BBO dvojice Strikeland

Datum konání: 24. července 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
BBO dvojice Strikeland
Články:
BBO dvojice Strikeland, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Stulík Jiří 156 155 166 196 197 201 193 198 225 173 214 209 190,25
Stulíková Dagmar 156 155 166 196 197 201 193 198 225 173 214 209 190,25
2. Šteffek Milan st. 192 163 182 214 192 184 218 269 181 202 222 181 200,00
Nahodil Antonín 192 163 182 214 192 184 218 269 181 202 222 181 200,00
3. Pour Oldřich 152 194 248 225 182 152 144 231 167 184 203 193 189,58
Růžička Karel 152 194 248 225 182 152 144 231 167 184 203 193 189,58
4. Křížek Martin 184 193 160 180 235 194 201 248 222 184 183 182 197,17
Kurka Jiří 184 193 160 180 235 194 201 248 222 184 183 182 197,17
5. Pláničková Zdenka 165 223 175 173 214 169 158 201 217 158 184 196 186,08
Plánička Vojtěch 165 223 175 173 214 169 158 201 217 158 184 196 186,08
6. Roučka Lukáš 189 222 196 196 234 127 191 202 215 171 185 163 190,92
Horčička Lumír 189 222 196 196 234 127 191 202 215 171 185 163 190,92
7. Kubíková Dana 225 195 188 203 157 159 157 179 185 183,11
Kubík František 225 195 188 203 157 159 157 179 185 183,11
8. Nedbálek Václav 178 175 172 171 148 226 158 200 169 177,44
Forman Jiří 178 175 172 171 148 226 158 200 169 177,44
9. Soukup Martin 159 235 182 279 180 177 192 170 187 195,67
Heligr Ondřej 159 235 182 279 180 177 192 170 187 195,67
10. Cihelka Radek 160 136 134 202 145 149 145 169 132 152,44
Cihelka Jan 160 136 134 202 145 149 145 169 132 152,44
11. Bulová Eliška 138 190 195 220 233 175 195 155 145 182,89
Heligr Štěpán 138 190 195 220 233 175 195 155 145 182,89
12. Musil Matěj 100 222 226 165 217 177 156 169 165 177,44
Bula Martin 100 222 226 165 217 177 156 169 165 177,44
13. Borovec Jiří 159 193 170 122 148 170 160,33
Mrviš Dušan 159 193 170 122 148 170 160,33
14. Chrdle Michal 161 160 137 139 107 178 147,00
Pavlis Pavel 161 160 137 139 107 178 147,00
15. Janovská Jana 134 135 130 169 177 132 146,17
Šípková Jana 134 135 130 169 177 132 146,17
16. Enders Walter 151 135 167 169 143 160 154,17
Endersová Alena 151 135 167 169 143 160 154,17
17. Waldhauserová Jana 119 128 103 149 108 143 125,00
Camprová Tereza 119 128 103 149 108 143 125,00
18. Host Miroslav 150 116 124 160 139 134 137,17
Enders Richard 150 116 124 160 139 134 137,17

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - leden

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - leden

Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - leden

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - leden

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS