Večerní Růže, 2. turnaj

Večerní růži v březnu vyhrála Vlasta Eidernová

Virus nevirus, na Radavě soutěžíme nadále, alespoň zatím. 4. března 2020 se uskutečnila druhá letošní Večerní růže na Radavě. A opět se „růže“ těšila poměrně vysoké účasti 35 dam a dívek, které se zapojily do tohoto společenského večera s bowlingovým turnajem v devítce.

Před prvním kolem se dámy posilnily welcome drinkem a byly k vidění pěkné výkony. Fantasticky si vedla Irena Sopková, která ve dvou hrách naházela těžko uvěřitelných 498 bodů. To bylo něco! Marta Völfelová ji dýchala na záda s vynikajícími 445 body a Květa Doubravová za stále výborných 392 bodů držela třetí místo po prvním kole.

Občerstvení tentokrát probíhalo tak nějak průběžně, a tak se účastnice v první přestávce mohly zastavit u stánku paní Chyské, která přivezla opět spoustu kosmetických výrobků od ORIFLAME.

Do druhého kola postupovalo plné startovní pole pětatřiceti hráček, ale v něm už Ty, co chtěly vyhrát, musely porazit minimálně jedenáct soupeřek. Miloslava Suchánková se chtěla zřejmě vyrovnat Ireně Sopkové a s bonusy naházela 492 bodů – téměř se ji to povedlo! Druhou hrou zaznamenala nejvyšší nához večera 276 bodů. Dvě hry po 242 bodech si připsala Vlasta Eidernová a i Anna Rychterová zvládla obě hry nad dvě stě bodů a držela třetí místo. K událostem ve spodní části výsledkové listiny patřilo, že Martina Sekowská neobhájila čokoládu nebo že Pavla Žáčková vítězka nedělního juniorského turnaje na Radavě byla poražena svou maminkou a skončila jako první nepostupující. Zkrátka zkušenost tentokrát předčila dravé mládí.

Ve druhé přestávce proběhlo focení celého startovního pole a následoval zlatý hřeb večera - losovala se tombola. V cenách byly například i měsíční členství do fitness centra BOUTIQUE GYM v Karlíně pro dvě osoby. Na nepostupující do finále čekala kromě růže i bohatá dárková taška.

Ve finále se opět bojovalo ve dvou hrách. Vítězky prvního a druhého kola Irena Sopková a Miloslava Suchánková se neprosadily a tak se přední místa výsledků otevřela jiným účastnicím. Celkem čtyři hráčky překonaly hranici 400 bodů. A 404 bodů stačilo na... bramborovou pozici – Jana Kubíčková snad přidá příště ten jeden důležitý bod, protože ten ve středu rozhodl. O bod více (405b.) získala bronzová Kateřina Mňačková, která mohutně finišovala. Albína Stukalo se zpočátku večera spíš trápila, ale finále ji vyšlo na výbornou – 409 bodů a bylo z toho stříbro. S vynikajícím průměrem 221 bodů na hru a finálovým náhozem 479 bodů ze dvou her vyhrála Vlasta Eidernová. Gratulujeme!!!

Výsledky turnaje a foto nejlepších najdete v příloze.

Příští Večerní růže proběhne na Radavě až ve středu 3. června 2020 od 17.45h, ale již nyní si to můžete označit do diářů a případně se i přihlásit!

28.03.2024 v 19:55

Zuzana kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.

14.02.2024 v 09:07

Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.