Juniorská liga sk. B, 3. kolo

Dnes, 13. 11. 2016, proběhlo již třetí kolo Juniorské bowlingové ligy B, ve kterém nebylo nouze o překvapivé výsledky. Jediný, kdo byl schopný překonat hranici 200 bodů byl Lukáš Jelínek z Rabbits Praha A, avšak nejužitečnějšími hráči byli Dominik Kratochvíl a Ondřej Prekop , oba z týmu Bowlingzone A.

Po třetím kole si stále drží náskok 6 bodů Bowlingzone A před druhým Rabbits Praha A, kde společně s Tacl Letohrad a Radava SC A směřují k postupu do finále Juniorské ligy. Hrací den odehrálo mužstvo Bowlingzone B pouze o dvou hráčích, z důvodu velké marodky hráčů týmu, ač ve dvou hráčích, drželi se statečně.

Příští hrací den je 5. 2. 2017 na herně Radava v Ústí nad Orlicí.

Všem děkuji za hezký a pohodový den,

L.P.

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Bowlingzone A 7 3484 443,71 31,0
2. Rabbits Praha A 7 3593 485,00 27,0
3. Radava SC A 7 3104 390,57 22,0
= Tacl team Letohrad 7 3097 405,43 22,0
5. Poděbradští tygři A 7 2863 342,00 17,0
6. Radava SC B 7 2463 274,71 10,0
7. Bowlingzone B 7 1857 200,29 6,0
8. Poděbradští tygři B 7 2008 223,86 5,0

Zápasy kola

Bowlingzone B2791
Poděbradští tygři A3914

UTKÁNÍ

Průša David +30 146 1 : 0 120 Strejcová Tereza +16
Vondráček Robin +35 133 0 : 1 143 Nováková Iva +18
: 1 128 Kolouchová Natálie +33
Poděbradští tygři B2560
Radava SC A4405

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 91 0 : 1 197 Iwazawa Ema +43
Sýkorová Nela +18 88 0 : 1 129 Hais Petr +6
Sýkora Matyáš +20 77 0 : 1 114 Budařová Pavlína +12
Radava SC B3020
Tacl team Letohrad3845

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 85 0 : 1 143 Krummerová Eliška +23
Sekowská Frederika +33 115 0 : 1 123 Knap Miroslav +6
Juráčková Mína +28 102 0 : 1 118 Javůrek David +8
Rabbits Praha A4881
Bowlingzone A5154

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 134 0 : 1 136 Kratochvíl Dominik +6
Liebich Tomáš +10 179 1 : 0 173 Mazalová Andrea +23
Gurgul Lukáš +4 175 0 : 1 206 Prekop Ondřej +25
Tacl team Letohrad5041
Bowlingzone A5164

UTKÁNÍ

Krummerová Eliška +23 196 1 : 0 147 Prekop Ondřej +25
Knap Miroslav +6 163 0 : 1 177 Kratochvíl Dominik +6
Javůrek David +8 145 0 : 1 192 Mazalová Andrea +23
Radava SC B3880
Rabbits Praha A4285

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 139 0 : 1 141 Gurgul Lukáš +4
Hádek Matylda +38 99 0 : 1 132 Šafrhansová Anna +10
Juráčková Mína +28 150 0 : 1 155 Urbánková Natálie +18
Poděbradští tygři A3420
Radava SC A5035

UTKÁNÍ

Strejcová Tereza +16 118 0 : 1 169 Iwazawa Ema +43
Nováková Iva +18 125 0 : 1 126 Hais Petr +6
Kolouchová Natálie +33 99 0 : 1 208 Budařová Pavlína +12
Bowlingzone B2672
Poděbradští tygři B3203

UTKÁNÍ

Vondráček Robin +35 161 1 : 0 135 Heerink Jim +25
Průša David +30 106 1 : 0 100 Sýkora Matyáš +20
: 1 85 Sýkorová Nela +18
Radava SC B3050
Radava SC A3845

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 93 0 : 1 109 Hais Petr +6
Sekowská Frederika +33 127 0 : 1 162 Iwazawa Ema +43
Hádek Matylda +38 85 0 : 1 113 Šoleová Petra +18
Bowlingzone B2440
Bowlingzone A4845

UTKÁNÍ

Průša David +30 130 0 : 1 133 Prekop Ondřej +25
Vondráček Robin +35 114 0 : 1 196 Kratochvíl Dominik +6
: 1 155 Mazalová Andrea +23
Rabbits Praha A4865
Poděbradští tygři B2720

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 184 1 : 0 89 Heerink Jim +25
Liebich Tomáš +10 199 1 : 0 94 Sýkora Matyáš +20
Urbánková Natálie +18 103 1 : 0 89 Sýkorová Nela +18
Poděbradští tygři A3631
Tacl team Letohrad4694

UTKÁNÍ

Kolouchová Natálie +33 99 0 : 1 189 Krummerová Eliška +23
Strejcová Tereza +16 151 0 : 1 171 Knap Miroslav +6
Nováková Iva +18 113 1 : 0 109 Javůrek David +8
Poděbradští tygři B3040
Tacl team Letohrad4015

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 98 0 : 1 143 Knap Miroslav +6
Sýkora Matyáš +20 103 0 : 1 109 Javůrek David +8
Sýkorová Nela +18 103 0 : 1 149 Krummerová Eliška +23
Rabbits Praha A5061
Poděbradští tygři A5084

