Mistrovství regionu Morava 2018

Ve čtvrtek 15.3. se na Bowlandu Olomouc odehrálo další MČR regionu Morava. Do Olomouce se sjelo 31 hráčů, kteří tak chtěli bojovat o regionální titul a možnost účasti na MČR Jednotlivců 2018. Mimo hlavní kategorii se také oceňovali hráči nižších výkonností.

Výsledku:

Ženy P165: 1.místo Anna Filušová, 2.místo Martina Palečková, 3.místo Jiřina Zapletalová

Muži P165: 1.místo Petr Paleček, 2.místo Jan Filuš, 3.místo Lukáš Procházka

Ženy P190: 1.místo Jarmila Krejčí, 2.místo Hana Chládková, 3.místo Eva Štefková

Muži P190: 1.místo Radovan Uher, 2.místo Daniel Grunda, 3.místo Drahomír Koukal

O titulu se rozhodovalo až ve finále, které se hrálo formou „steapleader“ na jednu hru.

1.zápas: Eva Štefková vs. Věra Krejchová – 175:224

2.zápas: Věra Krejchová vs. Hana Chládková – 140:200

3.zápas: Jarmila Krejčí vs. Hana Chládková – 143:162

1.zápas: Radovan Uher vs. David Lang – 146:213

2.zápas: Pavel Vinklárek vs. David Land – 191:197

3.zápas: Jan Tříska vs. David Lang – 245:169

Z titulu Mistr Moravy 2018 se tak radují Hanka Chládková a Honza Tříska

Přílohy

Mistrovství regionu Morava - muži

Datum konání: 14. března 2018 - 15. března 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Tříska Jan 277 203 214 205 227 219 245 227,14
2. Lang David 189 221 179 211 183 222 213 197 169 198,22
3. Vinklárek Pavel 169 188 215 266 226 247 191 214,57
4. Uher Radovan 183 215 162 249 172 212 146 191,29
5. Vlachovič Jakub 218 170 177 225 189 195 195,67
6. Grunda Daniel 168 173 202 198 212 202 192,50
7. Rec Michal 218 157 199 173 176 211 189,00
8. Koukal Drahomír 176 169 223 181 200 158 184,50
9. Sousedík Rostislav 144 196 208 162 151 210 178,50
10. Smékal Oldřich 179 151 177 151 197 215 178,33
11. Křížan Jiří 143 178 204 170 201 161 176,17
12. Paleček Petr 151 190 135 185 232 149 173,67
13. Matera Lubomír 181 176 162 166 159 191 172,50
14. Filuš Jan 185 169 173 155 204 145 171,83
15. Procházka Lukáš 147 172 134 200 159 182 165,67
16. Lakomý Jan 166 150 181 122 191 168 163,00
17. Ulička Antonín 129 197 158 152 133 204 162,17
18. Koutňák Martin 151 163 160 226 123 142 160,83
19. Jenšovský Roman 135 172 145 179 185 129 157,50
20. Osička Antonín 162 152 166 167 113 168 154,67
21. Svák David 131 130 133 170 124 158 141,00
22. Cuc Radek 137 133 125 173 113 140 136,83
23. Spáčil Jan st. 187 174 222 194,33

Mistrovství regionu Morava - ženy

Datum konání: 15. března 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Chládková Hana 158 177 161 139 194 208 200 162 174,88
2. Krejčí Jarmila st. 211 160 152 194 155 166 143 168,71
3. Krejchová Věra 192 167 151 176 182 145 224 140 172,13
4. Štefková Eva 125 182 150 173 183 201 175 169,86
5. Filušová Anna 175 167 193 111 170 179 165,83
6. Palečková Martina 145 168 146 186 152 167 160,67
7. Zapletalová Jiřina 135 183 157 168 133 167 157,17
8. Pankivová Božena 186 156 111 160 161 168 157,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020