,29 17,0
5. Bajakap Team 7 3689 519,86 16,5
6. Free Time 7 3559 488,43 15,0
7. BO Šantovka 7 3826 526,57 11,5
8. Bowling Team OP 7 3393 484,71 8,0

Zápasy kola

Bajakap Team4680
BO Chomoutov5765

UTKÁNÍ

Janda Přemysl 160 0 : 1 173 Skopelidis Valeriy
Krsek Zdeněk 123 0 : 1 216 Skopelidou Eleni +10
Tichý Tomáš 185 0 : 1 187 Deák Bohumil
BO Litovel5954
BO Šantovka5791

UTKÁNÍ

Janošcová Kateřina +10 202 1 : 0 194 Hejdučková Kateřina ml. +10
Deáková Eva +10 200 1 : 0 190 Černý Lukáš
Štýbnarová Svatava +10 193 0 : 1 195 Tříska Jan +10
Bowling Team OP5152
Car Citon Hurikan5503

UTKÁNÍ

Haim Stanislav 133 0 : 1 227 König Antonín
Kadlec Tomáš 201 1 : 0 146 Štefková Eva +10
Tomanec David 181 1 : 0 177 Štefka Miroslav st.
Car Citon Olomouc5685
Free Time4940
Car Citon Hurikan5364
Free Time5211

UTKÁNÍ

König Antonín 207 1 : 0 155 Mlčák František
Štefková Eva +10 170 1 : 0 154 Strnisková Milena +10
Štefka Miroslav st. 159 0 : 1 212 Krejčí Jarmila st. +10
Bowling Team OP4550
Car Citon Olomouc6455

UTKÁNÍ

Haim Stanislav 125 0 : 1 220 Šenkapoul Petr
Kadlec Tomáš 178 0 : 1 247 Rec Michal
Tomanec David 152 0 : 1 178 Rosenberger Vojtěch
BO Chomoutov5450
BO Šantovka6845
Bajakap Team5424
BO Litovel5341

UTKÁNÍ

Janda Přemysl 191 1 : 0 182 Janošcová Kateřina +10
Jandová Blanka +10 180 0 : 1 189 Deáková Eva +10
Tichý Tomáš 171 1 : 0 163 Štýbnarová Svatava +10
Bowling Team OP5454
BO Šantovka5261

UTKÁNÍ

Tomanec David 166 0 : 1 169 Hejdučková Kateřina ml. +10
Kadlec Tomáš 194 1 : 0 188 Tříska Jan +10
Haim Stanislav 185 1 : 0 169 Černý Lukáš
Bajakap Team4853
Free Time4642

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 208 1 : 0 135 Mlčák František
Janda Přemysl 120 0 : 1 155 Strnisková Milena +10
Jandová Blanka +10 157 0 : 1 174 Krejčí Jarmila st. +10
Car Citon Olomouc5763
BO Litovel5642

UTKÁNÍ

Šenkapoul Petr 187 0 : 1 235 Štýbnarová Svatava +10
Rec Michal 165 0 : 1 174 Deáková Eva +10
Rosenberger Vojtěch 224 1 : 0 155 Janošcová Kateřina +10
BO Chomoutov5300
Car Citon Hurikan6135
BO Litovel5481
Car Citon Hurikan5764

UTKÁNÍ

Štýbnarová Svatava +10 152 0 : 1 213 König Antonín
Deáková Eva +10 183 0 : 1 196 Štefková Eva +10
Janošcová Kateřina +10 213 1 : 0 167 Štefka Miroslav st.
Car Citon Olomouc6124
BO Chomoutov4951
Bajakap Team6285
Bowling Team OP4970

UTKÁNÍ

Krsek Zdeněk 210 1 : 0 162 Tomanec David
Tichý Tomáš 228 1 : 0 201 Kadlec Tomáš
Jandová Blanka +10 190 1 : 0 134 Haim Stanislav
Free Time5425
BO Šantovka4820

UTKÁNÍ

Mlčák František 225 1 : 0 171 Tříska Jan +10
Strnisková Milena +10 153 1 : 0 150 Hejdučková Kateřina ml. +10
Krejčí Jarmila st. +10 164 1 : 0 161 Černý Lukáš
Car Citon Olomouc6003
Bajakap Team5522

UTKÁNÍ

Šenkapoul Petr 200 1 : 0 144 Krsek Zdeněk
Rec Michal 246 0 : 1 249 Tichý Tomáš
Rosenberger Jakub 154 0 : 1 159 Jandová Blanka +10
BO Šantovka5121
Car Citon Hurikan5624

UTKÁNÍ

Tříska Jan +10 150 0 : 1 202 König Antonín
Černý Lukáš 184 0 : 1 191 Štefková Eva +10
Hejdučková Kateřina ml. +10 178 1 : 0 169 Štefka Miroslav st.
BO Litovel5925
Free Time4710

UTKÁNÍ

Štýbnarová Svatava +10 217 1 : 0 139 Mlčák František
Deáková Eva +10 179 1 : 0 141 Strnisková Milena +10
Janošcová Kateřina +10 196 1 : 0 191 Krejčí Jarmila st. +10
Bowling Team OP4910
BO Chomoutov5325
BO Chomoutov5774
BO Litovel4791

UTKÁNÍ

Šálek Antonín ml. 145 0 : 1 167 Štýbnarová Svatava +10
Skopelidou Eleni +10 221 1 : 0 139 Deáková Eva +10
Skopelidis Valeriy 211 1 : 0 173 Janošcová Kateřina +10
Free Time4724
Bowling Team OP4471

UTKÁNÍ

Mlčák František 159 1 : 0 146 Haim Stanislav
Strnisková Milena +10 146 1 : 0 133 Kadlec Tomáš
Krejčí Jarmila st. +10 167 0 : 1 168 Tomanec David
BO Šantovka5393,5
Bajakap Team5111,5

UTKÁNÍ

Černý Lukáš 139 0 : 1 184 Janda Přemysl
Tříska Jan +10 178 0,5 : 0,5 178 Tichý Tomáš
Hejdučková Kateřina ml. +10 222 1 : 0 149 Jandová Blanka +10
Car Citon Hurikan6003
Car Citon Olomouc5522
BO Šantovka5040
Car Citon Olomouc5715

UTKÁNÍ

Tříska Jan +10 172 0 : 1 213 Rosenberger Jakub
Černý Lukáš 150 0 : 1 168 Rec Michal
Hejdučková Kateřina ml. +10 182 0 : 1 190 Šenkapoul Petr
Car Citon Hurikan5914
Bajakap Team5031

UTKÁNÍ

König Antonín 203 0 : 1 225 Tichý Tomáš
Štefková Eva +10 191 1 : 0 150 Krsek Zdeněk
Štefka Miroslav st. 197 1 : 0 128 Janda Přemysl
Free Time5953
BO Chomoutov5902
BO Litovel5824
Bowling Team OP4431

UTKÁNÍ

Štýbnarová Svatava +10 198 1 : 0 117 Haim Stanislav
Deáková Eva +10 140 0 : 1 151 Kadlec Tomáš
Janošcová Kateřina +10 244 1 : 0 175 Tomanec David

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS