1. RBL Severní Morava

Datum konání: 16. listopadu 2014 Místo: Bowland

Informace k turnaje

Kontakt:
Schiner Daniel
Telefon:
604 631 908
Email:
schiner@lobster-restaurant.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
1. RBL Severní Morava - podzim
Články:
1. RBL Severní Morava, 3. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Car Citon Hurikan 7 4268 599,71 27,0
2. BO Litovel 7 4117 558,14 25,0
3. Car Citon Olomouc 7 4076 582,29 23,5
4. BO Šantovka 7 4194 579,14 20,0
5. Bajakap Team 7 3798 538,29 17,5
6. Bowling Team OP 7 3670 524,29 12,0
7. Free Time 7 3579 491,29 10,0
8. BO Chomoutov 7 3450 482,86 5,0

Zápasy kola

Free Time4791
Bowling Team OP5104

UTKÁNÍ

Mlčák František 152 0 : 1 172 Haim Stanislav
Strnisková Milena +10 120 0 : 1 157 Pavelek Jiří
Krejčí Jarmila st. +10 207 1 : 0 181 Tomanec David
Car Citon Hurikan5791
Car Citon Olomouc6114
BO Chomoutov4860
BO Litovel5725
BO Šantovka5242
Bajakap Team5253

UTKÁNÍ

Černý Lukáš 170 0 : 1 200 Sadlek Petr
Hejdučková Kateřina ml. +10 146 1 : 0 141 Janda Přemysl
Tříska Jan +10 208 1 : 0 184 Tichý Tomáš
BO Litovel5513
Bajakap Team5492

UTKÁNÍ

Janošcová Kateřina +10 169 0 : 1 206 Tichý Tomáš
Hargašová Nikola +10 168 0 : 1 177 Sadlek Petr
Štýbnarová Svatava +10 214 1 : 0 166 Janda Přemysl
BO Chomoutov5190
BO Šantovka6705
Bowling Team OP4961
Car Citon Olomouc6254

UTKÁNÍ

Haim Stanislav 142 0 : 1 175 Šenkapoul Petr
Kadlec Tomáš 175 1 : 0 161 Rec Michal
Tomanec David 179 0 : 1 289 Rosenberger Vojtěch
Free Time5220
Car Citon Hurikan6315

UTKÁNÍ

Mlčák František 200 0 : 1 212 König Antonín
Strnisková Milena +10 144 0 : 1 195 Štefka Miroslav st.
Krejčí Jarmila st. +10 178 0 : 1 224 Štefková Eva +10
BO Chomoutov4961
Car Citon Olomouc5644
Free Time5233
Bajakap Team5102

UTKÁNÍ

Mlčák František 169 0 : 1 199 Tichý Tomáš
Strnisková Milena +10 120 0 : 1 159 Sadlek Petr
Krejčí Jarmila st. +10 234 1 : 0 152 Janda Přemysl
BO Šantovka5682
Car Citon Hurikan5703

UTKÁNÍ

Hejdučková Kateřina ml. +10 191 0 : 1 235 König Antonín
Černý Lukáš 176 1 : 0 163 Štefka Miroslav st.
Tříska Jan +10 201 1 : 0 172 Štefková Eva +10
Bowling Team OP5521
BO Litovel5984

UTKÁNÍ

Kadlec Tomáš 198 0 : 1 248 Janošcová Kateřina +10
Pavelek Jiří 169 1 : 0 157 Hargašová Nikola +10
Tomanec David 185 0 : 1 193 Štýbnarová Svatava +10
Car Citon Hurikan6135
BO Litovel5290

UTKÁNÍ

König Antonín 224 1 : 0 181 Janošcová Kateřina +10
Štefka Miroslav st. 222 1 : 0 183 Hargašová Nikola +10
Štefková Eva +10 167 1 : 0 165 Štýbnarová Svatava +10
BO Šantovka6404
Bowling Team OP4801

UTKÁNÍ

Tříska Jan +10 186 1 : 0 126 Haim Stanislav
Hejdučková Kateřina ml. +10 252 1 : 0 131 Tomanec David
Černý Lukáš 202 0 : 1 223 Kadlec Tomáš
Free Time5354
BO Chomoutov4871
Bajakap Team5221,5
Car Citon Olomouc5393,5

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 203 1 : 0 197 Šenkapoul Petr
Janda Přemysl 151 0 : 1 174 Rec Michal
Sadlek Petr 168 0,5 : 0,5 168 Rosenberger Vojtěch
BO Šantovka6474
Free Time5261

UTKÁNÍ

Černý Lukáš 170 0 : 1 187 Mlčák František
Hejdučková Kateřina ml. +10 224 1 : 0 162 Strnisková Milena +10
Tříska Jan +10 253 1 : 0 177 Krejčí Jarmila st. +10
Car Citon Olomouc5560
BO Litovel6235

UTKÁNÍ

Šenkapoul Petr 183 0 : 1 195 Janošcová Kateřina +10
Rec Michal 175 0 : 1 198 Hargašová Nikola +10
Rosenberger Vojtěch 198 0 : 1 230 Štýbnarová Svatava +10
Car Citon Hurikan6244
Bajakap Team5501

UTKÁNÍ

König Antonín 203 1 : 0 190 Tichý Tomáš
Štefka Miroslav st. 190 0 : 1 213 Sadlek Petr
Štefková Eva +10 231 1 : 0 147 Jandová Blanka +10
BO Chomoutov4721
Bowling Team OP4784
Bowling Team OP5970
Car Citon Hurikan7085

UTKÁNÍ

Tomanec David 234 0 : 1 255 König Antonín
Pavelek Jiří 195 0 : 1 236 Štefka Miroslav st.
Kadlec Tomáš 168 0 : 1 217 Štefková Eva +10
Bajakap Team5344
BO Chomoutov4871

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 170 1 : 0 160 Šálek Antonín st.
Sadlek Petr 198 1 : 0 130 Šálek Antonín ml.
Jandová Blanka +10 166 0 : 1 197 Skopelidou Eleni +10
Car Citon Olomouc5354
Free Time5301
BO Litovel5993
BO Šantovka5572

UTKÁNÍ

Janošcová Kateřina +10 199 0 : 1 212 Hejdučková Kateřina ml. +10
Hargašová Nikola +10 156 0 : 1 190 Tříska Jan +10
Štýbnarová Svatava +10 244 1 : 0 155 Černý Lukáš
Car Citon Olomouc6464
BO Šantovka5881

UTKÁNÍ

Šenkapoul Petr 220 1 : 0 163 Černý Lukáš
Rec Michal 209 0 : 1 212 Hejdučková Kateřina ml. +10
Rosenberger Vojtěch 217 1 : 0 213 Tříska Jan +10
BO Litovel6455
Free Time4640

UTKÁNÍ

Janošcová Kateřina +10 214 1 : 0 139 Mlčák František
Hargašová Nikola +10 216 1 : 0 149 Strnisková Milena +10
Štýbnarová Svatava +10 215 1 : 0 176 Krejčí Jarmila st. +10
Bajakap Team6084
Bowling Team OP5571

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 222 1 : 0 184 Tomanec David
Jandová Blanka +10 162 0 : 1 176 Pavelek Jiří
Sadlek Petr 224 1 : 0 197 Kadlec Tomáš
Car Citon Hurikan5434
BO Chomoutov5031

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS