Seniorská bowlingová liga Ústí nad Orlicí, 2. kolo

Reprezentanty nabitý HPH tým se dostal do čela ...

Tomášek, Hanušová

Reprezentanty nabitý HPH tým se dostal do čela Ústeckoorlické skupiny seniorské ligy. Nejvyšší nához měla Blanka Hanusíková, hodila 279 bodů, ale protože to bylo v Krasnojarsku, tak se jí to nepočítalo. Na fotce jsou tedy místo Blanky Petr Tomášek a Dana Hanušová, kteří měli nejvyšší náhozy mužů a žen. Další kolo, poslední letošní, se hraje ve středu 11. prosince.

Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspešnost, průměry týmů) s možností nastavení v jednotlivých kolech najdete ZDE.

(převzato z www.seniorbowling-liga.cz): Radava v Ústí nad Orlicí byla svědkem druhého kola tamní skupiny Seniorské ligy. A že se bylo na co koukat, o tom svědčí dosažené výsledky. Tým HPH se probojoval do úlohy lídra, vede tabulku s 54mi body a průměrem přes 578. TACL týmu se tontokrát dařilo méně, klesl na druhou pozici, ovšem i jeho průměr je chvalitebný. Nakonec je to vidět i z přímého souboje těchto týmů, ze kterého vyšel vítězně HPH s výsledekm 4:1. A to je právě ten rozdíl mezi oběma vedoucími týmy.

V jednotlivcích je na tom nejlépe Petr Tomášek s průměrem přes 210 (TACL), lehounce za ním Jiří Hindrák (HPH), rovněž přes 210. M

uziku hápéháček tvrdí Blanka Hanusíková s průměrem přes 198. Ta ovšem dnes nehrála, plní si mezinárodní zkušenosti v Krasnojarsku, kde mimochodem zahrála 279...

Z hlediska přínosu pro tým, tedy získané body, je nejlepší Dana Hanušová (HPH) a Ladislav Kolář (Pozdní sběr), oba si přivlastnili 11 bodů ze 14ti možných.

A ještě nejvyšší výkony dne: Petr Tomášek (TACL) 247 a TACL 648.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. HPH 7 4246 594,57 30,0
2. Tacl Letohrad 7 3998 566,14 23,0
3. Dlouhá chvíle 7 3800 542,86 21,0
4. Pozdní sběr 7 3600 499,00 19,0
5. Sodovky 7 3681 498,57 13,0
6. STS Doudleby 7 3603 513,71 13,0
7. KMK team 7 3393 470,71 13,0
8. JAR Nebeská Rybná 7 3382 468,14 8,0

Zápasy kola

Sodovky5814
STS Doudleby5531

UTKÁNÍ

Kameníková Mária +10 163 0 : 1 170 Vodák Viktor +1
Bednářová Daniela +15 197 1 : 0 184 Sahula Jaroslav
Sejkora Miroslav +9 221 1 : 0 199 Marek Petr
Pozdní sběr5414
JAR Nebeská Rybná5341

UTKÁNÍ

Kolář Ladislav +5 147 0 : 1 154 Jansová Zdeňka +10
Roubal Leoš 180 1 : 0 173 Růžička Lubomír
Musil Petr +12 214 1 : 0 207 Jansa Zdenek +5
HPH6135
Dlouhá chvíle4590

UTKÁNÍ

Hindrák Jiří 204 1 : 0 128 Chládek Václav
Podzimek Vladislav +2 229 1 : 0 180 Dostál Ivan
Hanušová Dana +10 180 1 : 0 151 Kužílek Jiří
Tacl Letohrad6485
KMK team5490

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 208 1 : 0 196 Schulzová Hana +10
Morávek Jaroslav 188 1 : 0 180 Krulich Pavel +4
Tomášek Petr +5 252 1 : 0 173 Kusý Jiří
Dlouhá chvíle5555
KMK team4580

UTKÁNÍ

Vávra Miloš 183 1 : 0 126 Schulzová Hana +10
Kužílek Jiří 193 1 : 0 173 Krulich Pavel +4
Dostál Ivan 179 1 : 0 159 Kusý Jiří
HPH6184
Tacl Letohrad5771

UTKÁNÍ

Hindrák Jiří 233 1 : 0 173 Klapal Jaroslav
Podzimek Vladislav +2 173 0 : 1 194 Morávek Jaroslav
Hanušová Dana +10 212 1 : 0 210 Tomášek Petr +5
STS Doudleby4992
JAR Nebeská Rybná5073

UTKÁNÍ

Vodák Viktor +1 183 1 : 0 158 Jansová Zdeňka +10
Sahula Jaroslav 156 1 : 0 130 Růžička Lubomír
Marek Petr 160 0 : 1 219 Jansa Zdenek +5
Sodovky5101
Pozdní sběr5744

UTKÁNÍ

Bednářová Daniela +15 148 0 : 1 171 Kolář Ladislav +5
Sejkora Miroslav +9 169 1 : 0 160 Roubal Leoš
Veselý Milan 193 0 : 1 243 Musil Petr +12
HPH5925
JAR Nebeská Rybná4800

UTKÁNÍ

Hindrák Jiří 194 1 : 0 169 Jansová Zdeňka +10
Podzimek Vladislav +2 184 1 : 0 114 Růžička Lubomír
Hanušová Dana +10 214 1 : 0 197 Jansa Zdenek +5
Sodovky4882
KMK team4943

UTKÁNÍ

Kameníková Mária +10 178 1 : 0 159 Schulzová Hana +10
Appeltauerová Eva +10 134 0 : 1 175 Krulich Pavel +4
Veselý Milan 176 1 : 0 160 Kusý Jiří
Tacl Letohrad5574
Pozdní sběr5011

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 147 0 : 1 174 Kolář Ladislav +5
Morávek Jaroslav 193 1 : 0 160 Koblížek Pavel st.
Tomášek Petr +5 217 1 : 0 159 Musil Petr +12
STS Doudleby4950
Dlouhá chvíle5865

UTKÁNÍ

Vodák Viktor +1 151 0 : 1 177 Chládek Václav
Sahula Jaroslav 171 0 : 1 197 Kužílek Jiří
Marek Petr 173 0 : 1 212 Dostál Ivan
Pozdní sběr5314
Dlouhá chvíle5071

UTKÁNÍ

Roubal Leoš 173 0 : 1 174 Vávra Miloš
Koblížek Pavel st. 177 1 : 0 172 Kužílek Jiří
Kolář Ladislav +5 173 1 : 0 161 Dostál Ivan
Tacl Letohrad5472
STS Doudleby5723

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 210 1 : 0 177 Sahula Jaroslav
Morávek Jaroslav 127 0 : 1 216 Marek Petr
Tomášek Petr +5 210 1 : 0 179 Vodák Viktor +1
Sodovky5411
HPH6354

UTKÁNÍ

Kameníková Mária +10 173 0 : 1 230 Hanušová Dana +10
Appeltauerová Eva +10 181 1 : 0 170 Podzimek Vladislav +2
Veselý Milan 187 0 : 1 235 Hindrák Jiří
KMK team5185
JAR Nebeská Rybná4520

UTKÁNÍ

Schulzová Hana +10 155 1 : 0 129 Jansová Zdeňka +10
Krulich Pavel +4 203 1 : 0 170 Růžička Lubomír
Kusý Jiří 160 1 : 0 153 Jansa Zdenek +5
Tacl Letohrad5604
Sodovky4881

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 147 0 : 1 167 Appeltauerová Eva +10
Morávek Jaroslav 190 1 : 0 179 Sejkora Miroslav +9
Tomášek Petr +5 223 1 : 0 142 Bednářová Daniela +15
JAR Nebeská Rybná4710
Dlouhá chvíle5445

UTKÁNÍ

Růžička Lubomír 135 0 : 1 175 Chládek Václav
Jansová Zdeňka +10 179 0 : 1 193 Kužílek Jiří
Jansa Zdenek +5 157 0 : 1 176 Dostál Ivan
Pozdní sběr4541
KMK team4784

UTKÁNÍ

Kolář Ladislav +5 134 1 : 0 120 Schulzová Hana +10
Roubal Leoš 154 0 : 1 182 Krulich Pavel +4
Musil Petr +12 166 0 : 1 176 Kusý Jiří
HPH5772
STS Doudleby5833

UTKÁNÍ

Hindrák Jiří 185 0 : 1 216 Sahula Jaroslav
Podzimek Vladislav +2 198 1 : 0 177 Marek Petr
Hanušová Dana +10 194 1 : 0 190 Vodák Viktor +1
STS Doudleby4440
Pozdní sběr5295

UTKÁNÍ

Sahula Jaroslav 163 0 : 1 170 Kolář Ladislav +5
Marek Petr 111 0 : 1 162 Roubal Leoš
Vodák Viktor +1 170 0 : 1 197 Musil Petr +12
KMK team4800
HPH5995

UTKÁNÍ

Schulzová Hana +10 114 0 : 1 197 Hindrák Jiří
Krulich Pavel +4 185 0 : 1 208 Podzimek Vladislav +2
Kusý Jiří 181 0 : 1 194 Hanušová Dana +10
JAR Nebeská Rybná5184
Sodovky5071

UTKÁNÍ

Růžička Lubomír 177 1 : 0 158 Sejkora Miroslav +9
Jansová Zdeňka +10 158 0 : 1 175 Bednářová Daniela +15
Jansa Zdenek +5 183 1 : 0 174 Veselý Milan
Dlouhá chvíle5963
Tacl Letohrad5572

UTKÁNÍ

Vávra Miloš 181 0 : 1 183 Klapal Jaroslav
Kužílek Jiří 189 0 : 1 190 Morávek Jaroslav
Dostál Ivan 226 1 : 0 184 Tomášek Petr +5
JAR Nebeská Rybná4200
Tacl Letohrad5525

UTKÁNÍ

Růžička Lubomír 144 0 : 1 184 Klapal Jaroslav
Jansová Zdeňka +10 136 0 : 1 148 Morávek Jaroslav
Jansa Zdenek +5 140 0 : 1 220 Tomášek Petr +5
Dlouhá chvíle5532
Sodovky5663

UTKÁNÍ

Chládek Václav 180 1 : 0 179 Kameníková Mária +10
Kužílek Jiří 167 0 : 1 208 Bednářová Daniela +15
Dostál Ivan 206 1 : 0 179 Appeltauerová Eva +10
KMK team4161
STS Doudleby4574

UTKÁNÍ

Schulzová Hana +10 120 0 : 1 172 Marek Petr
Krulich Pavel +4 169 1 : 0 150 Vodák Viktor +1
Kusý Jiří 127 0 : 1 135 Sahula Jaroslav
Pozdní sběr4700
HPH6125

UTKÁNÍ

Kolář Ladislav +5 174 0 : 1 224 Hindrák Jiří
Roubal Leoš 119 0 : 1 172 Podzimek Vladislav +2
Musil Petr +12 177 0 : 1 216 Hanušová Dana +10

Krátké zprávy

26.01.2023 v 20:23

Otevřena obsazovačka na 8. turnaj Prestige Tour.

20.01.2023 v 10:07

Zveřejněn mazací model pro 7. turnaj Prestige Tour.

09.12.2022 v 10:13

Zveřejněn mazací model pro 6. turnaj Prestige Tour.

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 7. turnaje Prestige Tour 2022/23

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190, nejlepší seniorka - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 7. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vacek Tomáš
Bowling Hluboká
Vacek Tomáš

Vacek Tomáš

Bowling Hluboká

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Brychová Eliška
BC Bowlingzone
Brychová Eliška

Brychová Eliška

BC Bowlingzone

Vítězka 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/