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 197 1 : 0 122 Kolouchová Natálie +33
Gurgul Lukáš +4 184 0 : 1 207 Nováková Iva +18
Urbánková Natálie +18 125 0 : 1 179 Strejcová Tereza +16
Bowlingzone B2501
Radava SC B3824

UTKÁNÍ

Vondráček Robin +35 122 0 : 1 186 Juráčková Mína +28
Průša David +30 128 1 : 0 96 Sekowská Frederika +33
: 1 100 Hádek Matylda +38
Bowlingzone A5154
Radava SC A4751

UTKÁNÍ

Mazalová Andrea +23 178 0 : 1 183 Iwazawa Ema +43
Kratochvíl Dominik +6 184 1 : 0 164 Budařová Pavlína +12
Prekop Ondřej +25 153 1 : 0 128 Šoleová Petra +18
Rabbits Praha A5665
Bowlingzone B2670

UTKÁNÍ

Jelínek Lukáš +10 239 1 : 0 130 Průša David +30
Liebich Tomáš +10 176 1 : 0 137 Vondráček Robin +35
Gurgul Lukáš +4 151 1 :
Radava SC A4081
Tacl team Letohrad4584

UTKÁNÍ

Hais Petr +6 141 0 : 1 154 Javůrek David +8
Šoleová Petra +18 133 0 : 1 189 Krummerová Eliška +23
Budařová Pavlína +12 134 1 : 0 115 Knap Miroslav +6
Poděbradští tygři B2890
Bowlingzone A5105

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 108 0 : 1 174 Mazalová Andrea +23
Sýkorová Nela +18 78 0 : 1 142 Prekop Ondřej +25
Sýkora Matyáš +20 103 0 : 1 194 Kratochvíl Dominik +6
Radava SC B3621
Poděbradští tygři A4284

UTKÁNÍ

Sekowski Roderick +10 99 0 : 1 172 Nováková Iva +18
Sekowská Frederika +33 134 1 : 0 104 Kolouchová Natálie +33
Juráčková Mína +28 129 0 : 1 152 Strejcová Tereza +16
Poděbradští tygři A4244
Poděbradští tygři B2921

UTKÁNÍ

Nováková Iva +18 159 1 : 0 89 Heerink Jim +25
Kolouchová Natálie +33 94 0 : 1 106 Sýkora Matyáš +20
Strejcová Tereza +16 171 1 : 0 97 Sýkorová Nela +18
Bowlingzone A4384
Radava SC B3971

UTKÁNÍ

Kratochvíl Dominik +6 143 0 : 1 152 Sekowski Roderick +10
Mazalová Andrea +23 146 1 : 0 120 Sekowská Frederika +33
Prekop Ondřej +25 149 1 : 0 125 Juráčková Mína +28
Radava SC A4655
Bowlingzone B2540

UTKÁNÍ

Hais Petr +6 134 1 : 0 114 Vondráček Robin +35
Šoleová Petra +18 170 1 : 0 140 Průša David +30
Budařová Pavlína +12 161 1 :
Tacl team Letohrad4300
Rabbits Praha A5615

UTKÁNÍ

Krummerová Eliška +23 199 0 : 1 207 Jelínek Lukáš +10
Knap Miroslav +6 93 0 : 1 163 Liebich Tomáš +10
Javůrek David +8 138 0 : 1 191 Gurgul Lukáš +4
Radava SC A4290
Rabbits Praha A5585

UTKÁNÍ

Hais Petr +6 146 0 : 1 195 Jelínek Lukáš +10
Šoleová Petra +18 126 0 : 1 173 Liebich Tomáš +10
Budařová Pavlína +12 157 0 : 1 190 Gurgul Lukáš +4
Tacl team Letohrad4513
Bowlingzone B2962

UTKÁNÍ

Krummerová Eliška +23 161 0 : 1 167 Průša David +30
Javůrek David +8 116 0 : 1 129 Vondráček Robin +35
Knap Miroslav +6 174 1 :
Bowlingzone A5065
Poděbradští tygři A4070

UTKÁNÍ

Kratochvíl Dominik +6 152 1 : 0 116 Kolouchová Natálie +33
Prekop Ondřej +25 165 1 : 0 163 Strejcová Tereza +16
Mazalová Andrea +23 189 1 : 0 128 Nováková Iva +18
Poděbradští tygři B2751
Radava SC B3274

UTKÁNÍ

Heerink Jim +25 104 1 : 0 97 Sekowski Roderick +10
Sýkora Matyáš +20 80 0 : 1 126 Sekowská Frederika +33
Sýkorová Nela +18 91 0 : 1 104 Juráčková Mína +28

Krátké zprávy

24.03.2019 v 17:18

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii mixů dvojice Jana Lébrová - Jiří Vrážel.

23.03.2019 v 22:42

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii žen dvojice Blanka Hanusíková - Dana Hanušová a v kategorii mužů Milan Soušek - Tomáš Rathouský.

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 8
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 8, kat. P190
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší žena Prestige 8
Valošek Tomáš
Jadran Frýdek Místek
Valošek Tomáš

Valošek Tomáš

Jadran Frýdek Místek
Nej. hráč Prestige 8, kat. P165