Rubínová devítka, 4. turnaj

​Vašek Salášek vyhrál Rubínovou devítku.

V sobotu 7.8 se na centrum Bowling Darts Rubín odehrál čtvrtý turnaj Rubínové devítky. Do turnaje nám vstoupilo 16 hráčů/ček a hned hráči si dokonce dali restart. Veronika Dufková a Jakub Halavín byli tak nadšeni hrou, že využili volných míst v druhé rundě. Jak nám dopadla kvalifikace?

Vítězem kvalifikace se stal novopečený vicemistr ČR Karel Hladík s parádním součtem 1271 bodů. Druhý v pořadí byl Marek Škrabal se součtem 1261 bodů a třetí v pořadí byl Kamil Škorvánek, který uhrál součet 1256 bodů. Všichni tři hráči tak měli průměr nad 250 bodů. Pánové skvělá práce a krásný boj o každou kuželku. Do finále nám dále postupuje Vašek Salášek, Jiří Pryček, Jirka Radil a hned dvě hráčky Mirka Růžičková a Veronika Dufková, které tak svedou boj o nejlepší ženu turnaje.

Do první finálové hry nám výborně vstoupila Mirka Růžičková a s náhozem 264 bodů se ujala vedení. S náhozem 220 bodů byl druhý Marek Škrabal a třetí s náhozem 211 bodů byl Karel Hladík. Ovšem v druhé hře nakopl motor Vašek Salášek a s náhozem 268 bodů sebral prvenství do své moci. Vašek se tak stává vítězem turnaje s krásným součtem 476 bodů. Velká gratulace a parádní závěr Vašku! Nejlepší ženu si pohlídala Mirka Růžičková a finálovým součtem 437 bodů byla dokonce celkově druhá v celkovém pořadí. Třetí pozici se součtem 419 bodů získala Veronika Dufková a brala tak ceny za druhé místo, pač chceme prostě ocenit co nejvíce hráčů. Poslední ocenění získal celkově čtvrtý v pořadí Karel Hladík se součtem 410 bodů. Karel si tak vzal ceny za třetí místo.

Výherce dnešní hry VABANK o BANK vyhrála Mirka Růžičková a odnesla si tak krásných 540 kč.

A to máme pro dnešek vše a můžeme se těšit na další turnaj, který je naplánovaný na sobotu 21.8.2021. Obsazovačka >> zde