BBO dvojice Strikeland

Datum konání: 7. srpna 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
BBO dvojice Strikeland
Články:
BBO dvojice Strikeland, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Bula Martin 163 160 203 192 161 191 193 161 196 204 219 199 186,83
Bittersmann Milan 163 160 203 192 161 191 193 161 196 204 219 199 186,83
2. Horčička Lumír 160 230 193 224 213 189 216 180 244 167 236 167 201,58
Roučka Lukáš 160 230 193 224 213 189 216 180 244 167 236 167 201,58
3. Pour Oldřich 204 179 278 156 172 151 172 182 207 152 198 222 189,42
Růžička Karel 204 179 278 156 172 151 172 182 207 152 198 222 189,42
4. Borovec Jiří 180 202 205 168 180 159 180 145 176 186 166 198 178,75
Mrviš Dušan 180 202 205 168 180 159 180 145 176 186 166 198 178,75
5. Heligr Štěpán 167 162 154 157 161 205 161 158 245 175 171 199 176,25
Bulová Eliška 167 162 154 157 161 205 161 158 245 175 171 199 176,25
6. Kubík František 167 167 171 193 159 194 182 171 169 192 172 178 176,25
Kubíková Dana 167 167 171 193 159 194 182 171 169 192 172 178 176,25
7. Pavlis Pavel 186 158 172 180 157 135 130 170 167 161,67
Chrdle Michal 186 158 172 180 157 135 130 170 167 161,67
8. Forman Jiří 149 147 172 141 235 181 153 212 132 169,11
Nedbálek Václav 149 147 172 141 235 181 153 212 132 169,11
9. Plánička Vojtěch 139 223 179 168 170 174 165 193 138 172,11
Pláničková Zdenka 139 223 179 168 170 174 165 193 138 172,11
10. Křížek Martin 165 185 174 171 180 232 168 200 147 180,22
Kurka Jiří 165 185 174 171 180 232 168 200 147 180,22
11. Nahodil Antonín 159 151 221 194 158 144 115 161 156 162,11
Čadek Jan 159 151 221 194 158 144 115 161 156 162,11
12. Enders Richard 192 180 145 157 144 148 147 112 155 153,33
Host Miroslav 192 180 145 157 144 148 147 112 155 153,33
13. Cihelka Jan 162 171 122 166 136 134 148,50
Cihelka Radek 162 171 122 166 136 134 148,50
14. Heligr Ondřej 193 168 147 202 151 191 175,33
Sihelník Josef 193 168 147 202 151 191 175,33
15. Stulíková Dagmar 181 155 177 193 134 174 169,00
Stulík Jiří 181 155 177 193 134 174 169,00
16. Endersová Alena 141 151 178 140 133 185 154,67
Enders Walter 141 151 178 140 133 185 154,67
17. Camprová Tereza 89 90 127 109 117 114 107,67
Waldhauserová Jana 89 90 127 109 117 114 107,67
18. Pitfield Simon 89 118 113 116 86 86 101,33
Warner Felicity 89 118 113 116 86 86 101,33

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - leden

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - leden

Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - leden

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - leden

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS