Prestige 3. turnaj, konečné výsledky

Poprvé letos vítězí muž.

Poslední, plně obsazená nedělní hrací runda zakončila třetí turnaj Prestige 2007. Do hry se nakonec dostali i hráči Jan Podolský a Jaroslav Gurovič kteří se hlásili až po uzávěrce turnaje. Třetí turnaj série se hrál na Zličíně a zúčastnilo se ho celkem 48 hráčů a hráček.

Poprvé dochází k změně jména vítěze a po vítězstvích Jany Marešové v Olomouci a Kutné Hoře se na prvním místě objevuje muž. První místo a start na podzimním Wienna Open si tentokráte vybojoval Aleš Hubáček s průměrem 228,28, který byl na prvním místě průběžného pořadí již ve čtvrtek. Stejně tak svoji čtvrteční pozici na druhém a třetím místě udrželi Karel Vopička (průměr 212,13) a Jiří Uhlíř (průměr 211,50).

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hubáček Aleš 244 279 241 183 248 195 215 226 228,88
2. Vopička Karel 255 217 183 231 207 213 183 208 212,13
3. Uhlíř Jiří st. 202 209 216 200 210 190 266 199 211,50
4. Kutina Karel 181 266 213 215 234 220 201 158 211,00
5. Nosek Antonín 166 192 221 246 223 216 204 217 210,63
6. Deáková Eva 246 203 195 151 200 204 224 197 202,50
7. Hindrák Jiří 264 199 206 181 191 203 181 234 207,38
8. Gurovič Jaroslav 179 178 223 216 232 214 213 199 206,75
9. Váradi Jakub 191 206 203 241 194 236 164 213 206,00
10. Morávková Helena 195 171 188 179 214 227 192 208 196,75
11. Sádlík Vojtěch ml. 191 189 246 222 225 202 162 196 204,13
12. Lipš Martin 195 201 232 191 160 224 194 232 203,63
13. Kubín Filip 211 277 160 174 187 224 207 187 203,38
14. Beštová Kateřina 186 223 223 191 150 195 224 170 195,25
15. Lébrová Jana 198 202 153 205 177 204 181 223 192,88
16. Vinklárek Pavel 192 161 222 179 269 162 196 221 200,25
17. Hladík Karel 178 157 186 198 268 204 165 235 198,88
18. Hanušová Dana 194 202 178 181 220 214 167 167 190,38
19. Zvěřina Michal 199 158 209 256 245 189 147 178 197,63
20. Florík David 181 215 239 190 224 167 183 176 196,88
21. Kunert Roman 212 213 189 201 200 157 179 224 196,88
22. Franc Jaroslav 184 201 208 236 156 211 213 164 196,63
23. Marešová Jana 185 202 217 237 179 148 161 180 188,63
24. Otec Hanzlovská Petra 182 186 182 161 213 150 184 248 188,25
25. Nosková Pavla 187 161 188 199 194 184 207 185 188,13
26. Mašatová Věra 172 192 163 190 180 186 230 189 187,75
27. Spáčil Jan st. 180 196 157 194 221 212 205 198 195,38
28. Podzimek Vladislav 210 171 186 223 196 202 181 192 195,13
29. Kala Rostislav 183 237 172 147 174 208 188 242 193,88
30. Hudcová Monika 160 210 175 145 211 201 154 212 183,50
31. Morávek Richard 194 175 163 189 202 206 191 202 190,25
32. Deák Bohumil 156 142 224 191 204 184 211 206 189,75
33. Vokrojová Marie 196 148 155 223 234 136 150 212 181,75
34. Harbáček Petr 148 186 160 186 221 192 192 226 188,88
35. Matěj Zdeněk 178 188 171 187 172 213 177 213 187,38
36. Vokroj Ladislav 182 195 169 157 194 192 201 203 186,63
37. Brzica Rostislav 240 181 181 147 187 180 178 181 184,38
38. Podolský Jan 225 207 155 164 203 196 172 125 180,88
39. Florík Petr 150 165 178 202 158 234 176 170 179,13
40. Váradi Petr 208 178 214 138 201 135 167 192 179,13
41. Šefl Martin 180 211 192 168 181 171 180 147 178,75
42. Režňák Michal 152 210 170 213 174 125 191 193 178,50
43. Talpa Marek 186 195 182 201 194 140 152 170 177,50
44. Strnadová Kristýna 128 135 150 197 222 162 170 171 166,88
45. Pindurová Jana 154 126 170 177 224 150 139 181 165,13
46. Čermáková Petra 139 167 162 180 173 185 156 156 164,75
47. Vrábel Stanislav 206 127 158 154 149 131 135 179 154,88
48. Foťko Matěj 137 129 166 136 178 140 96 173 144,38

Krátké zprávy

30.09.2022 v 12:31

Zveřejněny mazací modely pro MČR pětičlenných družstev.

29.09.2022 v 17:41

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2022.

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2022/23

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Vondráček Adam
BC Bowlingzone
Vondráček Adam

Vondráček Adam

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/