Mistrovství regionu Střední a Jižní Morava

M. RICHTER a M. GABRHELOVÁ Mistry regionu střední & jižní Morava

První tituly z premiérových společných Mistrovství regionů ABL a ČBA se udělovaly v centru Xbowling Tišnov v sobotu 11.1.2020. K bojům o postup na MČR ABL jednotlivců a na MČR ČBA Kategorií P190 a P165 se sešlo celkem 28 mužů a 8 žen.

Po maratonu bojů se nakonec podzimními šampiony regionu střední & jižní Morava stali MICHAL RICHTER a MARKÉTA GABRHELOVÁ. Vícemistry regionu jsou KAREL BAJER a LENKA LACIGOVÁ a třetí místa na bedně si vybojovali JAKUB VLACHOVIČ a LENKA ZVĚŘINOVÁ. Trošinku smutnými semifinalisty na konečných krásných 4. místech pak byli MILAN KRČMA ml. a MARTINA PALEČKOVÁ.

Na celorepublikové finále ABL do Pardubic, které se hraje v neděli 19. ledna 2020, se tedy může připravit ze sobotního mistrovství regionu 9 mužů a 2 ženy. V samotném finále MČR ABL jednotlivců je pak ještě doplní přimí postupující ze základních kol ABL. Gratulujeme vítězům a postupujícím a budeme Vám všem v Pardubicích držet pěsti, ať Vám to tam padá.

Současně se také bojovalo o postupy na MČR ČBA v nižších výkonnostních kategoriích. V kategorii P190 si postup zajisili v mužích Karel Bajer, Milan Krčma ml. a Jan Šípek. Z žen si finále zahraje Markéta Gabrhelová. V kategorii P165 si postup zajisili v mužích David Svák, Jiří Hasoň a Lukáš Vávra, z žen je pak doplnila Jiřina Zapletalová. Všem medailistům a postupujícím i v těchto kategoriích gratulujeme a rovněž všem přejeme hodně úspěchů ve finále této soutěže.

Postupující do finále MČR ABL a MČR ČBA výkonnostních kategorií najdete v příloze a ve výsledcích na ABLwebu.

Mistrovství regionu Střední a Jižní Morava - muži

Datum konání: 11. ledna 2020 Místo: Xbowling Tišnov

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Richter Michal 189 195 234 212 194 171 167 244 237 156 165 226 199,17
2. Bajer Karel 195 205 212 147 176 234 236 190 191 247 168 268 169 214 203,71
3. Vlachovič Jakub 188 183 237 248 168 225 198 224 182 196 204,90
4. Krčma Milan ml. 200 170 206 190 162 209 242 203 183 211 180 170 193,83
5. Šípek Jan 195 177 206 202 206 224 246 170 203,25
6. Uher Jaroslav 253 204 182 134 151 279 202 186 198,88
7. Vítek Jiří 236 144 223 157 197 171 213 192 203 211 194,70
8. Paleček Petr 181 146 192 157 215 224 176 236 186 181 189,40
9. Chytil Lukáš 258 166 188 177 182 170 212 210 195,38
10. Homola Pavel 204 168 206 200 198 211 211 130 191,00
11. Klumpar Radim 211 202 252 164 163 182 163 189 190,75
12. Mlčoch Dominik 193 224 225 172 175 171 142 170 184,00
13. Minář Zdeněk 175 200 188 161 170 201 182,50
14. Benáček Lukáš 143 183 216 197 154 200 182,17
15. Hladík Karel 184 201 180 180 166 182 182,17
16. Šípek Jiří 147 193 214 180 128 213 179,17
17. Koláček Petr 159 151 206 145 180 231 178,67
18. Kolařík Jaroslav 166 150 177 199 157 202 175,17
19. Svák David 136 223 205 145 159 151 169,83
20. Bajer Adam 178 153 192 152 139 201 169,17
21. Šenk Petr 190 145 152 173 183 152 165,83
22. Hasoň Jiří 172 148 199 160 189 125 165,50
23. Vávra Lukáš 170 124 173 204 151 170 165,33
24. Otiepka Miloš 180 157 146 144 142 171 156,67
25. Matera Lubomír 144 142 142 166 154 181 154,83
26. Laciga Tomáš 152 143 165 149 150 163 153,67
27. Vais Patrik 180 127 158 160 124 156 150,83
28. Škrabal Marek 145 132 138,50

Mistrovství regionu Střední a Jižní Morava - ženy

Datum konání: 11. ledna 2020 Místo: Xbowling Tišnov

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Gabrhelová Markéta 176 168 168 159 187 164 172 171 213 210 168 190 178,83
2. Lacigová Lenka 179 191 173 170 163 165 182 156 191 184 165 189 175,67
3. Zvěřinová Lenka 136 245 137 215 203 209 182 167 186,75
4. Palečková Martina 140 184 214 158 194 221 201 143 181,88
5. Zapletalová Jiřina 184 168 187 127 176 149 91 173 156,88
6. Dufková Veronika 151 145 151 129 152 166 176 138 151,00
7. Šípková Marie 131 117 157 132 154 175 144,33
8. Hargašová Nikola 141 124 138 145 160 140 141,33

Krátké zprávy

21.01.2020 v 06:35

Jaroslav Lorenc na turnaji Oklahoma Open s přehledem postupuje ze 4. místa do hlavního turnaje.

16.01.2020 v 12:43

Otevřena dodatková hrací runda na únorovou PRESTIGE tour 7 v Olomouci, která se uskuteční při min. účasti 12 hráčů.

17.12.2019 v 16:33

Otevřena obsazovačka na únorovou PRESTIGE tour 7, která se hraje opět v Olomouci.

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 6. turnaje Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS