Summer Bowling Tournament Bratislava

.

Ve dnech 16. až 19. července se konal mezinárodní turnaj Summer Bowling Tournament v Bratislavě s poměrně velkou účastí českých hráčů. Skvěle zde reprezentovali Eliška Krummerová, Radovan Uher a Jan Tříska, kteří se probojovali až do finále turnaje. Zde nakonec Jan Tříska vybojoval konečné 3. místo a Eliška Krummerová (7. místo) se stala nejlepší ženou turnaje.

- kompletní výsledky a umístění najdete v příloze

- odkaz na oficiální stránky >> zde

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Karlík Roman 255 279 238 206 185 211 219 221 194 236 211 225 279 238 236 228,87
Barak David 237 169 255 215 194 226 245 275 267 224 225 192 267 201 254 229,73
Tříska Jan 277 212 189 235 222 201 267 236 234 187 246 236 212 244 238 229,07
Vrabec Tomáš 289 180 203 242 179 244 214 248 218 178 267 209 250 222 224 224,47
Andrássy Lukáš 199 246 214 199 173 226 216 247 246 269 235 258 189 247 184 223,20
Kečkéš Pavol 220 212 218 188 154 227 225 171 222 206 171 227 236 236 179 206,13
Krummerová Eliška 192 191 277 192 221 192 194 220 189 204 192 217 221 196 180 205,20
Uher Radovan 245 258 191 181 264 191 222 192 215 224 235 243 192 164 170 212,47
Skobrics Zoltán 212 209 224 155 189 191 237 191 206 225 159 222 246 205,08
Homola Michal 243 215 196 177 288 247 195 214 289 215 184 202 259 224,92
Minář Zdeněk 224 184 201 275 258 255 209 217 155 236 170 266 206 219,69
Vlachovič Jakub 206 238 223 243 196 226 206 201 244 238 174 211 224 217,69
Koník Miroslav 247 211 190 245 224 182 223 178 263 223 197 211 180 213,38
Basala Alex 300 217 225 176 211 219 187 237 225 185 199 232 162 213,46
Hejdučková Kateřina ml. 192 236 191 245 198 223 216 174 188 220 207 165 184 203,00
Melkner Peter 225 193 214 247 213 204 191 195 192 229 161 176 204 203,38
Uher Jaroslav 217 211 238 201 206 251 206 177 205 192 210,40
Debnár Ján 201 221 275 193 165 167 177 200 172 181 195,20
Vlkovičová Kristína 180 172 190 207 222 245 243 200 147 180 198,60
Klarič Bojan 210 206 211 220 216 188 192 148 204 199 199,40
Irha Miroslav 143 216 211 246 202 257 179 194 233 172 205,30
Vojkovský Matěj 200 216 221 254 219 170 212 181 180 194 204,70
Šramková Kristína 196 218 214 201 184 195 166 195 190 192 195,10
Šipek Gorazd 225 185 244 184 223 199 170 192 227 130 197,90
Tepeh Davorin 177 204 210 223 203 237 137 208 160 205 196,40
Šovčík Ondrej 164 191 209 182 193 234 147 163 233 153 186,90
Švárny Marian 160 227 188 220 201 174 144 203 176 177 187,00
Hoos Andrej 212 172 212 209 189 181 161 147 170 225 187,80
Gaber Igor 201 183 257 183 192 196 194 179 146 175 190,60
Jurinyi Luboslav 217 238 201 223 228 170 150 221 149 158 195,50
Šulková Lenka 213 200 227 169 157 199 183 180 172 137 183,70
Karlík Lukáš 193 246 198 177 225 214 151 180 164 100 184,80
Klofáčová Kateřina 212 203 201 189 179 198 197,00
Augustín Maroš 149 168 223 232 247 174 198,83
Janošcová Kateřina 147 246 170 200 215 180 193,00
Mrázik Vladimír 216 223 179 180 174 174 191,00
Maléřová Pavlína 165 189 190 158 214 221 189,50
Trnka František 177 205 186 201 173 193 189,17
Neumann Marek 231 180 171 214 168 225 198,17
Harbut Richard 256 159 204 181 182 203 197,50
Janošec Miroslav ml. 165 180 214 211 192 217 196,50
Fürbusz Ferenc 183 225 190 152 160 214 187,33
Konečný Pavel 211 215 211 129 222 159 191,17
Adamík Milan 165 224 182 228 173 153 187,50
Tahotný Ivan 192 170 155 194 155 205 178,50
Bajcsi Kamil 180 155 191 189 225 224 194,00
Hejdučková Kateřina st. 245 202 163 183 140 176 184,83
Hoschna Jan 173 204 169 211 204 199 193,33
Kamaráš Štefan 153 142 235 161 178 185 175,67
Kanbanjong Ramona 182 176 177 202 159 212 184,67
Túroci Štefan 179 214 192 230 148 156 186,50
Kuziel František 145 191 174 186 183 184 177,17
Kostelecký Bohuslav 166 181 198 188 170 170 178,83
Harašta Jiří 168 214 153 151 201 215 183,67
Zaletel Lidija 132 161 202 195 186 170 174,33
Takács Vincent 149 194 177 217 153 159 174,83
Kollár Matěj 189 181 213 181 168 135 177,83
Špindor Viktor 179 169 201 184 182 169 180,67
Jánoš Daniel 175 171 173 177 192 233 186,83
Pokus František 196 168 182 183 177 155 176,83
Oravec Oliver 125 188 181 203 182 189 178,00
Ivanová Xénia 144 169 185 187 181 199 177,50
Martinkovič Peter 197 182 183 172 164 166 177,33
Goznik Črtomir 209 194 202 169 167 166 184,50
Ujfaluši Ladislav 221 191 160 211 153 165 183,50
Galba Pavol 180 185 147 181 199 175 177,83
Kotrík Eduard 170 156 190 180 159 175 171,67
Túrociová Anna 130 156 190 153 205 152 164,33
Túroci Dušan 160 196 177 170 160 147 168,33
Fajt Edit 160 162 167 149 171 167 162,67
Klokner Roland 188 166 171 147 171 166 168,17
Matušíková Milada 175 172 164 162 150 171 165,67
Hojnoš Dušan 187 192 192 129 178 183 176,83
Pargáč Peter 188 162 156 189 193 124 168,67
Smolinský Josef 190 154 170 220 126 159 169,83
Koška Viliam 169 130 154 208 161 146 161,33
Špaček Peter 153 154 169 161 128 147 152,00
Macák Jozef 189 140 143 167 141 147 154,50
Pavlovič Josef 111 227 133 170 151 119 151,83
Špaček Lukas 169 175 180 157 111 130 153,67
Hrdlík Dušan 170 149 129 154 121 139 143,67
Čepregi Milan 174 147 141 130 160 144 149,33
Mesároš Rastislav 170 148 170 129 121 143 146,83
Šeben Ondrej 143 120 136 169 176 131 145,83
Gaváčová Alena 137 175 135 137 176 116 146,00

Krátké zprávy

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

31.07.2020 v 00:30

Dnes je poslední den, kdy můžete zaslat hlasy do ankety Bowlingový hráč/hráčka, senior/seniorka, junior/juniorka sezony 2019 - 2020.

30.07.2020 v 08:49

Zveřejněn mazací model na juniorské MČR

26.07.2020 v 17:11

Vítězi Celostátního finále P190 se stali Matěj Vojkovský a Linda Vondráčková

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS