Pivní liga, 1. kolo

Pivní liga 18. 9. RazDvaTři v čele po prvním večeru

Všech deset týmů, které letos budou startovat v Pivní lize, se prezentovalo na prvním hracím večeru na Radavě v neděli 18. září, aby nasbírali první body do této dlouhodobé soutěže tříčlenných týmů.

A začalo to pěkně zostra. Hned v prvním kole si tým MBL překvapivě hladce poradil s druhým týmem loňské sezóny Heavy Bowlers 481:395, to bylo překvapení. Jinak další pěkný souboj byl k vidění v zápase Hokaro vs. KSN MM, když staronový tahoun KSN MM Jirka Nechutný dovedl tento tým k vítězství v poměru 488:458.

Ve druhém kole poměrně vyrovnané duely zvládli RazDvaTři proti MBL (457:432), Veselí pumprlíci s.r.o., kteří vhodně doplňovali nekompletní sestavu proti Kačerům (429:415) a ve šlágru kola se Heavy Bowlers vytáhli na Radavské Nuly 501:485.

Radavské Nuly pokračovaly v poměrně přísném losu, a ve třetím kole si připsaly další porážku proti celku RazDvaTři (474:498). Ve třetím kole si udělali radost vítězstvím Broučci proti Heavy Bowlers (491:448), další cenné body si připsal tým MBL, když porazil Veselé pumprlíky s.r.o 468:454.

Čtvrté kolo se povedlo Kačerům, když porazili KSN MM (502:479) a tak žádný tým neodešel s prázdnou z prvního hracího večera. Zápasem večera byl souboj RazDvaTři proti Heavy Bowlers. RazDvaTři vyhráli těsně 515:510.

Poslední kolo tohoto hracího večera ozdobil duel Hokara s Radavskými Nulami, dvou týmů, které měli nejlepší průměr. Hokaro si připsalo výhru v poměru 563:534. Zatímco Hokaro získalo čtvrté vítězství a obsadilo druhé místo, tak Radavské Nuly se krčí s jediným týmovým úspěchem někde u dna – inu jsou to Nuly, ale uvidíme příště. Památný první hrací večer loňské sezóny Pivní ligy, kdy tým RazDvaTři obdaroval všechny týmy radostí a „jejich“ body se neopakoval. RazDvaTři tentokrát naopak nezaváhal, zvládl všechny souboje, a začal plným bodovým ziskem a usadil se do čela tabulky. Gratulujeme!

Pořadí týmů v tomto hracím večeru a individuální výkony hráčů najdete v příloze.

Další hrací večer proběhne v neděli 2. října od 18 hodin.