Pivní liga, 5. kolo

Pátý hrací večer Pivní ligy 13. 11. Heavy Bowlers jediní stoprocentní

Pátým hracím večerem pokračovala na Radavě Pivní liga tříčlenných týmů v neděli 13. listopadu. Ze stabilních deseti týmů se omluvili pouze Broučci, a tak se zbývajících devět týmů položilo do pětikolového klání.

A hned první kolo nabídlo několik překvapení - MBL si poradili s Veselými Pumprlíky 489:461 a Kačeři si vyšlápli na překvapivě nevýrazné Hokaro 461:429. Byl také k vidění souboj prvního s druhým týmem soutěže, ale místo krásných vysokých náhozů by to šlo zhodnotit, že tým RazDvaTři utrpěl vítězství v souboji s velmi nevýraznými Radavskými Nulami.

Ve druhém kole proběhl asi nejhezčí souboj večera, to když Heavy Bowlers přetlačili RazDvaTři v poměru 568:549. Nenápadně přidávali vítězství členové týmu KSN MM, když si poradili ve druhém kole s Kačery.

Ve třetím kole a čtvrtém kole pokračovaly série vítězství pro KSN MM a Heavy Bowlers a zároveň pokračovala série proher pro Veselé Pumprlíky – ty se sice zlepšovali, ale tým RazDvaTři neměl pro jejich bodové ambice pochopení a Pumprlíci podlehli 506:522.

Naštěstí pro Pumprlíky na ně v posledním kole čekali nepřítomní Broučci , a tak s prázdnou nakonec neodešli. Mezi týmy se třemi vítězstvími měl nejlepší průměr tým RazDvaTři, a tak tento tým obsadil třetí místo. Nebylo lepší vyvrcholení tohoto hracího večera než, když se v posledním kole postavily proti sobě neporažené týmy KSN MM a Heavy Bowlers. Heavy Bowlers zvítězili a po minulé absenci se vrátili v plné síle a jako jediní získali plný počet bodů do celkové tabulky ligy.

Pořadí týmů a individuální výkony za tento hrací večer a celkovou tabulku Pivní ligy najdete v příloze.

Těšíme se na příští hrací večer 27. listopadu. Turnajové hráče zveme netradičně v úterý 22. listopadu od 18 hodin a ženy si mohou do deníčku zapsat středu 30. listopadu, kdy proběhne Večerní růže.