Pivní liga, 6. kolo

Pivní liga 27.11. Heavy Bowlers a Veselí Pumprlíci vyhráli vše

Broučci stále odpočívají, a tak se prezentovalo na 27. listopadu na šestém hracím večeru Pivní ligy tříčlenných družstev na Radavě devět týmů, které si to rozdaly v pětikolovém klání.

Veselí Pumprlíci s.r.o. byli tentokrát doplnění o zkušeného Jaromíra Makovce a už od první rundy začali napravovat nepovedený minulý večer – 569:460 porazili jasně Hokaro. KSN MM hraje poslední večery v dobré formě a tentokrát sportovní novináři začali zostra, když porazili 521:512 favorizovaný celek RazDvaTři.

Tým RazDvaTři si to nenechal jen tak líbit a ve druhém kole jeho řádění odneslo družstvo Dáme Kuželky – finální skóre 608:485 hovoří za vše. Borci z týmu KSN MM opustili vítěznou sérii, když ve druhé rundě podlehli Veselím Pumprlíkům 444:466 a následně Hokaru 531:569, které naopak po úvodní prohře nabíralo dech i přes velké zlepšení týmu KSN MM bylo Hokaro nad jeho síly. Neohroženě připisovali body Veselí Pumprlíci, když ve třetím kole zvládli i vyrovnaný souboj proti týmu Dáme Kuželky 487:483.

Ve čtvrté rundě se předvedly členky týmu MBL, hlavně Bára Kožená, která naházela 216 bodů a především díky jejímu příspěvku těsně porazily v moc pěkném utkání 552:550 tým RazDvaTři, pro tento tým již druhá porážka večera. Za zmínku ze čtvrtého kola stojí, že Heavy Bowlers zvládli šlágr proti Radavským Nulám 500:472.

V tomto hracím večeru skončili dva týmy bez bodu – byli to Dáme Kuželky a Kačeři. Zároveň to byl večer, kdy šest týmů mělo herní průměr nad 500 bodů. Na pomyslný bronz vystoupilo Hokaro, které ztratilo jen úvodní souboj a poté vítězilo a skončilo s bilancí 4 výher a jedné prohry. Všechny zápasy vyhráli Veselí Pumprlíci s.r.o. a Heavy Bowlers. Pumprlíci skončili s průměrem 502,6 na druhém místě. Heavy Bowlers zaznamenali průměr přes 515 bodů a vyhráli tento hrací večer. Gratulujeme!

Pořadí za tento hrací večer, individuální výsledky a celkovou tabulku Pivní ligy najdete v příloze.

Do konce roku proběhne ještě sedmý hrací večer Pivní ligy 11. prosince klasicky od 18 hodin a turnajové hráče zveme na vyvrcholení Letenského poháru v sobotu 17. prosince od 18 hodin s drobným pohoštěním pro všechny hráče a vyhodnocením celé série a samozřejmě na tradiční Vánoční Double 26. prosince od 16 hodin.