1. RBL Severní Morava

Datum konání: 7. prosince 2014 Místo: Bowland

Informace k turnaje

Kontakt:
Schiner Daniel
Telefon:
604 631 908
Email:
schiner@lobster-restaurant.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
1. RBL Severní Morava - podzim
Články:
1. Regionální bowlingová liga Severní Morava, 4. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. BO Šantovka 7 4269 589,86 30,0
2. Car Citon Hurikan 7 4351 601,57 25,0
3. BO Litovel 7 4160 564,29 22,0
4. Bajakap Team 7 4060 580,00 21,0
5. Car Citon Olomouc 7 3970 567,14 20,0
6. Free Time 7 3732 513,14 11,0
7. BO Chomoutov 7 3482 487,43 11,0
8. Bowling Team OP 7 0 0,00 0,0

Zápasy kola

BO Chomoutov5373
Free Time4972
BO Šantovka6874
Car Citon Hurikan6261

UTKÁNÍ

Černý Lukáš 221 1 : 0 213 König Antonín
Tříska Jan +10 268 1 : 0 181 Štefková Eva +10
Hejdučková Kateřina ml. +10 198 0 : 1 232 Lébrová Jana +10
Bajakap Team6064
Car Citon Olomouc5811

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 235 1 : 0 208 Šenkapoul Petr
Janda Přemysl 181 0 : 1 193 Rec Michal
Sadlek Petr 190 1 : 0 180 Rosenberger Vojtěch
BO Litovel5365
Bowling Team OP00

UTKÁNÍ

Janošcová Kateřina +10 212 1 :
Štýbnarová Svatava +10 189 1 :
Deáková Eva +10 135 1 :
Car Citon Olomouc4875
Bowling Team OP00

UTKÁNÍ

Šenkapoul Petr 158 1 :
Rec Michal 150 1 :
Rosenberger Jakub 179 1 :
Bajakap Team5721
BO Litovel6064

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 241 1 : 0 227 Janošcová Kateřina +10
Janda Přemysl 167 0 : 1 169 Deáková Eva +10
Sadlek Petr 164 0 : 1 210 Štýbnarová Svatava +10
Free Time5771
Car Citon Hurikan5814

UTKÁNÍ

Mlčák František 214 0 : 1 215 König Antonín
Strnisková Milena +10 149 0 : 1 171 Štefková Eva +10
Krejčí Jarmila st. +10 214 1 : 0 195 Lébrová Jana +10
BO Chomoutov4910
BO Šantovka5995
Bajakap Team6041
Car Citon Hurikan6894

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 203 0 : 1 232 König Antonín
Janda Přemysl 179 0 : 1 241 Štefková Eva +10
Sadlek Petr 222 1 : 0 216 Lébrová Jana +10
BO Chomoutov4675
Bowling Team OP00

UTKÁNÍ

Šálek Antonín st. 145 1 :
Šálek Antonín ml. 123 1 :
Skopelidou Eleni +10 199 1 :
BO Litovel5671
BO Šantovka5914

UTKÁNÍ

Janošcová Kateřina +10 191 0 : 1 200 Černý Lukáš
Deáková Eva +10 167 0 : 1 187 Tříska Jan +10
Štýbnarová Svatava +10 209 1 : 0 204 Hejdučková Kateřina ml. +10
Free Time5011
Car Citon Olomouc5654
BO Šantovka6544
Car Citon Olomouc5311

UTKÁNÍ

Tříska Jan +10 236 1 : 0 171 Šenkapoul Petr
Černý Lukáš 183 0 : 1 197 Rec Michal
Hejdučková Kateřina ml. +10 235 1 : 0 163 Rosenberger Jakub
BO Litovel6244
Free Time5231

UTKÁNÍ

Janošcová Kateřina +10 256 1 : 0 201 Mlčák František
Deáková Eva +10 154 0 : 1 159 Strnisková Milena +10
Štýbnarová Svatava +10 214 1 : 0 163 Krejčí Jarmila st. +10
BO Chomoutov4671
Bajakap Team5854
Bowling Team OP00
Car Citon Hurikan5325

UTKÁNÍ

: 1 212 König Antonín
: 1 151 Štefková Eva +10
: 1 169 Lébrová Jana +10
BO Litovel6685
BO Chomoutov4540

UTKÁNÍ

Janošcová Kateřina +10 256 1 : 0 161 Šálek Antonín st.
Deáková Eva +10 221 1 : 0 113 Šálek Antonín ml.
Štýbnarová Svatava +10 191 1 : 0 180 Skopelidou Eleni +10
Car Citon Hurikan6934
Car Citon Olomouc6281

UTKÁNÍ

König Antonín 257 1 : 0 180 Šenkapoul Petr
Štefková Eva +10 201 0 : 1 233 Rec Michal
Lébrová Jana +10 235 1 : 0 215 Rosenberger Vojtěch
BO Šantovka5885
Bowling Team OP00

UTKÁNÍ

Tříska Jan +10 194 1 :
Černý Lukáš 167 1 :
Hejdučková Kateřina ml. +10 227 1 :
Bajakap Team5505
Free Time5100

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 186 1 : 0 183 Mlčák František
Janda Přemysl 185 1 : 0 155 Strnisková Milena +10
Sadlek Petr 179 1 : 0 172 Krejčí Jarmila st. +10
Free Time5711
BO Šantovka5924

UTKÁNÍ

Mlčák František 192 0 : 1 204 Tříska Jan +10
Strnisková Milena +10 147 0 : 1 193 Černý Lukáš
Krejčí Jarmila st. +10 232 1 : 0 195 Hejdučková Kateřina ml. +10
Bowling Team OP00
Bajakap Team6155

UTKÁNÍ

: 1 183 Tichý Tomáš
: 1 227 Janda Přemysl
: 1 205 Sadlek Petr
Car Citon Hurikan6284
BO Chomoutov5571

UTKÁNÍ

König Antonín 237 1 : 0 170 Šálek Antonín st.
Štefková Eva +10 221 1 : 0 193 Šálek Antonín ml.
Lébrová Jana +10 170 0 : 1 194 Skopelidou Eleni +10
Car Citon Olomouc5674
BO Litovel5611

UTKÁNÍ

Šenkapoul Petr 160 0 : 1 212 Janošcová Kateřina +10
Rec Michal 189 1 : 0 155 Deáková Eva +10
Rosenberger Vojtěch 218 1 : 0 194 Štýbnarová Svatava +10
Car Citon Hurikan6023
BO Litovel5982

UTKÁNÍ

König Antonín 243 0 : 1 246 Štýbnarová Svatava +10
Štefková Eva +10 190 1 : 0 148 Deáková Eva +10
Lébrová Jana +10 169 0 : 1 204 Janošcová Kateřina +10
Car Citon Olomouc6114
BO Chomoutov5091
Bowling Team OP00
Free Time5535

UTKÁNÍ

: 1 178 Mlčák František
: 1 177 Strnisková Milena +10
: 1 198 Krejčí Jarmila st. +10
BO Šantovka5584
Bajakap Team5281

UTKÁNÍ

Tříska Jan +10 221 1 : 0 197 Tichý Tomáš
Černý Lukáš 158 0 : 1 161 Sadlek Petr
Hejdučková Kateřina ml. +10 179 1 : 0 170 Janda Přemysl

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS