Seniorská liga Ovčín, 6. kolo

Ve čtvrtek 15. 6. 2017 se odehrál šestý hrací den Seniorské bowlingové ligy v Praze na Ovčíně.

Tentokráte se nesešly týmy v plném počtu. Omluvil se tým SPP- senior (nemoc a dovolená)

Po více jak roční zdravotní pauze nastoupil Marcel Štochl za tým Druhá míza Ovčín a hned to bylo na výsledcích znát. Po třetí rundě Druhá míza Ovčín vedla tabulku dne a vedení udržela do úplného závěru (32 bodů). Druhé místo patřilo týmu Old boys (30 bodů).

Old boys si druhým místem hracího dne upevnil celkové prvenství (162,5 b.) Druhé místo v celkovém pořadí si pojistila Druhá míza Ovčín (148 b.) a třetí Oldies team (133,5b.)

Tabulka celkového pořadí zůstává nezměněna.

Nejvyšší průměr dne: muži – Petr Mráček (Old boys) – 210,71

ženy – Miluše Nováková (BC Rabbits Praha Senior) - 171

Nejvyšší nához dne: muži – Petr Mráček (Old Boys) – 267

ženy – Miluše Nováková (BC Rabbits Praha Senior) - 227

Sedmý hrací den se bude hrát až po prázdninách 14. 9 2017

Miluše Nováková

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Druhá míza Ovčín 7 4184 597,71 32,0
2. Old Boys 7 4133 590,43 30,0
3. Oldies team 7 3791 541,57 19,0
= Divoženky 7 3565 509,29 19,0
5. BC Rabbits Praha Senior 7 3727 532,43 18,0
6. Tři sestry 7 3046 435,14 12,0
7. Grupeto 7 3413 487,57 10,0
8. SPP-senior 7 0 0,00 0,0

Zápasy kola

BC Rabbits Praha Senior5304
Grupeto4941

UTKÁNÍ

Fryšová Věra +8 182 0 : 1 186 Jiránek Miroslav
Egert Jiří +5 186 1 : 0 165 Platoš Antonín
Glezgo Štefan 162 1 : 0 143 Trojan Josef
Oldies team5575
SPP-senior00

UTKÁNÍ

Vavrla Zdeněk 211 1 :
Rathouský Tomáš +10 186 1 :
Soušek Milan +3 160 1 :
Divoženky4805
Tři sestry4400

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +9 153 1 : 0 142 Piskáčková Jiřina +24
Konečná Marie +10 165 1 : 0 162 Lomská Vladimíra st. +8
Lencová Anežka +9 162 1 : 0 136 Novotná Katarína +8
Old Boys6222
Druhá míza Ovčín6633

UTKÁNÍ

Mráček Petr 186 1 : 0 183 Pekár Petr
Dohnálek Stanislav +10 203 0 : 1 265 Štochl Marcel +8
Bešík Josef st. +13 233 1 : 0 215 Stanishevskiy Vladimír
Tři sestry3950
Druhá míza Ovčín5415
Divoženky4970
Old Boys6275

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +9 186 0 : 1 267 Mráček Petr
Konečná Marie +10 142 0 : 1 168 Dohnálek Stanislav +10
Lencová Anežka +9 169 0 : 1 192 Bešík Josef st. +13
Grupeto5965
SPP-senior00

UTKÁNÍ

Jiránek Miroslav 204 1 :
Zárubová Alena +10 181 1 :
Platoš Antonín 211 1 :
BC Rabbits Praha Senior5894
Oldies team5331

UTKÁNÍ

Nováková Miluše +8 235 1 : 0 180 Rathouský Tomáš +10
Egert Jiří +5 172 0 : 1 197 Guič Boris
Glezgo Štefan 182 1 : 0 156 Vavrla Zdeněk
Divoženky5095
SPP-senior00

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +9 183 1 :
Konečná Marie +10 133 1 :
Lencová Anežka +9 193 1 :
BC Rabbits Praha Senior4820
Druhá míza Ovčín6085

UTKÁNÍ

Fryšová Věra +8 168 0 : 1 181 Pekár Petr
Glezgo Štefan 151 0 : 1 200 Štochl Marcel +8
Nováková Miluše +8 163 0 : 1 227 Stanishevskiy Vladimír
Old Boys6004
Oldies team5701

UTKÁNÍ

Mráček Petr 179 0 : 1 186 Soušek Milan +3
Dohnálek Stanislav +10 206 1 : 0 181 Guič Boris
Bešík Josef st. +13 215 1 : 0 203 Rathouský Tomáš +10
Grupeto4551
Tři sestry4564

UTKÁNÍ

Jiránek Miroslav 167 1 : 0 154 Piskáčková Jiřina +24
Zárubová Alena +10 165 0 : 1 176 Lomská Vladimíra st. +8
Trojan Josef 123 0 : 1 126 Novotná Katarína +8
Oldies team4864
Tři sestry4711

UTKÁNÍ

Vavrla Zdeněk 156 0 : 1 176 Piskáčková Jiřina +24
Rathouský Tomáš +10 174 1 : 0 169 Lomská Vladimíra st. +8
Soušek Milan +3 156 1 : 0 126 Novotná Katarína +8
Old Boys5715
Grupeto4280

UTKÁNÍ

Mráček Petr 225 1 : 0 143 Platoš Antonín
Dohnálek Stanislav +10 212 1 : 0 153 Trojan Josef
Bešík Josef st. +13 134 1 : 0 132 Zárubová Alena +10
BC Rabbits Praha Senior5211
Divoženky5384

UTKÁNÍ

Fryšová Věra +8 153 0 : 1 176 Flegelová Dáša +9
Egert Jiří +5 192 1 : 0 153 Konečná Marie +10
Glezgo Štefan 176 0 : 1 209 Lencová Anežka +9
Druhá míza Ovčín5195
SPP-senior00

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 151 1 :
Zmatlík Václav +9 188 1 :
Stanishevskiy Vladimír 180 1 :
Old Boys5835
BC Rabbits Praha Senior4780

UTKÁNÍ

Mráček Petr 213 1 : 0 180 Glezgo Štefan
Dohnálek Stanislav +10 177 1 : 0 139 Nováková Miluše +8
Bešík Josef st. +13 193 1 : 0 159 Egert Jiří +5
SPP-senior00
Tři sestry3645

UTKÁNÍ

: 1 104 Piskáčková Jiřina +24
: 1 145 Lomská Vladimíra st. +8
: 1 115 Novotná Katarína +8
Oldies team6071
Druhá míza Ovčín6154

UTKÁNÍ

Rathouský Tomáš +10 202 0 : 1 215 Pekár Petr
Soušek Milan +3 202 1 : 0 143 Štochl Marcel +8
Guič Boris 203 0 : 1 257 Stanishevskiy Vladimír
Divoženky5304
Grupeto5201

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +9 146 0 : 1 224 Platoš Antonín
Konečná Marie +10 163 1 : 0 128 Trojan Josef
Lencová Anežka +9 221 1 : 0 168 Zárubová Alena +10
Grupeto4752
Oldies team5023

UTKÁNÍ

Platoš Antonín 173 1 : 0 155 Guič Boris
Trojan Josef 135 0 : 1 188 Rathouský Tomáš +10
Zárubová Alena +10 167 1 : 0 159 Vavrla Zdeněk
Druhá míza Ovčín6515
Divoženky4940

UTKÁNÍ

Pekár Petr 230 1 : 0 167 Flegelová Dáša +9
Zmatlík Václav +9 199 1 : 0 162 Konečná Marie +10
Stanishevskiy Vladimír 222 1 : 0 165 Lencová Anežka +9
SPP-senior00
BC Rabbits Praha Senior5655

UTKÁNÍ

: 1 196 Fryšová Věra +8
: 1 210 Egert Jiří +5
: 1 159 Glezgo Štefan
Tři sestry4551
Old Boys5404

UTKÁNÍ

Piskáčková Jiřina +24 152 0 : 1 191 Mráček Petr
Lomská Vladimíra st. +8 178 1 : 0 176 Dohnálek Stanislav +10
Novotná Katarína +8 125 0 : 1 173 Bešík Josef st. +13
SPP-senior00
Old Boys5905

UTKÁNÍ

: 1 214 Mráček Petr
: 1 184 Dohnálek Stanislav +10
: 1 192 Bešík Josef st. +13
Tři sestry4651
BC Rabbits Praha Senior5624

UTKÁNÍ

Piskáčková Jiřina +24 163 1 : 0 147 Fryšová Věra +8
Lomská Vladimíra st. +8 161 0 : 1 252 Egert Jiří +5
Novotná Katarína +8 141 0 : 1 163 Glezgo Štefan
Druhá míza Ovčín5875
Grupeto4450

UTKÁNÍ

Pekár Petr 216 1 : 0 187 Platoš Antonín
Zmatlík Václav +9 189 1 : 0 144 Trojan Josef
Stanishevskiy Vladimír 182 1 : 0 114 Zárubová Alena +10
Oldies team5364
Divoženky5171

UTKÁNÍ

Rathouský Tomáš +10 178 0 : 1 205 Flegelová Dáša +9
Vavrla Zdeněk 203 1 : 0 176 Konečná Marie +10
Soušek Milan +3 155 1 : 0 136 Lencová Anežka +9

Krátké zprávy

23.06.2017 v 12:43

Právě byla otevřena obsazovačka na 1. turnaj Kegel Prestige 2017-18.

01.06.2017 v 12:42

Do článku o předstartovním infu finále družstev ČBL o titul mistra ČR byl přidán mazací model.

Galerie

Lorenc Jaroslav ml.
expert King Pins
Lorenc Jaroslav ml.

Lorenc Jaroslav ml.

expert King Pins
Mistr Evropy 2016
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
3.místo ME juniorů 2017