Bowlingzone A upevnil vedení skupiny.
Máme odehrané předposlední kolo 1. ligy skupiny D, které se odehrálo dnes 8.3. v herně Bowlingzone v Pardubicích.
Vedení si upevnilo domácí družstvo Bowlingzone A, které se vzdálilo druhému Taclu Letohrad A na rozdíl 13 bodů a je tak na nejlepší cestě za celkovým vítěztvím.
Třetí je družstvo Bowlingzone B za které hraje dnes nejlepší hráč Jaroslav Turina s průměrem 224,86 i nejvyšším náhozem 264 shozených kuželek.
Poslední kolo se odehraje 5.4. v Ústí nad Orlicí.
P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Bowlingzone | 7 | 4177 | 576,71 | 26,5 |
2. | Bowlingzone B | 7 | 4358 | 622,57 | 26,0 |
3. | Tacl Letohrad | 7 | 4134 | 580,57 | 18,5 |
4. | ABB Vidlatá Seč | 7 | 3941 | 553,00 | 18,0 |
5. | Psí Kusy | 7 | 3885 | 545,00 | 16,0 |
6. | Tacl Letohrad B | 7 | 3846 | 539,43 | 15,0 |
7. | BC Trim Pardubice | 7 | 3675 | 525,00 | 12,0 |
8. | BK Jičín | 7 | 3537 | 505,29 | 8,0 |
Hanusíková Blanka +10 | 205 | 1 | : | 0 | 164 | Prorok Michal |
Hanušová Dana +10 | 221 | 1 | : | 0 | 170 | Urban Radek |
Vondráček Adam | 175 | 0 | : | 1 | 179 | Drahoš Tomáš |
Gutwirthová Petra +10 | 177 | 0 | : | 1 | 194 | Šlechtová Sylva +10 |
Barvínek Aleš | 177 | 0 | : | 1 | 191 | Loučka Michal |
Koráb Pavel | 144 | 0 | : | 1 | 156 | Jedlička Václav |
Brokešová Anna +10 | 163 | 0 | : | 1 | 192 | Morávková Drahomíra +10 |
Brokeš František st. | 161 | 0 | : | 1 | 190 | Tomášek Petr |
Brokeš Milan | 137 | 0 | : | 1 | 161 | Morávek Jaroslav |
Černý František VČ | 182 | 0 | : | 1 | 185 | Turina Jaroslav |
Tryzna Pavel | 181 | 0 | : | 1 | 192 | Pitaš Vladimír |
Krčmárik Pavol | 173 | 0 | : | 1 | 193 | Kinc Denis |
Morávková Drahomíra +10 | 171 | 0 | : | 1 | 214 | Turina Jaroslav |
Tomášek Petr | 215 | 1 | : | 0 | 193 | Pitaš Vladimír |
Morávek Jaroslav | 192 | 1 | : | 0 | 190 | Kinc Denis |
Brokeš František st. | 207 | 1 | : | 0 | 175 | Černý František VČ |
Brokešová Anna +10 | 214 | 1 | : | 0 | 133 | Tryzna Pavel |
Brokeš Milan | 169 | 1 | : | 0 | 148 | Křivka Ladislav |
Prorok Michal | 170 | 1 | : | 0 | 165 | Šlechtová Sylva +10 |
Urban Radek | 191 | 0 | : | 1 | 247 | Loučka Michal |
Drahoš Tomáš | 155 | 0 | : | 1 | 182 | Jedlička Václav |
Hanusíková Blanka +10 | 145 | 0 | : | 1 | 182 | Gutwirthová Petra +10 |
Hanušová Dana +10 | 212 | 0,5 | : | 0,5 | 212 | Barvínek Aleš |
Vondráček Adam | 200 | 1 | : | 0 | 184 | Koráb Pavel |
Brokeš František st. | 197 | 1 | : | 0 | 185 | Šlechtová Sylva +10 |
Brokešová Anna +10 | 203 | 1 | : | 0 | 194 | Loučka Michal |
Brokeš Milan | 257 | 1 | : | 0 | 163 | Jedlička Václav |
Hanusíková Blanka +10 | 184 | 0 | : | 1 | 201 | Turina Jaroslav |
Hanušová Dana +10 | 225 | 1 | : | 0 | 189 | Pitaš Vladimír |
Vondráček Adam | 231 | 1 | : | 0 | 192 | Kinc Denis |
Krčmárik Pavol | 159 | 0 | : | 1 | 191 | Gutwirthová Petra +10 |
Křivka Ladislav | 229 | 1 | : | 0 | 197 | Barvínek Aleš |
Černý František VČ | 205 | 1 | : | 0 | 197 | Koráb Pavel |
Prorok Michal | 156 | 0 | : | 1 | 166 | Morávková Drahomíra +10 |
Urban Radek | 219 | 1 | : | 0 | 149 | Tomášek Petr |
Drahoš Tomáš | 182 | 0 | : | 1 | 199 | Morávek Jaroslav |
Gutwirthová Petra +10 | 242 | 1 | : | 0 | 196 | Morávková Drahomíra +10 |
Koráb Pavel | 152 | 0 | : | 1 | 210 | Tomášek Petr |
Barvínek Aleš | 212 | 1 | : | 0 | 198 | Morávek Jaroslav |
Krčmárik Pavol | 143 | 0 | : | 1 | 176 | Prorok Michal |
Křivka Ladislav | 171 | 0 | : | 1 | 177 | Urban Radek |
Černý František VČ | 125 | 0 | : | 1 | 170 | Drahoš Tomáš |
Hanusíková Blanka +10 | 158 | 0 | : | 1 | 173 | Brokeš František st. |
Hanušová Dana +10 | 190 | 1 | : | 0 | 162 | Brokešová Anna +10 |
Vondráček Adam | 156 | 0 | : | 1 | 169 | Brokeš Milan |
Turina Jaroslav | 215 | 0 | : | 1 | 222 | Šlechtová Sylva +10 |
Pitaš Vladimír | 202 | 1 | : | 0 | 192 | Loučka Michal |
Kinc Denis | 231 | 1 | : | 0 | 197 | Jedlička Václav |
Tryzna Pavel | 141 | 0 | : | 1 | 181 | Hanusíková Blanka +10 |
Černý František VČ | 166 | 0 | : | 1 | 168 | Hanušová Dana +10 |
Krčmárik Pavol | 157 | 0 | : | 1 | 235 | Vondráček Adam |
Šlechtová Sylva +10 | 197 | 1 | : | 0 | 151 | Morávková Drahomíra +10 |
Loučka Michal | 147 | 0 | : | 1 | 165 | Tomášek Petr |
Jedlička Václav | 181 | 1 | : | 0 | 170 | Morávek Jaroslav |
Gutwirthová Petra +10 | 184 | 0 | : | 1 | 264 | Turina Jaroslav |
Koráb Pavel | 201 | 0 | : | 1 | 233 | Pitaš Vladimír |
Barvínek Aleš | 211 | 0 | : | 1 | 220 | Kinc Denis |
Brokeš František st. | 169 | 0 | : | 1 | 178 | Prorok Michal |
Brokešová Anna +10 | 191 | 1 | : | 0 | 172 | Urban Radek |
Brokeš Milan | 212 | 1 | : | 0 | 197 | Drahoš Tomáš |
Prorok Michal | 191 | 0 | : | 1 | 266 | Gutwirthová Petra +10 |
Urban Radek | 179 | 0 | : | 1 | 182 | Koráb Pavel |
Drahoš Tomáš | 146 | 0 | : | 1 | 195 | Barvínek Aleš |
Turina Jaroslav | 232 | 1 | : | 0 | 162 | Brokeš František st. |
Pitaš Vladimír | 176 | 0 | : | 1 | 244 | Brokešová Anna +10 |
Kinc Denis | 221 | 1 | : | 0 | 212 | Brokeš Milan |
Šlechtová Sylva +10 | 180 | 0 | : | 1 | 183 | Hanusíková Blanka +10 |
Loučka Michal | 163 | 0 | : | 1 | 212 | Hanušová Dana +10 |
Jedlička Václav | 167 | 0 | : | 1 | 208 | Vondráček Adam |
Morávková Drahomíra +10 | 171 | 0 | : | 1 | 176 | Tryzna Pavel |
Tomášek Petr | 167 | 1 | : | 0 | 125 | Krčmárik Pavol |
Morávek Jaroslav | 212 | 1 | : | 0 | 177 | Křivka Ladislav |
Šlechtová Sylva +10 | 175 | 1 | : | 0 | 162 | Tryzna Pavel |
Loučka Michal | 216 | 1 | : | 0 | 208 | Krčmárik Pavol |
Jedlička Václav | 171 | 0 | : | 1 | 201 | Křivka Ladislav |
Morávková Drahomíra +10 | 183 | 0 | : | 1 | 235 | Hanusíková Blanka +10 |
Tomášek Petr | 204 | 0 | : | 1 | 222 | Hanušová Dana +10 |
Morávek Jaroslav | 184 | 0 | : | 1 | 231 | Vondráček Adam |
Turina Jaroslav | 263 | 1 | : | 0 | 166 | Prorok Michal |
Pitaš Vladimír | 196 | 1 | : | 0 | 168 | Urban Radek |
Kinc Denis | 156 | 0 | : | 1 | 169 | Drahoš Tomáš |
Gutwirthová Petra +10 | 204 | 1 | : | 0 | 201 | Brokeš František st. |
Koráb Pavel | 221 | 1 | : | 0 | 174 | Brokešová Anna +10 |
Barvínek Aleš | 203 | 1 | : | 0 | 164 | Brokeš Milan |
Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24