Pivní liga, 3. turnaj

Pivní ligu 16. 10. ovládli Veselí Pumprlíci s.r.o.

V neděli 16. října se na třetí hrací večer Pivní ligy tříčlenných týmů dostavilo osm celků. Zatímco Broučci nechtěli uspěchat návrat z teplých krajů, Heavy Bowlers snad postihl jen náhlý výpadek členů týmů. Věřím, že další hrací večer už bude zase v plné sestavě.

Výsledky prvního kola nebyly příliš překvapivé, a tak vypíchnu vítězství dvou týmů: Veselí Pumprlíci s.r.o. si poradili s Kačery 565:444 a Hokaro si pohrálo s týmem Dáme Kuželky v poměru 556:441. K tomuto vítězství přispěla Anička Doubravová nejvyšším náhozem večera - 223 bodů.

Druhé kolo na sebe narazily týmy RazDvaTři a Radavské Nuly. Jistě se čekal tuhý souboj týmů z čela tabulky, ale výkony obou týmů bylo malé bowlingové zklamání a celek RazDvaTři utrpěl vítězství. Romanovi Šindlerovi jsem slíbil, že nebudu prezentovat výkony jednotlivců, tak na něj můžete mrknout sami 😊. Jinak se opět hrálo tak nějak podle papírových předpokladů.

Ve třetím kole na Radavské Nuly čekali dosud vítězní Veselí Pumprlíci s.r.o., ale dle pořekadla každý chvilku tahá pilku, vyhrály Nuly 480:432, když si Pumprlíci vybrali slabší hru v tomto hracím večeru. Tým MBL předvedl povedenou hru a přetlačil Hokaro 476:461.

Čtvrté kolo přineslo nejtěsnější zápas večera, ve kterém tým Dáme Kuželky porazil 479:469 Kačery. V pěkném zápase se prosadily Radavské Nuly nad Hokarem 538:508.

Do posledního kola vstupovaly dva týmy bez ztráty bodu – KSN MM (i přes absenci navrátilce Jirky Nechutného) a RazDvaTři. Ale jelikož oba týmy prohrály – KSN MM podlehly Radavským Nulám a RazDvaTři Veselým Pumprlíkům s.r.o., tak se právě tyto čtyři celky srovnaly na čele tabulky s bilancí čtyř vítězství a jednou porážkou a o konečném pořadí rozhodoval průměrný nához. KSN MM - 4., RazDvaTři – 3., Radavské Nuly – 2. a Veselí Piumprlíci s.r.o. s nejlepším hracím průměrem tento hrací večer ovládli! Gratulujeme!

Celkovou tabulku Pivní ligy, týmové pořadí a individuální výkony za tento hrací večer najdete v příloze.

Již zítra ve středu 19. října proběhne od 18 hodin Večerní růže – společenský večer s turnajem v devítce určený ženám, muži mohou přijít pouze jako fandící doprovod, jinak další večer Pivní ligy proběhne dle plánu 30. října 2022.