BBO dvojice Strikeland, 7. turnaj

​Stylem start-cíl si pro vítězství došli Péťa Heligr s Ríšou Soukupem

7. BBO turnaj dvojic Strikeland ve středu navštívilo 11 dvojic a do semifinále jich postupovalo 8. Z prvního místa Petr Heligr s Ríšou Soukupem (1286) a z osmého Milan Bittersmann s Jirkou Borovcem (1120). Následné tři hry vyřadily polovinu účastníků a čtyřka lepších postoupila do finále na tři hry, ke kterým se jako čtvrtá připočítává celodenní průměr. V turnaji zvítězili Petr Heligr s Ríšou Soukupem (878), druzí skončili Ondra Heligr s Martinem Soukupem (802), třetí Dáša a Jirka Stulíkovi (798) a čtvrtí Toník Nahodil s Kájou Růžičkou (793). Za nejvyšší nához 278 byli oceněni Petr Heligr s Ríšou Soukupem. Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí dvojic po 7. turnaji: Ondra Heligr, Vašík Kordulík ml. (203 b), Petr Heligr, Ríša Soukup (186 b), Toník Nahodil, Oto Szkos (174 b), Jirka Stulík, Dáša Stulíková (166 b).

Celoroční pořadí jednotlivců po 7. turnaji: Ondra Heligr (240 b), Toník Nahodil (205 b), Vašík Kordulík ml. (203 b).

8. turnaj BBO dvojic Strikeland se koná 24.7., přihlásit se můžete zde.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Soukup Richard 208 212 216 215 175 230 204 173 192 278 211 167 206,75
Heligr Petr 208 212 216 215 175 230 204 173 192 278 211 167 206,75
2. Soukup Martin 223 233 204 179 183 220 210 254 182 159 212 213 206,00
Heligr Ondřej 223 233 204 179 183 220 210 254 182 159 212 213 206,00
3. Stulíková Dagmar 169 184 256 162 156 179 211 195 175 191 186 202 188,83
Stulík Jiří 169 184 256 162 156 179 211 195 175 191 186 202 188,83
4. Nahodil Antonín 167 192 236 234 185 171 213 173 186 222 176 182 194,75
Růžička Karel 167 192 236 234 185 171 213 173 186 222 176 182 194,75
5. Kubík František 156 180 182 127 201 202 191 167 173 175,44
Kubíková Dana 156 180 182 127 201 202 191 167 173 175,44
6. Pláničková Zdenka 177 206 218 186 236 183 161 200 178 193,89
Plánička Vojtěch 177 206 218 186 236 183 161 200 178 193,89
7. Roučka Lukáš 174 202 191 183 178 238 175 170 179 187,78
Horčička Lumír 174 202 191 183 178 238 175 170 179 187,78
8. Borovec Jiří 184 204 149 171 183 157 157 171 185 173,44
Bittersmann Milan 184 204 149 171 183 157 157 171 185 173,44
9. Enders Walter 115 187 158 160 136 173 154,83
Endersová Alena 115 187 158 160 136 173 154,83
10. Šípková Jana 139 121 161 144 131 176 145,33
Janovská Jana 139 121 161 144 131 176 145,33
11. Host Miroslav 137 134 151 136 124 188 145,00
Enders Richard 137 134 151 136 124 188 145,00

Krátké zprávy

22.08.2019 v 20:01

Otevřena "obsazovačka" na 3. turnaj PRESTIGE.

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

Galerie

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červenec
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červenec
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červenec
Schönová Jana
Family S
Schönová Jana

Schönová Jana

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červenec