Profil hráčky

Fotka není k dispozici

Appeltauerová Eva

Klub:

Tacl team Letohrad

Sportovní žebříček ČBA:

žádné započítané hry

Turnajový žebříček ČBA:

162,25 (započítáno 184 her)

Bodovací žebříček:

25 (započítaných turnajů 1)

Poslední zap. turnaj:

SBL Ústí nad Orlicí (hráno 19. 9. 2019)

Turnaje odehrané za posledních 12 měsíců

Maxima, minima a průměry na níže uvedených turnajích

Turnaje za posledních 12 měsíců

Dat. Turnaj Po. Náhozy Průměr B.
19. 9. SBL Ústí nad Orlicí 159 146 152 112 120 152 140,17
4. 9. Orso liga 10. 132 196 156 181 166,25
7. 8. Orso liga 30. 117 118 166 148 137,25
10. 7. Orso liga 18. 179 159 129 170 159,25
25. 6. Tacl cup 12. 158 160 169 160 128 155,00 5
5. 6. Orso liga 22. 143 127 178 169 183 160,00
28. 5. Tacl cup 12. 167 201 140 139 171 163,60 3
8. 5. Orso liga 31. 147 166 137 151 150,25
28. 4. Přebor Radavy 6. 182 156 169 175 174 190 160 172,29
23. 4. Tacl cup 7. 145 177 195 150 190 172 171,50 10
11. 4. SBL Ústí nad Orlicí 160 141 136 145 146 151 146,50
3. 4. Orso liga 10. 182 134 196 200 178,00
31. 3. Přebor Radavy 13. 175 155 171 145 179 165 151 163,00
28. 3. SBL Ústí nad Orlicí 148 206 156 172 134 165 163,50
26. 3. Tacl cup 12. 157 152 167 173 200 169,80 8
10. 3. Přebor Radavy 15. 188 125 163 165 150 144 166 157,29
6. 3. Orso liga 13. 197 170 176 148 172,75
26. 2. Tacl cup 14. 153 139 169 147 131 147,80 3
24. 2. Přebor Radavy 17. 159 170 158 160 131 178 162 159,71
14. 2. SBL Ústí nad Orlicí 188 198 198 168 139 144 172,50
6. 2. Orso liga 29. 150 124 160 152 146,50
27. 1. Přebor Radavy 13. 128 160 174 154 177 158,60
9. 1. Orso liga 24. 191 162 146 143 160,50
6. 1. Přebor Radavy 26. 157 148 138 125 154 190 152,00
16. 12. Přebor Radavy 8. 182 188 157 162 159 128 201 168,14
27. 11. Tacl cup 9. 188 177 181 154 149 169,80 6
25. 11. Přebor Radavy 13. 160 190 158 165 170 161 150 164,86
7. 11. Orso liga 8. 155 180 200 158 173,25
28. 10. Přebor Radavy 11. 165 169 125 194 147 132 202 162,00
23. 10. Tacl cup 11. 166 171 164 168 182 170,20 9
11. 10. SBL Ústí nad Orlicí 156 224 163 179 145 176 173,83
7. 10. Přebor Radavy 13. 154 130 141 210 199 181 141 165,14
3. 10. Orso liga 17. 160 180 161 164 166,25
25. 9. Tacl cup 8. 160 164 181 192 179 156 172,00 8

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV