BBO dvojice Strikeland, 5. turnaj

Na 5. BBO dvojicích Strikeland vítězí Lumír Horčička s Lukášem Roučkou

Ve středu 3.6. se v Chomutově za účasti 46 hráčů konal 5. turnaj BBO dvojic Strikeland. Z 23 dvojic postupovalo do semifinále 16, z prvního místa Olda Pour s Kájou Růžičkou (1335) a z šestnáctého Dan Borovička s Vaškem Kordulíkem st. (1088). Po třech hrách vypadla polovina účastníků, mezi nimi i několik pravidelných finalistů, a osmička lepších se pustila do tří finálových her, ke kterým se jako čtvrtá přičítá celkový průměr. V turnaji zvítězili Lumír Horčička s Lukášem Roučkou (874), druzí skončili Martin Görg s Františkem Kubíkem (844) a třetí Petr Heligr s Ríšou Soukupem (828). Do osmého místa se umístili Martin Bula s Michalem Janovským, Olda Pour s Kájou Růžičkou, Eliška Bulová se Štěpánem Heligrem, Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem a Dan Borovička s Vaškem Kordulíkem st., za nejvyšší nához 278 byli oceněni Olda Pour s Kájou Růžičkou. Zde je fotogalerie.

Průběžné pořadí dvojic: Toník Nahodil, Milan Šteffek st. (143 b), Eliška Bulová, Štěpán Heligr (140 b), Lumír Horčička, Lukáš Roučka (123 b), Jana anovská, Jana Šípková (114 b).

Průběžné pořadí jednotlivců: Eliška Bulová (153 b), Toník Nahodil (143 b), Milan Šteffek st. (143 b).

Červnový BBO bodovací žebříček k 4.6.: Martin Görg (A), Olda Pour (B), Lumír Horčička, Lukáš Roučka (C), Martin Bula (D), Jana Janovská (E), Eliška Bulová (F).

Budeme se na vás v Chomutově těšit na 6. turnaji BBO dvojic Strikeland 8.7. - obsazovačka, nebo ještě předtím 7.6. na BBO tour a 28.6. na BBO devítce.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Roučka Lukáš 170 180 194 201 180 168 190 212 198 216 215 212 194,67
Horčička Lumír 170 180 194 201 180 168 190 212 198 216 215 212 194,67
2. Kubík František 194 222 181 201 184 173 188 205 180 236 223 173 196,67
Görg Martin 194 222 181 201 184 173 188 205 180 236 223 173 196,67
3. Soukup Richard 141 199 222 222 188 204 189 243 159 233 193 186 198,25
Heligr Petr 141 199 222 222 188 204 189 243 159 233 193 186 198,25
4. Bula Martin 203 235 182 183 224 182 248 197 253 222 137 224 207,50
Janovský Michal 203 235 182 183 224 182 248 197 253 222 137 224 207,50
5. Pour Oldřich 200 220 202 184 278 191 200 168 228 189 191 161 201,00
Růžička Karel 200 220 202 184 278 191 200 168 228 189 191 161 201,00
6. Heligr Štěpán 161 192 168 159 170 202 245 166 201 176 177 168 182,08
Bulová Eliška 161 192 168 159 170 202 245 166 201 176 177 168 182,08
7. Pavlis Pavel 169 122 177 184 167 202 174 183 169 173 129 173 168,50
Chrdle Michal 169 122 177 184 167 202 174 183 169 173 129 173 168,50
8. Kordulík Václav st. 163 158 159 151 116 167 212 147 155 146 146 139 154,92
Borovička Daniel 163 158 159 151 116 167 212 147 155 146 146 139 154,92
9. Šteffek Milan st. 198 192 248 208 192 192 156 206 207 199,89
Nahodil Antonín 198 192 248 208 192 192 156 206 207 199,89
10. Stulíková Dagmar 190 214 247 181 164 195 172 202 174 193,22
Stulík Jiří 190 214 247 181 164 195 172 202 174 193,22
11. Vaněčková Dagmar 192 181 137 181 199 197 176 183 179 180,56
Krubert Emil 192 181 137 181 199 197 176 183 179 180,56
12. Šípková Jana 150 138 201 194 134 195 147 190 125 163,78
Janovská Jana 150 138 201 194 134 195 147 190 125 163,78
13. Plánička Vojtěch 158 205 200 160 154 164 200 170 149 173,33
Pláničková Zdenka 158 205 200 160 154 164 200 170 149 173,33
14. Květoň Jiří 172 212 178 181 169 166 181 171 152 175,78
Borovec Jiří 172 212 178 181 169 166 181 171 152 175,78
15. Kordulík Václav ml. 196 187 203 175 256 194 162 225 156 194,89
Heligr Ondřej 196 187 203 175 256 194 162 225 156 194,89
16. Forman Jiří 184 158 177 234 191 202 176 172 155 183,22
Nedbálek Václav 184 158 177 234 191 202 176 172 155 183,22
17. Seifert Filip 164 174 115 137 132 168 148,33
Seifert Martin 164 174 115 137 132 168 148,33
18. Cihelka Radek 146 168 170 141 140 98 143,83
Cihelka Jan 146 168 170 141 140 98 143,83
19. Enders Walter 117 161 137 168 168 156 151,17
Endersová Alena 117 161 137 168 168 156 151,17
20. Musil Bohumil 174 149 128 148 150 141 148,33
Musil Matěj 174 149 128 148 150 141 148,33
21. Holubička Jiří 126 117 118 155 168 141 137,50
Vilagi Antonín 126 117 118 155 168 141 137,50
22. Enders Richard 166 116 146 166 133 145 145,33
Host Miroslav 166 116 146 166 133 145 145,33
23. Kordulíková Ivana 123 112 108 126 118 124 118,50
Hartman Jan 123 112 108 126 118 124 118,50

Krátké zprávy

23.03.2021 v 09:20

ME mužů znovu odloženo, z letošního srpna na leden 2022

22.02.2021 v 07:50

ME seniorů 2021 v Berlíně zrušeno.

12.02.2021 v 08:38

Dle předpokladů se znovu odkládá ME žen, které mělo proběhnout na začátku června v Dánsku.

19.01.2021 v 09:48

Mistrovství světa juniorů do 18 let, které se mělo konat letos v červnu ve Švédsku, se překládá na rok 2022

18.01.2021 v 10:52

ME juniorů 2021 v Tilburgu se vzhledem k aktuální situaci odkládá na podzim.

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS