BBO dvojice Strikeland

Datum konání: 11. září 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
BBO dvojice Strikeland
Články:
BBO dvojice Strikeland, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Růžička Karel 203 233 189 203 225 157 214 224 203 235 226 209 210,08
Nahodil Antonín 203 233 189 203 225 157 214 224 203 235 226 209 210,08
2. Plánička Vojtěch 202 171 241 245 158 189 204 213 223 247 174 225 207,67
Pláničková Zdenka 202 171 241 245 158 189 204 213 223 247 174 225 207,67
3. Stulík Jiří 180 185 203 220 188 203 242 194 173 195 225 200 200,67
Stulíková Dagmar 180 185 203 220 188 203 242 194 173 195 225 200 200,67
4. Cihelka Jan 159 161 176 177 136 181 124 191 185 189 157 176 167,67
Cihelka Radek 159 161 176 177 136 181 124 191 185 189 157 176 167,67
5. Pour Oldřich 163 192 183 169 159 194 153 180 215 155 161 179 175,25
Pour Vojtěch 163 192 183 169 159 194 153 180 215 155 161 179 175,25
6. Soukup Richard 224 176 192 181 169 263 171 216 222 163 179 188 195,33
Heligr Petr 224 176 192 181 169 263 171 216 222 163 179 188 195,33
7. Musil Matěj 161 210 162 218 145 142 160 182 206 176,22
Bula Martin 161 210 162 218 145 142 160 182 206 176,22
8. Kubík František 194 182 169 231 211 214 183 198 172 194,89
Görg Martin 194 182 169 231 211 214 183 198 172 194,89
9. Forman Jiří 186 186 185 214 155 232 185 149 201 188,11
Bittersmann Milan 186 186 185 214 155 232 185 149 201 188,11
10. Kordulík Václav ml. 153 279 233 242 205 211 224 148 185 208,89
Heligr Ondřej 153 279 233 242 205 211 224 148 185 208,89
11. Pavlis Pavel 154 158 239 120 153 149 160 144 171 160,89
Chrdle Michal 154 158 239 120 153 149 160 144 171 160,89
12. Mrviš Dušan 183 178 203 166 139 145 155 134 178 164,56
Borovec Jiří 183 178 203 166 139 145 155 134 178 164,56
13. Šípková Jana 159 176 140 149 179 157 160,00
Janovská Jana 159 176 140 149 179 157 160,00
14. Bulová Eliška 153 160 176 195 181 143 168,00
Heligr Štěpán 153 160 176 195 181 143 168,00
15. Endersová Alena 185 166 129 154 186 160 163,33
Enders Walter 185 166 129 154 186 160 163,33
16. Roučka Lukáš 176 147 165 181 160 176 167,50
Kubík Tadeáš František ml. 176 147 165 181 160 176 167,50
17. Host Miroslav 167 130 152 150 145 159 150,50
Enders Richard 167 130 152 150 145 159 150,50

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - leden

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - leden

Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - leden

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - leden

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS