Seniorská liga Frýdek Místek sk. A , 6. kolo

​Na čele změna.

Máme za sebou další hrací den a vedoucímu družstvu Jadran Cup 102,5b den nevyšel a na čele je vystřídalo družstvo Mix Team 104,5b a vypadá to že tyto dvě družstva si to rozdají o vítězství dále se měnili jen body třetí Kamperetampere 83b ztrácí na vedoucí družstva již poměrně hodně, ale má náskok nad čtvrtým Bolije team 58b následuje Baník Havířov 57b a Popeláři 44,5b.Mezi jednotlivci byl nejlepší Václav Mazur který je nejlepší i celkově.

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Kamperetampere 5 2802 559,20 18,0
= Mix Team 5 2671 511,80 18,0
3. Baník Havířov 5 2424 470,80 15,0
4. Jadran Cup 5 2682 525,20 12,0
5. Bolije team 5 2338 458,60 7,0
6. Popeláři 5 2243 448,60 5,0

Zápasy kola

Mix Team5674
Baník Havířov4371

UTKÁNÍ

Mikšovičová Sylva +8 181 1 : 0 152 Zářecký Vlastimil +9
Mazurová Eva +12 153 0 : 1 159 Mudrák Jiří Erik
Mazur Václav +11 233 1 : 0 126 Urban Jaroslav +5
Jadran Cup5884
Bolije team5271

UTKÁNÍ

Mihulka Josef +3 213 1 : 0 169 Jung Jindřich +9
Brož Karel +6 195 1 : 0 169 Wanecki Zdeněk
Bohačík Milan 180 0 : 1 189 Czyž Jan
Kamperetampere5985
Popeláři4370

UTKÁNÍ

Mácha Ivan 188 1 : 0 136 Adamec Petr
Novák Miroslav ml. 212 1 : 0 167 Ivan Ivo
Pazděra Jaroslav 198 1 : 0 134 Šimorda Václav
Kamperetampere5734
Jadran Cup5201

UTKÁNÍ

Novák Miroslav st. +2 172 0 : 1 183 Mihulka Josef +3
Novák Miroslav ml. 220 1 : 0 163 Müller Vladimír +7
Pazděra Jaroslav 181 1 : 0 174 Brož Karel +6
Baník Havířov5195
Popeláři4560

UTKÁNÍ

Zářecký Vlastimil +9 188 1 : 0 171 Adamec Petr
Mudrák Jiří Erik 143 1 : 0 137 Ivan Ivo
Urban Jaroslav +5 188 1 : 0 148 Šimorda Václav
Bolije team4120
Mix Team5775

UTKÁNÍ

Jung Jindřich +9 135 0 : 1 173 Karkoška Pavel
Wanecki Zdeněk 147 0 : 1 156 Mazurová Eva +12
Czyž Jan 130 0 : 1 248 Mazur Václav +11
Baník Havířov4744
Bolije team4381

UTKÁNÍ

Zářecký Vlastimil +9 144 1 : 0 126 Jung Jindřich +9
Mudrák Jiří Erik 196 1 : 0 161 Wanecki Zdeněk
Urban Jaroslav +5 134 0 : 1 151 Czyž Jan
Mix Team4901
Kamperetampere5284

UTKÁNÍ

Mikšovičová Sylva +8 128 0 : 1 182 Mácha Ivan
Mazur Václav +11 206 1 : 0 164 Novák Miroslav ml.
Karkoška Pavel 156 0 : 1 182 Pazděra Jaroslav
Popeláři4310
Jadran Cup5695

UTKÁNÍ

Adamec Petr 133 0 : 1 189 Mihulka Josef +3
Ivan Ivo 151 0 : 1 186 Brož Karel +6
Šimorda Václav 147 0 : 1 194 Bohačík Milan
Popeláři4711
Mix Team5074

UTKÁNÍ

Adamec Petr 166 0 : 1 185 Mikšovičová Sylva +8
Ivan Ivo 163 1 : 0 161 Karkoška Pavel
Šimorda Václav 142 0 : 1 161 Mazurová Eva +12
Jadran Cup4871
Baník Havířov5164

UTKÁNÍ

Brož Karel +6 184 0 : 1 217 Zářecký Vlastimil +9
Müller Vladimír +7 157 0 : 1 166 Mudrák Jiří Erik
Bohačík Milan 146 1 : 0 133 Urban Jaroslav +5
Bolije team5214
Kamperetampere5171

UTKÁNÍ

Jung Jindřich +9 201 1 : 0 192 Mácha Ivan
Wanecki Zdeněk 160 0 : 1 177 Novák Miroslav st. +2
Czyž Jan 160 1 : 0 148 Pazděra Jaroslav
Kamperetampere5864
Baník Havířov4781
Popeláři4484
Bolije team4401

UTKÁNÍ

Adamec Petr 152 1 : 0 142 Jung Jindřich +9
Ivan Ivo 175 1 : 0 160 Wanecki Zdeněk
Šimorda Václav 121 0 : 1 138 Czyž Jan
Mix Team5304
Jadran Cup5181

UTKÁNÍ

Mikšovičová Sylva +8 175 1 : 0 159 Mihulka Josef +3
Mazur Václav +11 183 1 : 0 179 Brož Karel +6
Karkoška Pavel 172 0 : 1 180 Bohačík Milan

Krátké zprávy

23.05.2018 v 17:11

STK aktualizovala informace k průběhu Mistrovství Prestige kat. P190 a P165.

22.05.2018 v 09:29

V informacích STK o celostátním mistrovství Prestige kat. P190 a P165 zveřejněn mazací model.

16.05.2018 v 13:28

V článku o Juniorském turnaji jsou doplněny informace.

02.05.2018 v 15:34

STK doplnila k INFU o finále Juniorské Extraligy mazací model a rozlosování hracího dne.

30.04.2018 v 01:00

Obsazovačka Juniorského kontrolního turnaje byla pro velký zájem rozšířena.

Galerie

Schindler Radek
Jadran Frýdek Místek
Schindler Radek

Schindler Radek

Jadran Frýdek Místek
Vítěz 10. turnaje PRESTIGE
Křesťan Miroslav
OKO Křesťan
Křesťan Miroslav

Křesťan Miroslav

OKO Křesťan
Nejlepší hráč kat. P190 na 10.turnaji PRESTIGE
Kotrla Ondřej
bez klubové příslušnosti
Kotrla Ondřej

Kotrla Ondřej

bez klubové příslušnosti
Nejlepší hráč kat. P165 na 10 turnaji PRESTIGE
Pankivová Božena
MBL Mikulov
Pankivová Božena

Pankivová Božena

MBL Mikulov
Nej. žena na 10.turnaji PRESTIGE