STORM Prague BC, 4. turnaj

Severočeské finále na STORM Prague BC.

Série STORM Prague BC pokračovala o víkendu dalším - v pořadí již čtvrtým turnajem. Na hráče bylo připraveno střední mazání, které mnohým hráčům dávalo zabrat, ale našli se i někteří, kterým to vyhovovalo - zvláště těm mladým hráčům.

Z kvalifikace se postupovalo na 1167 a také na postup do finále TOP 8 stačilo zahrát pod 200 průměr. Do finále postupovalo několik nových jmen - Jiří Beran, Michal Kupecký a Roman Erben - posledně jmenovaný nakonec vítězí v B kategorii

Poslední zápas ve finále proti sobě postavili dva hráče ze severních Čech - byl to zápas bowlingových generací a ta mladší nakonec slavila úspěch. Čtvrtým vítězem STORM Prague BC se stal Jaroslav Lorenc, druhý skončil Jiří Stulík a třetí místo si vybojovala nejlepší žena turnaje Kateřina Beštová. Videoreportáž z turnaje ZDE.

Další turnaj se koná hned po Novém roce od 2 do 4 ledna. Aktuální obsazovačku najdete od neděle zde na webu a na www.obsazovacky.cz

Celoroční průběžné pořadí je v příloze.

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 247 225 202 222 190 214 204 186 231 185 221 185 263 213,46
2. Stulík Jiří 212 193 199 158 254 235 144 202 211 202 178 206 159 196,38
3. Beštová Kateřina 172 201 197 220 204 213 167 163 188 234 188 176 193,58
4. Kupecký Michal 209 234 228 180 204 205 207 146 238 215 162 178 200,50
5. Mužík Michal 191 203 227 208 220 268 214 219 210 206 188 214,00
6. Erben Roman 226 216 168 169 192 178 171 205 204 191 158 188,91
7. Beran Jiří ml. 190 192 170 162 216 177 178 204 233 150 158 184,55
8. Žabka Zdeněk 134 212 193 196 214 182 189 186 179 212 145 185,64
9. Ševčík Vlastimil 229 211 178 159 230 197 184 201 154 184 192,70
10. Breindlová Anna 167 141 182 166 207 195 150 181 184 161 173,40
11. Koník Miroslav 162 238 189 183 184 233 192 169 201 163 191,40
12. Vítek David 219 194 218 206 170 178 208 174 199 163 192,90
13. Nosek Richard 200 171 159 194 190 232 170 157 213 173 185,90
14. Beran Jiří st. 156 208 152 211 175 215 212 154 155 184 182,20
15. Straková Irena 182 211 188 187 196 258 162 220 143 179 192,60
16. Kolář Jan st. 268 201 200 229 188 188 188 193 190 160 200,50
17. Mička Daniel 206 194 202 174 179 228 177 168 185 176 188,90
18. Lébrová Jana 181 258 183 143 190 174 196 178 129 164 179,60
19. Homola Lukáš 242 202 258 202 199 211 142 192 136 225 200,90
20. Stulíková Dagmar 200 155 164 197 200 176 170 157 115 194 172,80
21. Hindrák Jiří 226 220 205 182 214 165 166 181 151 193 190,30
22. Lukas David 221 135 213 167 198 211 134 167 213 139 179,80
23. Fleischmann Jan ml. 189 162 205 171 180 193 178 134 151 155 171,80
24. Čermák Pavel 247 213 182 198 212 190 176 120 192,25
25. Bešík Josef st. 194 175 172 149 233 189 185,33
26. Synek Aleš 159 168 206 203 189 224 191,50
27. Guič Boris 158 195 173 165 179 237 184,50
28. Typolt Pavel 175 200 217 177 169 196 189,00
29. Fleischmann Jan st. 150 194 204 172 202 200 187,00
30. Olarescu Jana 178 164 199 195 167 202 184,17
31. Drábek Aleš 193 225 158 179 191 187 188,83
32. Mach Libor 184 183 195 183 177 211 188,83
33. Kala Rostislav 176 201 183 190 193 204 191,17
34. Marval Michal 148 178 178 244 203 195 191,00
35. Rechtorik Milan 161 206 165 162 209 213 186,00
36. Talaš Vlastimír 135 161 176 162 189 196 169,83
37. Nováková Miluše 211 170 175 158 174 208 182,67
38. Kocmanová Jana 234 162 169 190 184 133 178,67
39. Krňák Pavel 154 160 202 211 206 192 187,50
40. Pindurová Jana 206 200 173 150 146 192 177,83
41. Pechar Patrik 150 149 147 200 188 183 169,50
42. Janovský Michal 193 200 197 152 180 215 189,50
43. Schön Viktor st. 137 147 201 142 185 214 171,00
44. Růžička Jaroslav 180 174 154 152 163 191 169,00
45. Závladská Svatava 153 176 186 162 180 224 180,17
46. Závladský Dušan 173 156 159 144 224 235 181,83
47. Holubčák Petr 155 168 205 212 194 192 187,67
48. Bobek Vlastimil 206 194 135 192 180 170 179,50
49. Kutina Karel 197 165 209 163 197 192 187,17
50. Bělecký Jiří 180 170 144 167 226 167 175,67
51. Borovec Jiří 150 160 182 181 190 195 176,33
52. Hanušová Dana 156 179 188 189 185 173 178,33
53. Kučírek František 223 166 177 139 148 143 166,00
54. Růžek Jan 209 134 213 202 193 164 185,83
55. Včeliš Michal 170 188 210 185 226 134 185,50
56. Hedl Marcel 162 190 158 147 185 199 173,50
57. Slezák Luboš 179 142 202 157 193 155 171,33
58. Chládek Daniel 198 150 199 154 174 173 174,67
59. Martinkovič Peter 135 178 169 219 185 162 174,67
60. Mištera Karel 208 153 147 170 202 155 172,50
61. Schönová Jana 145 172 140 203 148 167 162,50
62. Nefová Ilona 147 170 135 155 181 174 160,33
63. Švec Ladislav 168 168 182 187 183 164 175,33
64. Havlíček Zdeněk st. 153 147 164 144 174 167 158,17
65. Hřebík Lumír 153 150 165 149 124 219 160,00
66. Vondra Josef 144 184 186 160 145 200 169,83
67. Polívka Dalibor 174 169 150 178 195 181 174,50
68. Bočan Josef 147 167 157 172 207 164 169,00
69. Včeliš Jaroslav 147 151 131 181 150 168 154,67
70. Oliva Miroslav 161 180 200 207 144 146 173,00
71. Váchová Věra 135 148 168 197 188 168 167,33
72. Vacek Pavel 116 213 177 209 186 150 175,17
73. Vrňata Zdeněk 147 194 161 114 215 169 166,67
74. Krňáková Šárka 135 173 171 160 166 170 162,50
75. Flegelová Dáša 121 165 127 158 161 180 152,00
76. Čenkovic Stanislav 134 135 169 187 175 178 163,00
77. Fifka Jaroslav 156 183 171 171 172 135 164,67
78. Ruml David 173 142 160 150 171 176 162,00
79. Bílek Miroslav 142 161 139 143 174 201 160,00
80. Kolářová Hana 150 189 174 143 154 144 159,00
81. Homola Ladislav 199 199 132 137 180 155 167,00
82. Uher Dušan 182 142 143 147 206 162 163,67
83. Janovská Jana 154 165 153 172 154 159 159,50
84. Nefová Klára 166 164 175 145 137 169 159,33
85. Havel Petr ml. 158 178 190 148 142 192 168,00
86. Merouš Martin 134 161 163 160 158 154 155,00
87. Krajčovič Branislav 140 197 132 171 136 181 159,50
88. Vojtěchová Markéta 144 126 147 179 133 167 149,33
89. Lukeš Vladimír 146 142 160 189 145 123 150,83
90. Klečka Jiří 161 143 162 163 160 132 153,50
91. Egert Jiří 147 151 149 144 142 165 149,67
92. Dědič Dalibor 152 133 156 123 188 191 157,17
93. Vrňata David 149 135 137 142 189 142 149,00
ReTypolt Pavel 171 150 197 177 130 167 165,33
ReRuml David 152 211 177 121 160 114 155,83
ReLukas David 171 193 149 131 148 187 163,17
ReKupecký Michal 196 186 177 164 234 143 183,33
ReBeštová Kateřina 210 197 159 169 167 187 181,50
ReČermák Pavel 207 177 181 192 190 191 189,67
ReVacek Pavel 148 158 189 198 180 156 171,50
ReGuič Boris 152 124 162 167 129 151 147,50
ReBeštová Kateřina 190 248 156 154 143 202 182,17
ReKolář Jan st. 162 168 163 170 232 183 179,67
ReOlarescu Jana 193 138 206 138 197 159 171,83
ReRechtorik Milan 190 136 136 138 155 129 147,33
ReŽabka Zdeněk 144 173 188 177 174 181 172,83
ReTypolt Pavel 170 182 168 199 183 182 180,67
ReMička Daniel 135 198 183 165 171 173 170,83
ReSynek Aleš 205 129 177 193 190 179 178,83
ReTypolt Pavel 179 143 190 197 169 160 173,00
ReŽabka Zdeněk 202 164 140 209 182 215 185,33
ReDrábek Aleš 190 213 159 215 202 148 187,83
ReFleischmann Jan st. 136 185 149 190 192 258 185,00
ReBorovec Jiří 145 161 188 187 163 194 173,00
ReKučírek František 121 200 144 165 178 172 163,33
ReNováková Miluše 168 163 195 177 189 162 175,67
ReŽabka Zdeněk 177 139 186 156 204 169 171,83
ReDrábek Aleš 169 167 166 142 202 199 174,17
ReKrňáková Šárka 192 170 144 151 173 141 161,83
ReBílek Miroslav 149 142 149 146 176 156 153,00
ReLukeš Vladimír 129 149 174 141 136 149 146,33
ReMarval Michal 187 171 171 201 154 142 171,00
ReMužík Michal 229 235 156 184 248 185 206,17
ReOliva Miroslav 155 156 210 160 160 188 171,50
ReKučírek František 128 160 183 150 187 174 163,67
ReKocmanová Jana 142 191 175 171 189 180 174,67
ReStulík Jiří 157 183 198 169 168 156 171,83
ReStulíková Dagmar 188 176 136 171 145 253 178,17
RePolívka Dalibor 170 202 174 147 141 176 168,33
ReMartinkovič Peter 160 157 177 167 178 165 167,33
ReKrňák Pavel 221 158 177 181 178 176 181,83
ReBreindlová Anna 146 181 165 139 165 139 155,83
ReKrňáková Šárka 157 143 134 170 137 131 145,33
ReRůžička Jaroslav 184 204 158 140 150 146 163,67
ReHindrák Jiří 221 164 153 223 216 182 193,17
ReVondra Josef 196 148 146 167 182 157 166,00
ReHanušová Dana 163 193 149 164 180 152 166,83
ReHedl Marcel 189 155 181 141 197 167 171,67
ReMach Libor 197 180 176 184 203 185 187,50

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020